Proprietar
Proprietăți unice: 2
Proprietari: 2
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
7

2 €
0 € / mp

Vand Teren Viticol intravilan/extravilan 3,5 Ha

Pleașa

3.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
5

50.000 €
10 € / mp

Teren de vanzare intravilan

Pleașa

5.000 mp teren
f.s. 14 m

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

8 luni în urmă
10

28.000 €
437.50 € / mp

Teren intravilan suprafata 1700mp, utilitati pe ...

Seciu

La ~5km distanță

1.700 mp teren
f.s. 16 m
Agenție

4 luni în urmă
19

28.000 €
14 € / mp

Teren intravilan 2.000 mp – Seciu, 2 desc ...

Seciu

La ~5km distanță

2.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
7

30 €
0.02 € / mp

Vand teren intravilan la Seciu

Seciu

La ~5km distanță

2.000 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

1 săptămână în urmă
9

45.000 €
14.97 € / mp

Prahova, orasul Boldesti-Scaeni, satul Seciu, t ...

Seciu

La ~5km distanță

3.007 mp teren
Agenție

10 luni în urmă
9

48.000 €
15.96 € / mp

Prahova, orasul Boldesti-Scaeni, satul Seciu, t ...

Boldești-Scăeni

La ~5km distanță

3.007 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
2

70.000 €
16.72 € / mp

Royal Imobiliare - Vanzare teren zona Boldesti ...

Central, Boldești-Scăeni

La ~5km distanță

4.187 mp teren
f.s. 26.440000534058 m
Intravilan
Agenție

5 luni în urmă
6

63.000 €
25.20 € / mp

Teren intravilan Boldesti Scaieni

Exterior Nord, Boldești-Scăeni

La ~5km distanță

2.500 mp teren
Construcții
Agenție

6 luni în urmă
9

125.000 €
33.65 € / mp

Vanzare teren intravilan 3715 mp – ideal pentru ...

Central, Boldești-Scăeni

La ~5km distanță

3.715 mp teren
Construcții
Agenție

7 luni în urmă
7

58.900 €
31.30 € / mp

Vanzare teren intravilan 1882 mp, deschidere du ...

Exterior Sud, Boldești-Scăeni

La ~5km distanță

1.882 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
7

20.000 €
13.82 € / mp

Teren Intravilan Seciu

Exterior Nord, Boldești-Scăeni

La ~5km distanță

1.447 mp teren
Construcții
Agenție

1 săptămână în urmă
2

70.000 €
20 € / mp

TEREN INTRAVILAN //SECIU

Central, Boldești-Scăeni

La ~5km distanță

3.500 mp teren
Construcții
Agenție

11 ore în urmă
5

112.500 €
15 € / mp

Vanzari Terenuri

Boldești-Scăeni

La ~5km distanță

7.500 mp
Construcții
Intravilan
Agenție

1 săptămână în urmă
6

54.900 €
53.93 € / mp

Teren 1.018 la 15 min de Ploiești | premium | z ...

Gâlmeia

La ~5km distanță

1.018 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
4

500.000 €
53.76 € / mp

Teren de vânzare zona Spitalului Județean Ploie ...

Blejoi

La ~5km distanță

9.300 mp teren
Construcții
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 350,000 € și 500.000 €
Agenție
Comision 0%

6 luni în urmă
6

169.000 €
33.47 € / mp

Teren de vanzare | 5050mp | Zona de Nord, Ploie ...

Blejoi

La ~5km distanță

5.050 mp teren
f.s. 18 m
Extravilan
Agricol
Agenție

6 luni în urmă
4

58.000 €
20 € / mp

Teren de vanzare - Blejoi-(sat Ploiestiori)

Blejoi

La ~5km distanță

2.900 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
1

2.975.000 €
125 € / mp

TEREN CARTIER IRISH TOWN

Blejoi

La ~5km distanță

23.800 mp
23.800 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
11

1.169.268 €
139 € / mp

TEREN COMERCIAL DE EXCEP?IE POZI?IE STRATEGICA ...

Blejoi

La ~5km distanță

8.412 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
5

400.000 €
378.79 € / mp

casa si teren de vanzare Ploiesti

Blejoi

La ~5km distanță

1.056 mp
1.056 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
1

220 €
0.06 € / mp

Albert 3500 mp integral sau parcele, pozitie fo ...

Blejoi

La ~5km distanță

3.500 mp
3.500 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
7

700 €
0.41 € / mp

Teren Mihai Bravu de inchiriat

Blejoi

La ~5km distanță

1.700 mp
1.700 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
3

500.000 €
100 € / mp

Vanzare Inchiriere teren 5000 mp - DJ 102 Alber ...

Blejoi

La ~5km distanță

5.000 mp
5.000 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
3

104.720 €
40 € / mp

Teren intravilan 2618 mp, Bucov-Plopu, 5 km Plo ...

Blejoi

La ~5km distanță

2.618 mp
2.618 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
3

85.000 €
8.02 € / mp

Teren intravilan 10600 mp, Ploiesti ,centura es ...

Blejoi

La ~5km distanță

10.600 mp
10.600 mp teren
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
1

39.600 €
528.122 €
99 € / mp

Teren 400 mp Ploiesti Nord, langa Roua

Blejoi

La ~5km distanță

400 mp teren
f.s. 20 m
Intravilan
Agricol
Agenție

4 luni în urmă
1

14.905 €
5 € / mp

Vand teren intravilan in Comuna Rafov, Sat Buch ...

Blejoi

La ~5km distanță

2.981 mp
2.981 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
1

9.500.000 €
211.11 € / mp

Teren intravilan de vanzare zona Nord PLOIESTI ...

Blejoi

La ~5km distanță

45.000 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
1

306.000 €
85 € / mp

Teren intravilan de vanzare Blejoi

Blejoi

La ~5km distanță

3.600 mp teren