Proprietăți unice: 1
Proprietari: 1
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
16

30 €
0.03 € / mp

Loturi teren Poiana Campina, 30eur/mp,apa,curen ...

Pietrișu

970 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
1

23.160 €
60 € / mp

teren de vanzare

Central, Câmpina

La ~5km distanță

386 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
6

67.200 €
21 € / mp

Vand teren intravilan in Campina

Câmpina

La ~5km distanță

3.200 mp teren
f.s. 3 m
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

25.000 €
20 € / mp

Teren de vanzare Poiana Campina

Exterior Vest, Câmpina

La ~5km distanță

1.250 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
7

125.000 €
26.60 € / mp

Teren 4700 mp Cornu de Jos(langa Campina)Prahov ...

Exterior Vest, Câmpina

La ~5km distanță

4.700 mp teren
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
14

320.000 €
32.32 € / mp

Teren Campina varful Muscel

Mușcel, Câmpina

La ~5km distanță

9.900 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
5

40.560 €
26 € / mp

Teren intravilan (NEGOCIABIL) DE VÂNZARE Boboli ...

Bobolia

La ~5km distanță

1.560 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

70.000 €
76.34 € / mp

Vand teren intravilan

Câmpinița, Câmpina

La ~5km distanță

917 mp teren
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
10

74.700 €
30 € / mp

Teren intravilan DE VÂNZARE, NEGOCIABIL , Campi ...

Voila, Câmpina

La ~5km distanță

2.490 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

74.700 €
30 € / mp

Teren intravilan DE VÂNZARE, NEGOCIABIL, Campin ...

Voila, Câmpina

La ~5km distanță

2.490 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
7

20.000 €
35.71 € / mp

Teren de vanzare zona casa Augsburg ,Banesti , ...

Bănești

La ~5km distanță

560 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
10

27.500 €
23.03 € / mp

Teren intravilan de vanzare, 1194 mp, acces asf ...

Provița de Jos

La ~5km distanță

1.194 mp
1.194 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
8

10.500 €
13.57 € / mp

Teren intravilan de vanzare, Provita de Jos

Provița de Jos

La ~5km distanță

774 mp teren
f.s. 11 m
Fâneață
Intravilan
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
1

25.000 €
8.81 € / mp

Teren de vanzare

Provița de Jos

La ~5km distanță

2.837 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

52.500 €
15 € / mp

Vand teren forestier 3500mp

Provița de Jos

La ~5km distanță

3.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

45.000 €
15 € / mp

Vinzare teren 3000 m.p. in com. Telega, jud. PH

Telega

La ~5km distanță

3.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
4

10.000 €
5 € / mp

Vand teren intravilan

Telega

La ~5km distanță

2.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
6

35.000 €
24.60 € / mp

De vanzare teren Telega

Telega

La ~5km distanță

1.423 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă

28.000 €
54.58 € / mp

vand teren intravilan Urleta

Urleta

La ~5km distanță

513 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 zile în urmă

28.000 €
54.58 € / mp

Vand teren Urleta 513mp

Urleta

La ~5km distanță

513 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 zile în urmă
13

65.000 €
13 € / mp

Teren 5000 mp|Deschidere 28 ml|Utilita?i|Langa ...

Măgureni

La ~5km distanță

5.000 mp
5.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

31.000 €
33.000 €
12.15 € / mp

Teren intravilan 2.551 mp Magureni Prahova - To ...

Măgureni

La ~5km distanță

2.551 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
8

65.000 €
13 € / mp

Teren 5000 mp|Deschidere 28 ml|Utilitati|Langa ...

Cocorăștii Caplii

La ~5km distanță

5.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
1

52.548 €
12 € / mp

Teren 4.379 mp Magureni Lunca Prahovei (intre L ...

Cocorăștii Caplii

La ~5km distanță

4.379 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
6

21.000 €
17.50 € / mp

Teren Provita de Sus cu autorizatie de construc ...

Provița de Sus

La ~5km distanță

1.200 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

247.960 €

Vanzare teren 4000 mp Breaza, PH - Str. Sunator ...

Breaza de Jos

La ~5km distanță

Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
11

112.000 €
24.89 € / mp

Teren de vanzare Breaza de Jos -DJ 710

Adunați

La ~10km distanță

4.500 mp teren
f.s. 60 m
Livadă
Intravilan
Proprietar
Comision 0%

6 zile în urmă
6

80.000 €
29.63 € / mp

Teren de vânzare – Comuna Brebu, zonă centrală ...

Brebu Mânăstirei

La ~10km distanță

2.700 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
16

45.000 €
34.94 € / mp

Teren intravilan 1288 mp, acces pietruit, utili ...

Central, Breaza

La ~10km distanță

1.288 mp
1.288 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
16

250.000 €
100 € / mp

Teren 2500 mp POTEN?IAL BUSINESS / DEZVOLTARE B ...

Central, Breaza

La ~10km distanță

2.500 mp
2.500 mp teren