Proprietar
Proprietăți unice: 6
Proprietari: 1
Agenție

4 zile în urmă
17

45.000 €
36.92 € / mp

DUMBRAVA - 1219 mp Teren ideal casă &#8211 ...

Dumbrava

1.219 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

4 zile în urmă
2

450.000 €
30 € / mp

Teren 15000 mp, Dumbrava, Prahova

Dumbrava

15.000 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție

3 zile în urmă

450.000 €

Teren 15000 mp, Dumbrava, Prahova

Dumbrava

f.s. 200 m

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
11

799.000 €
17 € / mp

Teren privat cu amenajari ptr evenimente,cazare ...

Dumbrava

47.000 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

11 luni în urmă
8

25.000 €
2 € / mp

Teren 12.500 mp/Extravilan/ Dumbrava-Prahova

Dumbrava

12.500 mp teren
f.s. 34 m
Extravilan
Agricol
Agenție

1 săptămână în urmă
20

45.000 €
1,551.72 € / mp

DUMBRAVA - 1219 mp Teren ideal casa asfalt, uti ...

Dumbrava

29,7 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

17 ore în urmă
3

20.300 €
14 € / mp

Teren de casă în comuna Dumbrava, Prahova, 30 d ...

Zănoaga

La ~5km distanță

1.450 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

Ieri
1

10.000 €
8.93 € / mp

Teren intravilan

Buchilași

La ~5km distanță

1.120 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
6

27.900 €
12.72 € / mp

Teren intravilan unic, zona noua langa padure, ...

Râfov

La ~5km distanță

2.193 mp
2.193 mp teren

Agenție

2 luni în urmă
1

50.000 €
20 € / mp

Teren intravilan 2500 mp - Rafov,Malaiesti,stra ...

Râfov

La ~5km distanță

2.500 mp
2.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Ieri
5

19.800 €
11.62 € / mp

Teren intravilan unic, zona noua langa padure, ...

Sicrita

La ~5km distanță

1.704 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
3

40.000 €
12.04 € / mp

Vânzare Teren 3,323mp Valea Calugareasca

Valea Nicovani

La ~5km distanță

3.323 mp teren
f.s. 14 m
Construcții
Intravilan
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
8

276.490 €
10 € / mp

🌳 Teren de Vânzare în Ploiești - 27,649 mp 400 ...

Berceni

La ~10km distanță

27.649 mp teren
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
5

115.000 €
11.01 € / mp

Teren de vanzare 10449 mp. Direct pe șoseaua de ...

Berceni

La ~10km distanță

10.449 mp teren
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
9

50.000 €
10 € / mp

Teren extravilan de 5000 mp, în Berceni

Berceni

La ~10km distanță

5.000 mp teren
Extravilan
Agenție

5 luni în urmă
5

0 €

Teren Extravilan in Prahova

Berceni

La ~10km distanță

60.600 mp teren
Agenție

5 luni în urmă
3

317.798 €
26 € / mp

Teren 12223 mp in Prahova

Berceni

La ~10km distanță

12.223 mp teren
Construcții
Agenție

5 luni în urmă
3

160.000 €
16 € / mp

Teren Extravilan 10.000 mp in Prahova

Berceni

La ~10km distanță

10.000 mp teren
f.s. 38 m
Extravilan
Agricol
Agenție

5 luni în urmă
5

1.151.400 €
19 € / mp

Teren Extravilan in Prahova

Berceni

La ~10km distanță

60.600 mp teren
f.s. 140 m
Extravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
8

276.490 €
10 € / mp

🌳 Teren de Vânzare în Ploiești - 27,649 mp 400 ...

Berceni

La ~10km distanță

27.649 mp teren
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
9

50.000 €
10 € / mp

Teren de vânzare: 5.000 mp. De-a lungul Drumulu ...

Berceni

La ~10km distanță

5.000 mp teren
Extravilan
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
5

115.000 €
11.01 € / mp

Teren de vanzare 10449 mp. Direct pe șoseaua de ...

Berceni

La ~10km distanță

10.449 mp teren
Extravilan
Agenție

3 luni în urmă
1

70.404 €
12 € / mp

Teren intravilan de vânzare – Corl&# ...

Berceni

La ~10km distanță

5.867 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
3

160.000 €

Teren Extravilan 10.000 mp in Prahova

Berceni

La ~10km distanță

f.s. 38 m
Agenție

2 luni în urmă
3

317.798 €

Teren 12223 mp in Prahova

Berceni

La ~10km distanță

f.s. 27 m
Agenție

1 lună în urmă
3

84.999 €
386.36 € / mp

Berceni, Luica, teren cu casa de vanzare

Berceni

La ~10km distanță

220 mp
f.s. 12 m
Agenție

5 luni în urmă
3

0 €

Teren Extravilan 10.000 mp in Prahova

Berceni

La ~10km distanță

10.000 mp teren
Agenție

5 luni în urmă
3

0 €

Teren 12223 mp in Prahova

Berceni

La ~10km distanță

12.223 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
8

48.000 €
50.000 €
126.32 € / mp

Berceni - Str.Primaverii

Berceni

La ~10km distanță

380 mp
f.s. 18 m
Agenție

16 ore în urmă
4

160.000 €
3.09 € / mp

Teren 5,1749 ha (51.749 m.p.) - comuna Berceni, ...

Berceni

La ~10km distanță

51.749 mp teren

Terenuri de vânzare în Dumbrava, Județul Prahova

Dumbrava, situată în Județul Prahova, este o zonă atractivă pentru cei care caută oportunități de investiție în terenuri. Această localitate oferă un mediu liniștit, ideal pentru dezvoltări rezidențiale sau agricole. Imoradar24.ro a analizat piața terenurilor din Dumbrava, iată ce trebuie să știi:

  • Prețuri medii: Prețul mediu al terenurilor este de aproximativ 40.000 euro, cu oferte care încep de la 31.250 euro și pot ajunge până la 1.125.000 euro, ceea ce face ca zona să fie considerată accesibilă comparativ cu media națională de 100.489 euro.
  • Prețuri per metru pătrat: Prețul mediu pe metru pătrat este de 15 euro, cu valori variind de la 1 euro/m² până la 23 euro/m².
  • Accesibilitate: Aproximativ 43% dintre oferte sunt considerate accesibile, ceea ce face ca Dumbrava să fie o opțiune viabilă pentru investitori.
  • Disponibilitate: Terenurile rămân listate în medie 168 de zile, indicând o piață stabilă.

Dumbrava reprezintă o oportunitate excelentă pentru cei interesați de achiziția de terenuri, fie pentru dezvoltare, fie pentru investiții. Explorează acum ofertele disponibile și găsește terenul ideal pentru proiectele tale!