Proprietăți unice: 3
Proprietari: 0
Agenție

4 zile în urmă
6

27.000 €
12 € / mp

Teren de vânzare – Poiana Mierlei, D ...

Drajna

2.250 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
7

42.000 €
10 € / mp

Teren Intravilan

Drajna

4.200 mp
4.200 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
7

25.000 €
13.17 € / mp

VALENII DE MUNTE TEREN pentru casute agroturist ...

Drajna

1.898 mp
1.898 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

7 luni în urmă
7

16.600 €
8 € / mp

Teren intravilan 2.075 mp, construibil, comuna ...

Drajna de Jos

La ~5km distanță

2.075 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
7

20.000 €
9.76 € / mp

Vand teren intravilan 2050mp in Izvoarele, Prah ...

Cernești

La ~5km distanță

2.050 mp teren
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
20

120.000 €
13.15 € / mp

Teren intravilan Vălenii de Munte – 9.123 mp | ...

Vălenii de Munte

La ~5km distanță

9.123 mp teren
Construcții

Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
5

39.990 €
19.04 € / mp

Teren intravilan de 2100 mp, în Vălenii de Munt ...

Vălenii de Munte

La ~5km distanță

2.100 mp teren
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 39,900 € și 39.990 €
Agenție

4 luni în urmă
6

65.160 €
15 € / mp

Teren 4.344 mp, cu platou panoramic ?i vedere l ...

Central, Vălenii de Munte

La ~5km distanță

4.344 mp teren
Agenție

10 luni în urmă
1

246.387 €
12.50 € / mp

VANZARE TEREN, PRAHOVA, VALENII DE MUNTE, BARAJ ...

Central, Vălenii de Munte

La ~5km distanță

19.711 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
5

33.000 €
2.77 € / mp

Teren Extravilan Valenii de Munte 11931 mp

Vălenii de Munte

La ~5km distanță

11.931 mp teren
f.s. 42 m
Agenție

2 luni în urmă
6

29.000 €
23.20 € / mp

Teren de vanzare 1250 mp Zona Romanesti, Valeni ...

Central, Vălenii de Munte

La ~5km distanță

1.250 mp
1.250 mp teren
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
7

25.000 €
13.17 € / mp

VALENII DE MUNTE – TEREN pentru casute agroturi ...

Vălenii de Munte

La ~5km distanță

1.898 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
6

37.000 €
40.000 €
42.53 € / mp

Teren in Valenii de Munte 870 m2

Central, Vălenii de Munte

La ~5km distanță

870 mp teren
f.s. 7 m
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
7

69.550 €
50 € / mp

Oportunitate de investiție în Vălenii de Munte

Periferie, Vălenii de Munte

La ~5km distanță

1.391 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
13

10.500 €
16.72 € / mp

Teren intravilan 628 mp, Valenii de Munte - Tei ...

Nord, Vălenii de Munte

La ~5km distanță

628 mp
628 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
1

731.000 €
17 € / mp

PARTICULAR - OPORTUNITATE RARĂ DE INVESTIȚIE – ...

Central, Vălenii de Munte

La ~5km distanță

43.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
6

59.010 €
13.11 € / mp

Teren de vanzare

Exterior Vest, Vălenii de Munte

La ~5km distanță

4.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
3

53.000 €
52.32 € / mp

Teren premium de vanzare 1.013 mp Valenii de Mu ...

Central, Vălenii de Munte

La ~5km distanță

1.013 mp
1.013 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
6

52.000 €
29.61 € / mp

Vand teren Valenii de Munte

Exterior Vest, Vălenii de Munte

La ~5km distanță

1.756 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

38.200 €
15.00 € / mp

Vand teren construibilStr. N. Balcescu, G. Viti ...

Vălenii de Munte

La ~5km distanță

2.547 mp
2.547 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
5

38.900 €
45.08 € / mp

Teren de vanzare Valenii de Munte

Vălenii de Munte

La ~5km distanță

863 mp teren
f.s. 26 m
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
2

53.000 €
52.32 € / mp

Teren premium de vanzare 1.013 mp Valenii de Mu ...

Exterior Vest, Vălenii de Munte

La ~5km distanță

1.013 mp teren
Agenție

5 luni în urmă
7

19.332 €
5.50 € / mp

Teren Valenii de Munte strada Berevoiesti, vede ...

Central, Vălenii de Munte

La ~5km distanță

3.515 mp
3.515 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
11

150.000 €
12.91 € / mp

Teren intravilan 11.500 mp – Strada Cismari Văl ...

Central, Vălenii de Munte

La ~5km distanță

11.622 mp teren
Construcții
Agenție

1 săptămână în urmă
11

35.000 €
9.57 € / mp

Vanzare teren intravilan 3658 mp in Predeal-Sar ...

Bobicești

La ~5km distanță

3.658 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
11

35.000 €
9.57 € / mp

Vanzare 3658 mp teren intravilan in Predeal-Sar ...

Predeal-Sărari

La ~5km distanță

3.658 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
12

99.000 €
110 € / mp

Se vinde teren 900 mp/25 ml toate utilitatile, ...

Predeal

La ~5km distanță

900 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
7

45.000 €
9 € / mp

TEREN ideal CASA VACANTA,CASA LOCUIT ,ZONA SUBC ...

Teișani

La ~5km distanță

5.000 mp
5.000 mp teren
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 45,000 € și 49.900 €
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
7

331.226 €
7.74 € / mp

Teren intravilan 4,2 ha de vânzare| ideal inves ...

Teișani

La ~5km distanță

42.772 mp teren
f.s. 330 m
Pădure
1E
Agenție

1 lună în urmă
3

240.000 €
6.00 € / mp

Vanzare teren Slanic Prahova- platoul Teisani

Teișani

La ~5km distanță

40.001 mp
40.001 mp teren