Proprietăți unice: 1
Proprietari: 0
Agenție

4 luni în urmă
14

21.900 €
22.900 €
19.30 € / mp

Teren in sat, cu fundație casa P+1, vedere larg ...

Doftana

1.135 mp teren
Construcții

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

45.000 €
15 € / mp

Vinzare teren 3000 m.p. in com. Telega, jud. PH

Telega

La ~5km distanță

3.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
6

35.000 €
40.000 €
24.60 € / mp

De vanzare teren Telega

Telega

La ~5km distanță

1.423 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
1

15.000 €
22.73 € / mp

Teren intravilian Telega

Telega

La ~5km distanță

660 mp
660 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
4

10.000 €
5 € / mp

Vand teren intravilan

Telega

La ~5km distanță

2.000 mp teren
Construcții
Agenție

7 luni în urmă
18

27.000 €
8.73 € / mp

Teren intravilan de vanzare in Telega

Telega

La ~5km distanță

3.092 mp teren
f.s. 1 m
Agenție

7 luni în urmă
3

18.500 €
4.20 € / mp

Teren extravilan de vanzare in Telega

Telega

La ~5km distanță

4.404 mp teren
Agenție

2 zile în urmă
8

150.000 €
100 € / mp

Teren si doua tiny houses (proprietar).

Telega

La ~5km distanță

1.500 mp
1.500 mp teren
Agenție

10 luni în urmă
16

45.000 €
12.76 € / mp

Teren intravilan 3526 mp cu vedere superba catr ...

Poiana Câmpina

La ~5km distanță

3.526 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
8

57.200 €
28.08 € / mp

Teren 2037 mp, 17 ml deschidere, 28 euro/m2, ve ...

Poiana Câmpina

La ~5km distanță

2.037 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
12

23.000 €
43.23 € / mp

Teren 532 MP si Anexe de Vanzare * Poiana Campi ...

Poiana Câmpina

La ~5km distanță

532 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
5

303.480 €
90 € / mp

REL4001255 Teren Valea Doftanei- Lacul Paltinu

Calea Doftanei, Câmpina

La ~5km distanță

3.372 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
2

28.000 €
20 € / mp

VANZARE TEREN INTRAVILAN 1400 MP. - CAMPINA/VOI ...

Voila, Câmpina

La ~5km distanță

1.400 mp
1.400 mp teren
Agenție

10 luni în urmă
12

137.500 €
55 € / mp

Teren de vanzare in Campina in zona retrasa

Voila, Câmpina

La ~5km distanță

2.500 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

74.700 €
30 € / mp

Teren intravilan DE VÂNZARE, NEGOCIABIL, Campin ...

Voila, Câmpina

La ~5km distanță

2.490 mp teren
Construcții
Agenție

11 luni în urmă
5

92.000 €
23 € / mp

Teren intravilan de vanzare, Campina Prahova

Voila, Câmpina

La ~5km distanță

4.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
10

74.700 €
30 € / mp

Teren intravilan DE VÂNZARE, NEGOCIABIL , Campi ...

Voila, Câmpina

La ~5km distanță

2.490 mp teren
Construcții
Agenție

9 luni în urmă
6

51.800 €
47.96 € / mp

Teren Intravilan de vanzare, Campina

Voila, Câmpina

La ~5km distanță

1.080 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
10

74.800 €
17 € / mp

Campina - teren intravilan 4400mp - 17 Euro/mp

Voila, Câmpina

La ~5km distanță

4.400 mp
4.400 mp teren
Agenție

10 luni în urmă
3

45.999 €
37.95 € / mp

Teren Intravilan, central, perfect plat, 1212 m ...

Brebu Mânăstirei

La ~5km distanță

1.212 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
10

51.500 €
33.03 € / mp

Teren Premium 1559 mp, Brebu Manastirei - Refug ...

Brebu Mânăstirei

La ~5km distanță

1.559 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
8

45.760 €
22 € / mp

Teren intravilan in Brebu--2080mp--22e

Brebu Mânăstirei

La ~5km distanță

2.080 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
10

50.000 €
5.49 € / mp

Teren extravilan in Brebu(Pietriceaua)--9104mp- ...

Brebu Mânăstirei

La ~5km distanță

9.104 mp teren
Livadă
Extravilan
Agenție

3 săptămâni în urmă
17

16.900 €
9.39 € / mp

BREBU – intravilan 1800 mp, deschidere 29 ...

Brebu Megieșesc

La ~5km distanță

1.800 mp teren
Construcții
Agenție

6 luni în urmă
17

75.758 €
32.50 € / mp

Teren intravilan împrejmuit 2331 mp la strada, ...

Brebu Megieșesc

La ~5km distanță

2.331 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

Ieri
6

80.000 €
29.63 € / mp

Teren de vânzare – Comuna Brebu, zonă centrală ...

Brebu Mânăstirei

La ~5km distanță

2.700 mp teren
Construcții
Agenție

9 luni în urmă
9

116.500 €
52.20 € / mp

Brebu, Prahova,teren 2232mp + doua construcții ...

Brebu Megieșesc

La ~5km distanță

2.232 mp teren
Construcții
Agenție

8 luni în urmă
13

14.900 €
6.42 € / mp

Teren intravilan 2322 mp, Păcuri – v ...

Păcuri

La ~5km distanță

2.322 mp teren
Construcții
Agenție

11 luni în urmă
4

59.400 €
18 € / mp

Teren in Urleta,intravilan industrial

Urleta

La ~5km distanță

3.300 mp teren
Agenție
Comision 0%

8 luni în urmă
8

18.500 €
3.70 € / mp

Teren extravilan in Urleta--5000m--18.500e

Urleta

La ~5km distanță

5.000 mp teren
Extravilan
Agricol