Proprietăți unice: 0
Proprietari: 0

Anunțuri relevante din apropiere.

Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
5

125.000 €
39.57 € / mp

De vanzare 3159 mp TEREN INTRAVILAN Vatra Sat, ...

Galmeia, Comarnic

La ~5km distanță

3.159 mp
3.159 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
2

16.000 €
19.95 € / mp

Teren 800 mp, construibil, Comarnic, Secariei

Secăriei, Comarnic

La ~5km distanță

802 mp
802 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
2

30.000 €
18.04 € / mp

Vand 2 loturi de teren in Comarnic, Jud. Prahov ...

Central, Comarnic

La ~5km distanță

1.663 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
8

40 €
0.01 € / mp

Vand 1200 mp teren parcelabil in Valea Doftanei ...

Secăria

La ~5km distanță

2.900 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
6

50.000 €
5.56 € / mp

Teren intravilan cu casa batraneasca

Secăria

La ~5km distanță

9.000 mp teren
f.s. 5 m
Livadă
Intravilan
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
8

40.000 €
1.64 € / mp

Terenuri cu priveliste deosebita

Secăria

La ~5km distanță

24.334 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
7

41.000 €
20.19 € / mp

Ofer spre vanzare teren langa padure cu priveli ...

Poiana, Comarnic

La ~5km distanță

2.031 mp teren
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
8

97.125 €
35 € / mp

Teren Comarnic, cartier Poiana

Poiana, Comarnic

La ~5km distanță

2.775 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
9

46.000 €
14.80 € / mp

Teren intravil, VDRusu, Construcții, Investitie ...

Teșila

La ~5km distanță

3.108 mp teren
Intravilan
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
7

30.000 €
12 € / mp

Teren intravil, VD, Prislop, Construcții, Inves ...

Teșila

La ~5km distanță

2.500 mp teren
Intravilan
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
4

130.000 €
180.000 €
65 € / mp

Vand teren cu vedere la lac, Valea Doftanei,Str ...

Teșila

La ~5km distanță

2.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
11

226.395 €
135 € / mp

Proprietar vand Teren Intravilan Sinaia 1677 mp ...

Platoul Izvor, Sinaia

La ~5km distanță

1.677 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
6

55.000 €
70.000 €
22 € / mp

Teren intravilan Valea Doftanei (Din?easa) Zona ...

Valea Doftanei

La ~10km distanță

2.500 mp
2.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
2

260.000 €
309.16 € / mp

teren cu vedere la lacul Paltinu

Valea Doftanei

La ~10km distanță

841 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

26.500 €
14.89 € / mp

Vand teren baraj Paltinu

Valea Doftanei

La ~10km distanță

1.780 mp teren
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
3

168.250 €
50 € / mp

Teren Lacul Paltinul - Valea Doftanei 50 euro/m ...

Valea Doftanei

La ~10km distanță

3.365 mp teren
Intravilan
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
7

147.000 €
109.87 € / mp

Teren Lac Paltinu - Valea Doftanei

Valea Doftanei

La ~10km distanță

1.338 mp
1.338 mp teren
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
6

198.250 €
47.47 € / mp

Teren superb Valea Doftanei (Teșila) – vedere p ...

Valea Doftanei

La ~10km distanță

4.176 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
4

130.000 €
180.000 €
65 € / mp

Vand teren cu vedere la lac, Valea Doftanei,Str ...

Valea Doftanei

La ~10km distanță

2.000 mp
2.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
3

600 €
0.72 € / mp

Teren de vanzare sau compensare cu apartamente

Central, Sinaia

La ~10km distanță

835 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
6

98.000 €
199.19 € / mp

SINAIA, VAND 492 MP IN CARTIERUL TIRUL CU PORUM ...

Exterior Vest, Sinaia

La ~10km distanță

492 mp
492 mp teren
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
3

138.670 €
245 € / mp

Teren Sinaia-Platou Izvor

Exterior Vest, Sinaia

La ~10km distanță

566 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
6

100.000 €
203.25 € / mp

Sinaia,Proprietar,vand 492 Mp,cartier Tirul cu ...

Exterior Vest, Sinaia

La ~10km distanță

492 mp teren
40E
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
2

35.000 €
70 € / mp

Teren intravilan de 500 mp, în Sinaia

Sinaia

La ~10km distanță

500 mp teren
Anunț publicat de 3 agenții cu prețuri cuprinse între 35,000 € și 37.500 €
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
5

49.000 €
20.22 € / mp

Teren intravilan

Talea

La ~10km distanță

2.423 mp
2.423 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
4

42.000 €
16.96 € / mp

Teren de vanzare

Talea

La ~10km distanță

2.477 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
8

25 €
0.01 € / mp

Breaza,Talea,Prahova,superb teren 2000 mp intra ...

Talea

La ~10km distanță

2.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
6

999.680 €
880 € / mp

Teren deosebit de vânzare în Sinaia – cartier e ...

Furnica, Sinaia

La ~10km distanță

1.136 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
8

34.999 €
17.10 € / mp

OCAZIE UNICA!!! teren intravilan de vanzare in ...

Breaza de Sus

La ~10km distanță

2.047 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

36.000 €
63.16 € / mp

Teren de vanzare Breaza, Prahova

Breaza de Sus

La ~10km distanță

570 mp teren