Proprietar
Proprietăți unice: 8
Proprietari: 2
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
10

74.700 €
30 € / mp

Teren intravilan DE VÂNZARE, NEGOCIABIL , Campi ...

Voila, Câmpina

2.490 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
2

50.400 €
39.200 €
18 € / mp

VANZARE TEREN INTRAVILAN 2800 MP. - CAMPINA/VOI ...

Voila, Câmpina

2.800 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
12

137.500 €
55 € / mp

Teren de vanzare in Campina in zona retrasa

Voila, Câmpina

2.500 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

Mai mult de un an
2

28.000 €
20 € / mp

VANZARE TEREN INTRAVILAN 1400 MP. - CAMPINA/VOI ...

Voila, Câmpina

1.400 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

74.700 €
30 € / mp

Teren intravilan DE VÂNZARE, NEGOCIABIL, Campin ...

Voila, Câmpina

2.490 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
10

74.800 €
17 € / mp

Campina - teren intravilan 4400mp - 17 Euro/mp

Voila, Câmpina

4.400 mp
4.400 mp teren
Agenție

9 luni în urmă
6

51.800 €
47.96 € / mp

Teren Intravilan de vanzare, Campina

Voila, Câmpina

1.080 mp teren
Agenție

11 luni în urmă
5

92.000 €
23 € / mp

Teren intravilan de vanzare, Campina Prahova

Voila, Câmpina

4.000 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

3 luni în urmă
5

303.480 €
90 € / mp

REL4001255 Teren Valea Doftanei- Lacul Paltinu

Calea Doftanei, Câmpina

La ~5km distanță

3.372 mp teren
Agenție

8 luni în urmă
13

14.900 €
6.42 € / mp

Teren intravilan 2322 mp, Păcuri – v ...

Păcuri

La ~5km distanță

2.322 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
14

320.000 €
32.32 € / mp

Teren Campina varful Muscel

Mușcel, Câmpina

La ~5km distanță

9.900 mp teren
Construcții

Agenție

2 zile în urmă
4

180.000 €
120 € / mp

Teren 1500 mp, 120 euro/ mp negociabil, posibil ...

Mușcel, Câmpina

La ~5km distanță

1.500 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
10

87.100 €
100 € / mp

Teren intravilan de vanzare in Campina - Zona M ...

Mușcel, Câmpina

La ~5km distanță

871 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
9

262.500 €
35 € / mp

Teren intravilan in Campina, 7500mp--35e

Câmpina

La ~5km distanță

7.500 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
6

67.200 €
21 € / mp

Vand teren intravilan in Campina

Câmpina

La ~5km distanță

3.200 mp teren
f.s. 3 m
Agenție

Mai mult de un an
6

9.000.000 €
45 € / mp

Teren intravilan construibil ln Campina, parcel ...

Central, Câmpina

La ~5km distanță

200.000 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
1

5.124.350 €
4.235.000 €
231.10 € / mp

Teren intravilan de vanzare in Campina, zona Ce ...

Central, Câmpina

La ~5km distanță

22.174 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
20

104.540 €
17.57 € / mp

Moșia cu casa în vârf de deal, Scorțeni - Praho ...

Câmpina

La ~5km distanță

5.950 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
7

125.000 €
26.60 € / mp

Teren 4700 mp Cornu de Jos(langa Campina)Prahov ...

Exterior Vest, Câmpina

La ~5km distanță

4.700 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

25.000 €
20 € / mp

Teren de vanzare Poiana Campina

Exterior Vest, Câmpina

La ~5km distanță

1.250 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
1

37.000 €
12.76 € / mp

Teren intravilan 2900 mp ~ Campina ~ Prahova

Central, Câmpina

La ~5km distanță

2.900 mp
2.900 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
5

42.000 €
126.89 € / mp

Teren Intravilan de vanzare, Campina

Central, Câmpina

La ~5km distanță

331 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
8

43.500 €
9.99 € / mp

Teren intavilan Campina, 4350 mp.

Central, Câmpina

La ~5km distanță

4.355 mp
4.355 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
6

138.180 €
30 € / mp

La 4 km de Campina ,in Banesti, teren superb pt ...

Central, Câmpina

La ~5km distanță

4.606 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
4

60.000 €
200 € / mp

Campina - teren intravilan - 300mp - 60000 Euro

Central, Câmpina

La ~5km distanță

300 mp
300 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
5

61.600 €
110 € / mp

Campina - central - teren 560 mp - 110 Euro + T ...

Central, Câmpina

La ~5km distanță

560 mp
560 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
4

23.500 €
12.03 € / mp

Teren intravilan Poiana Campina

Central, Câmpina

La ~5km distanță

1.954 mp
1.954 mp teren
Agenție

5 luni în urmă
4

49.000 €
57.58 € / mp

Vand teren intravilan Valea Doftanei

Central, Câmpina

La ~5km distanță

851 mp
851 mp teren
Agenție

Ieri

0 €

Teren Valea Doftanei- Lacul Paltinu

Central, Câmpina

La ~5km distanță

Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
10

35.000 €
22.36 € / mp

Teren intravilan in Campina--1565 mp--35.000e

Câmpina

La ~5km distanță

1.565 mp teren
Construcții

Terenuri de vânzare în Voila, Câmpina

Voila, situat în apropierea orașului Câmpina, este o zonă liniștită, ideală pentru cei care caută să investească în terenuri. Această localitate oferă un mediu rural plăcut, cu acces facil la facilități urbane. Imoradar24.ro a analizat piața pentru tine, iată ce trebuie să știi:

  • Prețuri medii: Prețul mediu al terenurilor este de aproximativ 74.000 euro, cu oferte care încep de la 19.900 euro, ceea ce face zona accesibilă comparativ cu media națională de 100.489 euro.
  • Prețuri variate: Terenurile pot ajunge până la 1.200.000 euro, oferind opțiuni pentru diverse bugete.
  • Accesibilitate: Aproximativ 25% dintre oferte sunt considerate accesibile, ceea ce le face atractive pentru investitori.
  • Disponibilitate: Terenurile rămân online în medie 168 de zile, indicând o piață stabilă.
  • Prețuri pe metru pătrat: Prețul mediu pe metru pătrat este de 30 euro, cu valori variind de la 5 euro/m² la 64 euro/m².

Voila, Câmpina, reprezintă o oportunitate excelentă pentru cei interesați de achiziția de terenuri, fie pentru construcții rezidențiale, fie pentru investiții. Ești pregătit să explorezi opțiunile disponibile?