Proprietar
Proprietăți unice: 1
Proprietari: 1
Proprietar
Comision 0%

3 zile în urmă
8

125.000 €
114.89 € / mp

Teren intravilan Campina, 1088 mp, cartier Slob ...

Slobozia, Câmpina

1.088 mp
1.088 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
5

960.000 €
100 € / mp

Teren intravilan 9600 m2, central, zona comerci ...

Autogară, Câmpina

La ~5km distanță

9.600 mp teren
Construcții
Agenție

11 luni în urmă
8

980.000 €
102.08 € / mp

Teren intravilan de vanzare in Campina

Autogară, Câmpina

La ~5km distanță

9.600 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
6

9.000.000 €
45 € / mp

Teren intravilan construibil ln Campina, parcel ...

Central, Câmpina

La ~5km distanță

200.000 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
6

67.200 €
21 € / mp

Vand teren intravilan in Campina

Câmpina

La ~5km distanță

3.200 mp teren
f.s. 3 m
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
9

262.500 €
35 € / mp

Teren intravilan in Campina, 7500mp--35e

Câmpina

La ~5km distanță

7.500 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
1

5.124.350 €
4.235.000 €
231.10 € / mp

Teren intravilan de vanzare in Campina, zona Ce ...

Central, Câmpina

La ~5km distanță

22.174 mp teren
Construcții
Agenție

4 luni în urmă
5

42.000 €
126.89 € / mp

Teren Intravilan de vanzare, Campina

Central, Câmpina

La ~5km distanță

331 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
7

125.000 €
26.60 € / mp

Teren 4700 mp Cornu de Jos(langa Campina)Prahov ...

Exterior Vest, Câmpina

La ~5km distanță

4.700 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

25.000 €
20 € / mp

Teren de vanzare Poiana Campina

Exterior Vest, Câmpina

La ~5km distanță

1.250 mp teren
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
20

104.540 €
17.57 € / mp

Moșia cu casa în vârf de deal, Scorțeni - Praho ...

Câmpina

La ~5km distanță

5.950 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
4

60.000 €
200 € / mp

Campina - teren intravilan - 300mp - 60000 Euro

Central, Câmpina

La ~5km distanță

300 mp
300 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
1

37.000 €
12.76 € / mp

Teren intravilan 2900 mp ~ Campina ~ Prahova

Central, Câmpina

La ~5km distanță

2.900 mp
2.900 mp teren
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
10

35.000 €
22.36 € / mp

Teren intravilan in Campina--1565 mp--35.000e

Câmpina

La ~5km distanță

1.565 mp teren
Construcții
Agenție

Ieri

0 €

Teren Valea Doftanei- Lacul Paltinu

Central, Câmpina

La ~5km distanță

Agenție

1 săptămână în urmă
4

23.500 €
12.03 € / mp

Teren intravilan Poiana Campina

Central, Câmpina

La ~5km distanță

1.954 mp
1.954 mp teren
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
13

172.200 €
21 € / mp

PROIECTUL TAU AICI / Poiana Campina / 8200 Mp/ ...

Câmpina

La ~5km distanță

8.200 mp teren
Construcții
Agenție

8 luni în urmă
5

32.000 €
24.43 € / mp

TEREN EXTRAVILAN URLETA , 1310m2

Central, Câmpina

La ~5km distanță

1.310 mp teren
f.s. 12 m
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
1

23.160 €
60 € / mp

teren de vanzare

Central, Câmpina

La ~5km distanță

386 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
8

43.500 €
9.99 € / mp

Teren intavilan Campina, 4350 mp.

Central, Câmpina

La ~5km distanță

4.355 mp
4.355 mp teren
Agenție

5 luni în urmă
4

49.000 €
57.58 € / mp

Vand teren intravilan Valea Doftanei

Central, Câmpina

La ~5km distanță

851 mp
851 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
5

61.600 €
110 € / mp

Campina - central - teren 560 mp - 110 Euro + T ...

Central, Câmpina

La ~5km distanță

560 mp
560 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
6

138.180 €
30 € / mp

La 4 km de Campina ,in Banesti, teren superb pt ...

Central, Câmpina

La ~5km distanță

4.606 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
5

40.560 €
26 € / mp

Teren intravilan (NEGOCIABIL) DE VÂNZARE Boboli ...

Bobolia

La ~5km distanță

1.560 mp teren
Construcții
Agenție

11 luni în urmă
4

50.000 €
33.07 € / mp

Teren intravilan de vanzare, Banesti Prahova

Bănești

La ~5km distanță

1.512 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
7

20.000 €
35.71 € / mp

Teren de vanzare zona casa Augsburg ,Banesti , ...

Bănești

La ~5km distanță

560 mp teren
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
4

18.199 €
48.53 € / mp

Teren intravilan 375mp |Deschidere 24m | Băneșt ...

Bănești

La ~5km distanță

375 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
7

44.100 €
50 € / mp

Vanzare teren - Banesti (Prahova)

Bănești

La ~5km distanță

882 mp
882 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
6

25.000 €
5 € / mp

Teren intravilan industrial 5000 mp

Bănești

La ~5km distanță

5.000 mp
5.000 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
3

55.100 €
50 € / mp

BANESTI - teren intravilan 1102mp - 50 Euro/mp

Bănești

La ~5km distanță

1.102 mp
1.102 mp teren