Proprietar
Proprietăți unice: 2
Proprietari: 1
Agenție

1 lună în urmă
3

47.500 €
95 € / mp

Teren intravilan de vanzare 500 mp in Campina, ...

Câmpinița, Câmpina

500 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

70.000 €
76.34 € / mp

Vand teren intravilan

Câmpinița, Câmpina

917 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
14

320.000 €
32.32 € / mp

Teren Campina varful Muscel

Mușcel, Câmpina

La ~5km distanță

9.900 mp teren
Construcții
Agenție

2 zile în urmă
4

180.000 €
120 € / mp

Teren 1500 mp, 120 euro/ mp negociabil, posibil ...

Mușcel, Câmpina

La ~5km distanță

1.500 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
10

87.100 €
100 € / mp

Teren intravilan de vanzare in Campina - Zona M ...

Mușcel, Câmpina

La ~5km distanță

871 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

8 luni în urmă
13

14.900 €
6.42 € / mp

Teren intravilan 2322 mp, Păcuri – v ...

Păcuri

La ~5km distanță

2.322 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
6

9.000.000 €
45 € / mp

Teren intravilan construibil ln Campina, parcel ...

Central, Câmpina

La ~5km distanță

200.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
6

67.200 €
21 € / mp

Vand teren intravilan in Campina

Câmpina

La ~5km distanță

3.200 mp teren
f.s. 3 m
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
9

262.500 €
35 € / mp

Teren intravilan in Campina, 7500mp--35e

Câmpina

La ~5km distanță

7.500 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
1

5.124.350 €
4.235.000 €
231.10 € / mp

Teren intravilan de vanzare in Campina, zona Ce ...

Central, Câmpina

La ~5km distanță

22.174 mp teren
Construcții
Agenție

4 luni în urmă
5

42.000 €
126.89 € / mp

Teren Intravilan de vanzare, Campina

Central, Câmpina

La ~5km distanță

331 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
7

125.000 €
26.60 € / mp

Teren 4700 mp Cornu de Jos(langa Campina)Prahov ...

Exterior Vest, Câmpina

La ~5km distanță

4.700 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

25.000 €
20 € / mp

Teren de vanzare Poiana Campina

Exterior Vest, Câmpina

La ~5km distanță

1.250 mp teren
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
20

104.540 €
17.57 € / mp

Moșia cu casa în vârf de deal, Scorțeni - Praho ...

Câmpina

La ~5km distanță

5.950 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
4

60.000 €
200 € / mp

Campina - teren intravilan - 300mp - 60000 Euro

Central, Câmpina

La ~5km distanță

300 mp
300 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
1

37.000 €
12.76 € / mp

Teren intravilan 2900 mp ~ Campina ~ Prahova

Central, Câmpina

La ~5km distanță

2.900 mp
2.900 mp teren
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
10

35.000 €
22.36 € / mp

Teren intravilan in Campina--1565 mp--35.000e

Câmpina

La ~5km distanță

1.565 mp teren
Construcții
Agenție

Ieri

0 €

Teren Valea Doftanei- Lacul Paltinu

Central, Câmpina

La ~5km distanță

Agenție

1 săptămână în urmă
4

23.500 €
12.03 € / mp

Teren intravilan Poiana Campina

Central, Câmpina

La ~5km distanță

1.954 mp
1.954 mp teren
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
13

172.200 €
21 € / mp

PROIECTUL TAU AICI / Poiana Campina / 8200 Mp/ ...

Câmpina

La ~5km distanță

8.200 mp teren
Construcții
Agenție

8 luni în urmă
5

32.000 €
24.43 € / mp

TEREN EXTRAVILAN URLETA , 1310m2

Central, Câmpina

La ~5km distanță

1.310 mp teren
f.s. 12 m
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
1

23.160 €
60 € / mp

teren de vanzare

Central, Câmpina

La ~5km distanță

386 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
8

43.500 €
9.99 € / mp

Teren intavilan Campina, 4350 mp.

Central, Câmpina

La ~5km distanță

4.355 mp
4.355 mp teren
Agenție

5 luni în urmă
4

49.000 €
57.58 € / mp

Vand teren intravilan Valea Doftanei

Central, Câmpina

La ~5km distanță

851 mp
851 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
5

61.600 €
110 € / mp

Campina - central - teren 560 mp - 110 Euro + T ...

Central, Câmpina

La ~5km distanță

560 mp
560 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
6

138.180 €
30 € / mp

La 4 km de Campina ,in Banesti, teren superb pt ...

Central, Câmpina

La ~5km distanță

4.606 mp teren
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
10

26.500 €
53 € / mp

●Teren in Cornu,Ph,500m--26.500e●

Cornu de Jos (Cornu)

La ~5km distanță

500 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
10

90.000 €
29.28 € / mp

Teren intravilan in Cornu--3074m--90.000e

Cornu de Jos (Cornu)

La ~5km distanță

3.074 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
10

1.000.000 €
1.100.000 €
42.84 € / mp

Mountain Plateau - 23.345 SQM - Exclusive Estat ...

Cornu de Jos (Cornu)

La ~5km distanță

23.345 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
7

189.980 €
195.920 €
38.79 € / mp

4898 MP Teren Intravilan | Prahova - Cornu De J ...

Cornu de Jos (Cornu)

La ~5km distanță

4.898 mp teren
Construcții