Proprietar
Proprietăți unice: 4
Proprietari: 1
Agenție

1 lună în urmă
3

52.680 €
120 € / mp

Teren intravilan situat in Busteni

Zamora, Bușteni

439 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
3

120 €
0.27 € / mp

Teren intravilan situat in Busteni

Zamora, Bușteni

439 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
4

1.300.000 €
86.67 € / mp

15.000 mp în Busteni DN1 pentru dezvoltator imo ...

Zamora, Bușteni

15.000 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

2 luni în urmă
1

52.680 €
120 € / mp

Teren intravilan cu panorama de vis-Busteni

Zamora, Bușteni

439 mp
439 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

10 luni în urmă
7

390.000 €
145.79 € / mp

Teren 2.675 mp in Poiana Tapului priveliste pei ...

Poiana Țapului

La ~5km distanță

2.675 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
7

518.505 €
180.79 € / mp

Teren Busteni - Sinaia - Lukoil - Comision 0%

Sud, Bușteni

La ~5km distanță

2.868 mp teren
Construcții
Anunț publicat de 3 agenții cu prețuri cuprinse între 518,505 € și 518.600 €
Agenție

9 luni în urmă
3

102.850 €
134.27 € / mp

Teren  de vanzare, in Busteni, zona centra ...

Central, Bușteni

La ~5km distanță

766 mp teren
Construcții

Agenție

Mai mult de un an
3

576.000 €
200.84 € / mp

Teren Busteni

Nord, Bușteni

La ~5km distanță

2.868 mp teren
Agenție

7 luni în urmă
11

120.000 €
95.62 € / mp

Lot intravilan Poiana Tapului. Vedere Bucegi Ne ...

Poiana Țapului

La ~5km distanță

1.255 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
8

480.067 €
139.15 € / mp

Proprietar, vand teren Busteni Poiana Tapului P ...

Bușteni

La ~5km distanță

3.450 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

6 luni în urmă
7

85.000 €
76.10 € / mp

Teren intravilan în Bușteni, cu vedere spectacu ...

Gării, Bușteni

La ~5km distanță

1.117 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
3

595.000 €
198.73 € / mp

VANZARE TEREN INTRAVILA CURTI CONSTRUCTII

Bușteni

La ~5km distanță

2.994 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
18

1.500.000 €
100.21 € / mp

Teren intravilan de vânzare în Bușteni - Zona c ...

Central, Bușteni

La ~5km distanță

14.969 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
5

599.000 €
203.46 € / mp

Vanzare teren intravilan 2944mp cu doua constru ...

Gării, Bușteni

La ~5km distanță

2.944 mp teren
f.s. 12 m
Livadă
Intravilan
Agenție

3 luni în urmă
4

29.000 €
29 € / mp

Teren intravilan, 1000 mp, Padina-Parcul Natura ...

Central, Bușteni

La ~5km distanță

1.000 mp
1.000 mp teren
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
7

184.000 €
80 € / mp

Oportunitate | Teren in zona buna Busteni | Str ...

Central, Bușteni

La ~5km distanță

2.300 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
7

508.200 €
127.08 € / mp

Teren Busteni, 3.999 mp, deschidere DN 1 aprox. ...

Sud, Bușteni

La ~5km distanță

3.999 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
5

230.000 €
100 € / mp

Teren intravilan de vanzare in Busteni

Palanca, Bușteni

La ~5km distanță

2.300 mp teren
Construcții
Agenție

4 luni în urmă
4

205.000 €
118.91 € / mp

Vand teren Orasul Sinaia

Central, Bușteni

La ~5km distanță

1.724 mp
1.724 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
5

210.000 €
291.67 € / mp

Teren de vânzare in Bușteni (zona Ultracentrală ...

Central, Bușteni

La ~5km distanță

720 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
18

115.000 €
181.10 € / mp

Teren cu constructie de vânzare în Bușteni - Zo ...

Central, Bușteni

La ~5km distanță

635 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
6

876.900 €
100 € / mp

Teren Industrial Busteni - Sinaia - Acces DN1 + ...

Sud, Bușteni

La ~5km distanță

8.769 mp teren
Construcții
Agenție

9 luni în urmă
5

160.000 €
106.67 € / mp

Teren Busteni, Piatra Arsa, de Vanzare. Vedere ...

Piatra Arsă, Bușteni

La ~5km distanță

1.500 mp teren
Construcții
Agenție

6 luni în urmă
2

361.000 €
134.95 € / mp

Busteni – 2675 Mp Teren Superb De Vanzare ...

Piatra Arsă, Bușteni

La ~5km distanță

2.675 mp teren
f.s. 25 m
Fâneață
Intravilan
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
8

350.000 €
57.44 € / mp

Teren intravilan 6.093 mp – Piatra Ars&#2 ...

Piatra Arsă, Bușteni

La ~5km distanță

6.093 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
14

370.000 €
138.27 € / mp

Teren intravilan Busteni - Piatra Arsa

Piatra Arsă, Bușteni

La ~5km distanță

2.676 mp
2.676 mp teren
Agenție

7 luni în urmă
15

120.000 €
85.29 € / mp

Teren 1407 mp Poiana Tapului. Vedere Bucegi .Tr ...

Poiana Țapului, Bușteni

La ~5km distanță

1.407 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
6

390.000 €
145.79 € / mp

Teren Busteni str. Ana Ipatescu, suprafata 2.67 ...

Poiana Țapului, Bușteni

La ~5km distanță

2.675 mp
2.675 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
11

345.000 €
184 € / mp

Casa de vanzare Busteni, Poiana Tapului Comisio ...

Poiana Țapului, Bușteni

La ~5km distanță

1.875 mp teren
Construcții
Agenție

9 luni în urmă
3

40.000 €
80.65 € / mp

Teren 496 mp de vanzare in Busteni

Poiana Țapului, Bușteni

La ~5km distanță

496 mp teren
Construcții

Terenuri de vânzare în Zamora, Bușteni

Zamora, situată în apropierea stațiunii montane Bușteni, este o zonă atractivă pentru cei care caută terenuri pentru construcții sau investiții imobiliare. Această localitate beneficiază de un peisaj natural deosebit și de accesibilitate la diverse activități recreative. Imoradar24.ro a analizat piața terenurilor din zonă, iată ce trebuie să știi:

  • Prețuri medii: Prețul mediu al terenurilor este de aproximativ 127.000 euro, cu oferte care încep de la 42.000 euro și pot ajunge până la 217.000 euro, ceea ce indică o accesibilitate medie comparativ cu prețul mediu național de 100.489 euro.
  • Prețuri pe metru pătrat: Prețul mediu pe metru pătrat este de 107 euro, cu valori variind între 76 euro/m² și 149 euro/m², oferind opțiuni pentru diferite bugete.
  • Disponibilitate: Terenurile sunt listate pentru o medie de 168 de zile, ceea ce sugerează o piață stabilă, dar cu o disponibilitate mai lungă.

Zamora, Bușteni, reprezintă o oportunitate excelentă pentru cei interesați de achiziția de terenuri, fie pentru construcții rezidențiale, fie pentru investiții. Explorează acum opțiunile disponibile și găsește terenul ideal pentru proiectul tău!