Proprietăți unice: 1
Proprietari: 0
Agenție

8 luni în urmă
6

110.000 €
61.90 € / mp

Teren intravilat 1777 mp, front 16 m, zona cent ...

Buda (Ariceștii Rahtivani)

1.777 mp teren
f.s. 16 m

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

6 zile în urmă
1

2.100.000 €
471.91 € / mp

Teren de vanzare zona Xenia Termopan

Xenia, Ploiești

La ~5km distanță

4.450 mp teren
Agenție

10 luni în urmă
3

79.000 €
19.61 € / mp

Teren intravilan 4000 mp in Strejnicu

Strejnicu

La ~5km distanță

4.028 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
6

96.000 €
30.26 € / mp

TEREN INTRAVILAN STREJNICU

Strejnicu

La ~5km distanță

3.172 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

1 lună în urmă
2

10.000 €

Teren de vanzare Strejnicu

Strejnicu

La ~5km distanță

f.s. 20 m
Agenție

1 lună în urmă
1

80.000 €
17.56 € / mp

Teren intravilan de vanzare Targ?or, zona Zalha ...

Strejnicu

La ~5km distanță

4.555 mp teren
Agenție

10 luni în urmă
1

252.000 €
30 € / mp

Vanzare teren Strejnicu, judetul Prahova (ID 80 ...

Strejnicu

La ~5km distanță

8.400 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
1

80.000 €

Teren intravilan de vanzare Targ?or, zona Zalha ...

Strejnicu

La ~5km distanță

f.s. 16 m
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
3

25.000 €
5 € / mp

Vand teren in Strejnicu pe str. Negoiesti

Strejnicu

La ~5km distanță

5.000 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
6

44.000 €

Teren intravilan de vanzare Strejnicu

Strejnicu

La ~5km distanță

f.s. 29 m
Agenție

3 zile în urmă
5

373.200 €
60 € / mp

Teren Intravilan 6.220 mp | Strejnicu, Strada L ...

Strejnicu

La ~5km distanță

6.220 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
2

375.000 €
60 € / mp

Proprietar direct vand loturi de teren intravil ...

Strejnicu

La ~5km distanță

6.250 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
3

63.000 €

Teren intravilan - Strejnicu

Strejnicu

La ~5km distanță

f.s. 15 m
Agenție

7 luni în urmă
2

56.000 €
70.89 € / mp

Teren intravilan de vanzare in Strejnicu, 790 m ...

Strejnicu

La ~5km distanță

790 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
4

35.000 €
37.27 € / mp

Teren intravilan – 939 mp, Tagsoru Nou

Târgșoru Nou

La ~5km distanță

939 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
8

294.000 €
37.69 € / mp

Teren de vanzare/inchiriere | 7800mp | Parcul I ...

Târgșoru Nou

La ~5km distanță

7.800 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
21

85.000 €
90.000 €
41.98 € / mp

Teren (2025mp) -Deschidere 35mL - Intravilan (T ...

Stoenești

La ~5km distanță

2.025 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
6

3.532.460 €
9.55 € / mp

Teren 37 ha de vanzare cu PUZ aprobat - Stoeneș ...

Stoenești

La ~5km distanță

370.000 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
3

350.000 €
35 € / mp

Teren intravilan de vanzare zona industriala - ...

Baraolt, Ploiești

La ~5km distanță

10.000 mp teren
Construcții
Agenție

9 luni în urmă

70.000 €
26.92 € / mp

vand teren in sat Gageni

Găgeni

La ~5km distanță

2.600 mp teren
f.s. 70 m
Extravilan
Agricol
Agenție

9 luni în urmă
1

1.067.055 €
29 € / mp

Royal Imobiliare - Vanzare Teren Intravilan zon ...

Găgeni

La ~5km distanță

36.795 mp teren
f.s. 37 m
Intravilan
Agricol
Agenție

9 luni în urmă
1

196.404 €
39 € / mp

Royal Imobiliare - Vanzare Teren Intravilan zon ...

Găgeni

La ~5km distanță

5.036 mp teren
f.s. 61 m
Intravilan
Agricol
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
1

36.000 €
80 € / mp

NOVISIMO-IMOBILIARE: TEREN IN ZONA GAGENI

Găgeni

La ~5km distanță

450 mp teren
Construcții
Bancă
Comision 0%

10 luni în urmă
4

19.999 €
16.45 € / mp

De vanzare teren intravilan constructii 1.216 m ...

Găgeni

La ~5km distanță

1.216 mp teren
Construcții
Agenție

8 luni în urmă
3

172.000 €
89.96 € / mp

ROANDY-Teren intravilan zona linistita-Gageni

Găgeni

La ~5km distanță

1.912 mp teren
f.s. 30 m
Intravilan
Agricol
Agenție

10 luni în urmă
9

1.230.550 €
1.712.770 €
50 € / mp

Teren intravilan 24611 mp, Ideal retail, logist ...

Păulești

La ~5km distanță

24.611 mp teren
f.s. 96 m
Agenție

Mai mult de un an
5

225.000 €
15 € / mp

Teren intravilan , 15000mp , Zona Lido Garbea

Păulești

La ~5km distanță

15.000 mp teren
f.s. 38 m
Agenție

10 luni în urmă
10

370.000 €
406.800 €
72.76 € / mp

TEREN INTRAVILAN //GAGENI//PAULESTI

Păulești

La ~5km distanță

5.085 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
1

167.805 €
45 € / mp

Teren intravilan aproape de padure, 3729 mp, Co ...

Păulești

La ~5km distanță

3.729 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
2

1.920.000 €
40 € / mp

Vand teren langa Metro Ploiesti

Păulești

La ~5km distanță

48.000 mp teren