Proprietăți unice: 1
Proprietari: 1
Proprietar
Comision 0%

4 zile în urmă
6

80.000 €
29.63 € / mp

Teren de vânzare – Comuna Brebu, zonă centrală ...

Brebu Mânăstirei

2.700 mp teren
Construcții

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
9

59.999 €
22.22 € / mp

Teren chiar lângă râu 2700 mp la 1 km de pastra ...

Podu Cheii

La ~5km distanță

2.700 mp teren
Extravilan
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
10

74.700 €
30 € / mp

Teren intravilan DE VÂNZARE, NEGOCIABIL , Campi ...

Voila, Câmpina

La ~5km distanță

2.490 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

74.700 €
30 € / mp

Teren intravilan DE VÂNZARE, NEGOCIABIL, Campin ...

Voila, Câmpina

La ~5km distanță

2.490 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
5

75.000 €
7.23 € / mp

Teren Pietriceaua

Pietriceaua

La ~5km distanță

10.378 mp teren
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
10

15.000 €
3 € / mp

Teren 5000 mp la 3 km de barajul Paltinu, Sotri ...

Șotrile

La ~5km distanță

5.000 mp teren
Extravilan
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

45.000 €
15 € / mp

Vinzare teren 3000 m.p. in com. Telega, jud. PH

Telega

La ~5km distanță

3.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
4

10.000 €
5 € / mp

Vand teren intravilan

Telega

La ~5km distanță

2.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
6

35.000 €
24.60 € / mp

De vanzare teren Telega

Telega

La ~5km distanță

1.423 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
8

195.000 €
40.52 € / mp

VAND TEREN INTRAVILAN DN 1 CU PROIECT PENSIUN ...

Cornu de Sus (Cornu)

La ~5km distanță

4.813 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

70.000 €
76.34 € / mp

Vand teren intravilan

Câmpinița, Câmpina

La ~5km distanță

917 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
6

67.200 €
21 € / mp

Vand teren intravilan in Campina

Câmpina

La ~5km distanță

3.200 mp teren
f.s. 3 m
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

25.000 €
20 € / mp

Teren de vanzare Poiana Campina

Exterior Vest, Câmpina

La ~5km distanță

1.250 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
7

125.000 €
26.60 € / mp

Teren 4700 mp Cornu de Jos(langa Campina)Prahov ...

Exterior Vest, Câmpina

La ~5km distanță

4.700 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
3

100.000 €
66.67 € / mp

Teren intravilan!

Exterior Vest, Breaza

La ~10km distanță

1.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
16

250.000 €
100 € / mp

Teren 2500 mp POTEN?IAL BUSINESS / DEZVOLTARE B ...

Central, Breaza

La ~10km distanță

2.500 mp
2.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
4

26.000 €
18.57 € / mp

Vânzare Teren 1400 mp INTRAVILAN - Breaza! Dir ...

Breaza

La ~10km distanță

1.400 mp teren
Construcții
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 26,000 € și 31.000 €
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
16

45.000 €
34.94 € / mp

Teren intravilan 1288 mp, acces pietruit, utili ...

Central, Breaza

La ~10km distanță

1.288 mp
1.288 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
8

64.000 €
18.42 € / mp

Vand/schimb 2 loturi de teren intravilan Breaza

Exterior Vest, Breaza

La ~10km distanță

3.474 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
2

73.000 €
21 € / mp

Particular Vand Teren Intravilan Breaza - Toate ...

Central, Breaza

La ~10km distanță

3.476 mp
3.476 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
20

68.000 €
70.000 €
15.81 € / mp

Vand teren intravilan - Breaza Valea Tarsei str ...

Breaza

La ~10km distanță

4.300 mp
4.300 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

62.400 €
32 € / mp

Teren de vanzare

Breaza

La ~10km distanță

1.950 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
7

10.000 €
6.25 € / mp

Teren intravilan Breaza / Buzau

Breaza

La ~10km distanță

1.600 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
7

44.000 €
44 € / mp

Breaza, jud. Prahova | 1.000 mp | zona reziden? ...

Exterior Vest, Breaza

La ~10km distanță

1.000 mp
1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
10

48.500 €
24.25 € / mp

Teren deosebit Breaza

Central, Breaza

La ~10km distanță

2.000 mp
2.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

21.000 €
8.37 € / mp

vanzare teren Alunis Prahova

Aluniș

La ~10km distanță

2.508 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

247.960 €

Vanzare teren 4000 mp Breaza, PH - Str. Sunator ...

Breaza de Jos

La ~10km distanță

Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
16

30 €
0.03 € / mp

Loturi teren Poiana Campina, 30eur/mp,apa,curen ...

Pietrișu

La ~10km distanță

970 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
7

20.000 €
35.71 € / mp

Teren de vanzare zona casa Augsburg ,Banesti , ...

Bănești

La ~10km distanță

560 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
8

34.999 €
17.10 € / mp

OCAZIE UNICA!!! teren intravilan de vanzare in ...

Breaza de Sus

La ~10km distanță

2.047 mp teren