Proprietar
Proprietăți unice: 7
Proprietari: 2
Agenție

2 luni în urmă
5

80.000 €
40.92 € / mp

Breaza de Sus strada Stefan cel Mare nr.64

Breaza de Sus

1.955 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
5

140.400 €
65 € / mp

TEREN DE VANZARE

Breaza de Sus

2.160 mp teren
Intravilan
Agricol
Agenție

11 luni în urmă
6

245.000 €
65.61 € / mp

Teren intravilan de vânzare în Breaza de Sus

Breaza de Sus

3.734 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

Mai mult de un an
8

148.000 €
13.18 € / mp

Teren 11230 m.p. + Conac - necesita renovare

Breaza de Sus

11.230 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
8

34.999 €
17.10 € / mp

OCAZIE UNICA!!! teren intravilan de vanzare in ...

Breaza de Sus

2.047 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

36.000 €
63.16 € / mp

Teren de vanzare Breaza, Prahova

Breaza de Sus

570 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
5

48.300 €
70 € / mp

Teren ultracentral

Breaza de Sus

690 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

2 săptămâni în urmă
5

33.000 €
60 € / mp

Teren de vanzare : Breaza-(cartier Nistoresti), ...

Nistorești

La ~5km distanță

550 mp teren
f.s. 13 m
Livadă
Intravilan
Agenție

Mai mult de un an
5

15.700 €
20.03 € / mp

Teren 784 mp, Nistoresti, jud Prahova

Nistorești

La ~5km distanță

784 mp teren
f.s. 21 m
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
13

109.900 €
30.03 € / mp

Teren central intravilan Breaza, Prahova 3660 m ...

Hidrojet, Breaza

La ~5km distanță

3.660 mp teren
Construcții

Agenție

Mai mult de un an
10

64.000 €
67.760 €
45.71 € / mp

Breaza - str. Plaiului, teren 1400 mp

Breaza

La ~5km distanță

1.400 mp teren
Agenție

10 luni în urmă
4

100.000 €
50 € / mp

Oportunitate Imobiliară: Teren intravilan ...

Breaza

La ~5km distanță

2.000 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
3

129.600 €
60 € / mp

Teren Breaza 2160 mp

Central, Breaza

La ~5km distanță

2.160 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
5

350.000 €
58.33 € / mp

Teren intravilan Breaza oportunitate investitie

Central, Breaza

La ~5km distanță

6.000 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
10

56.000 €
40 € / mp

Breaza - str.Plaiului, Coasta Berzei nr.54, ter ...

Breaza

La ~5km distanță

1.400 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
9

195.000 €
32.50 € / mp

Oportunitate vanzare 6000 mp teren drept,superb ...

Breaza

La ~5km distanță

6.000 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
3

110.000 €
25 € / mp

Teren Breaza 4400 mp

Central, Breaza

La ~5km distanță

4.400 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
4

64.000 €
80 € / mp

Teren Breaza 800 mp - 1600 mp

Central, Breaza

La ~5km distanță

800 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
16

74.312 €
8 € / mp

Teren intravilan Talea situat in mijlocul natur ...

Breaza

La ~5km distanță

9.289 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
11

78.690 €
30 € / mp

Teren Breaza 2623mp , pot 35% , cut 1,2 conform ...

Est, Breaza

La ~5km distanță

2.623 mp teren
Intravilan
Agricol
Agenție

8 luni în urmă
9

97.000 €
186.54 € / mp

teren ultracentral posibil plata in rate!

Ultracentral, Breaza

La ~5km distanță

520 mp teren
Agenție

9 luni în urmă
4

25.000 €
25.13 € / mp

Teren intravilan Breaza 995mp , P + 2 , POT 35 ...

Est, Breaza

La ~5km distanță

995 mp teren
f.s. 8 m
Intravilan
Agricol
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
6

32.500 €
27.31 € / mp

Casa bătrînească + Teren 1190 mp

Breaza

La ~5km distanță

1.190 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
4

26.000 €
18.57 € / mp

Vânzare Teren 1400 mp INTRAVILAN - Breaza! Dir ...

Breaza

La ~5km distanță

1.400 mp teren
Construcții
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 26,000 € și 31.000 €
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
10

82.484 €
17 € / mp

●Teren intravilan in Breaza 4852mp 17e/mp ...

Breaza

La ~5km distanță

4.852 mp teren
Construcții
Agenție

7 luni în urmă
5

68.200 €
40 € / mp

Breaza, teren 1705 mp sau lotizat, zona insorit ...

Central, Breaza

La ~5km distanță

1.705 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
3

29.000 €
26.32 € / mp

Teren intravilan 1.102 mp de vanzare in Breaza

Est, Breaza

La ~5km distanță

1.102 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
16

45.000 €
34.94 € / mp

Teren intravilan 1288 mp, acces pietruit, utili ...

Central, Breaza

La ~5km distanță

1.288 mp
1.288 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

62.400 €
32 € / mp

Teren de vanzare

Breaza

La ~5km distanță

1.950 mp teren
Agenție

4 săptămâni în urmă
1

72.000 €
45 € / mp

Royal Imobiliare - Vanzare teren intravilan Bre ...

Gura Beliei

La ~5km distanță

1.600 mp teren
f.s. 12 m
Intravilan

Terenuri de vânzare în Breaza de Sus, Județul Prahova

Breaza de Sus, o localitate pitorească din Județul Prahova, oferă un mediu liniștit, ideal pentru cei care caută să investească în terenuri. Această zonă beneficiază de un peisaj natural deosebit și este accesibilă din București, ceea ce o face atractivă pentru dezvoltări rezidențiale. Imoradar24.ro a analizat piața pentru tine, iată ce trebuie să știi:

  • Prețuri medii: Prețul mediu al terenurilor este de aproximativ 149.000 euro, cu oferte care încep de la 56.000 euro și ajung până la 245.000 euro.
  • Accesibilitate: Nivelul de accesibilitate al terenurilor este considerat mediu, comparativ cu prețul mediu național de 100.489 euro.
  • Prețuri pe metru pătrat: Prețul mediu pe metru pătrat este de 50 euro, cu valori variind de la 13 euro/m² pentru cele mai accesibile terenuri până la 68 euro/m² pentru cele mai scumpe.
  • Oferte accesibile: Aproximativ 13% dintre oferte sunt considerate accesibile, ceea ce oferă oportunități pentru investitori.
  • Disponibilitate: Terenurile rămân online în medie 168 de zile, indicând o piață stabilă.

Breaza de Sus reprezintă o oportunitate excelentă pentru cei interesați de achiziția de terenuri, fie pentru construcții rezidențiale, fie pentru investiții. Explorează acum terenurile disponibile și găsește-ți locul ideal!