Proprietar
Proprietăți unice: 3
Proprietari: 1
Agenție

10 luni în urmă
2

90.400 €
20 € / mp

Breaza de Jos, Prahova, teren intravilan 4520 m ...

Breaza de Jos

4.520 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
4

31.800 €
50 € / mp

Teren in Breaza,Podul vadului

Breaza de Jos

636 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

247.960 €

Vanzare teren 4000 mp Breaza, PH - Str. Sunator ...

Breaza de Jos

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

9 luni în urmă
1

200.000 €
15.08 € / mp

Royal Imobiliare - vanzare teren Breaza

Capul Câmpului, Breaza

La ~5km distanță

13.265 mp teren
f.s. 69 m
Intravilan
Agricol
Agenție

2 săptămâni în urmă
4

30.000 €
60 € / mp

Loturi teren Breaza 500Mp

Capul Câmpului, Breaza

La ~5km distanță

500 mp teren
Construcții
Agenție

Azi

48.000 €
9.18 € / mp

Teren intravilan de vanzare, Breaza Prahova

Capul Câmpului, Breaza

La ~5km distanță

5.230 mp teren

Agenție

1 lună în urmă
6

45.000 €
72.93 € / mp

Teren intravilan 617 mp de vânzare în Breaza

Lac de Verde, Breaza

La ~5km distanță

617 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
10

56.000 €
40 € / mp

Breaza - str.Plaiului, Coasta Berzei nr.54, ter ...

Breaza

La ~5km distanță

1.400 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
3

110.000 €
25 € / mp

Teren Breaza 4400 mp

Central, Breaza

La ~5km distanță

4.400 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
4

64.000 €
80 € / mp

Teren Breaza 800 mp - 1600 mp

Central, Breaza

La ~5km distanță

800 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
10

64.000 €
67.760 €
45.71 € / mp

Breaza - str. Plaiului, teren 1400 mp

Breaza

La ~5km distanță

1.400 mp teren
Agenție

10 luni în urmă
9

195.000 €
32.50 € / mp

Oportunitate vanzare 6000 mp teren drept,superb ...

Breaza

La ~5km distanță

6.000 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
4

100.000 €
50 € / mp

Oportunitate Imobiliară: Teren intravilan ...

Breaza

La ~5km distanță

2.000 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
3

129.600 €
60 € / mp

Teren Breaza 2160 mp

Central, Breaza

La ~5km distanță

2.160 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
5

350.000 €
58.33 € / mp

Teren intravilan Breaza oportunitate investitie

Central, Breaza

La ~5km distanță

6.000 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
16

74.312 €
8 € / mp

Teren intravilan Talea situat in mijlocul natur ...

Breaza

La ~5km distanță

9.289 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
8

52.200 €
18 € / mp

Teren de exceptie langa Breaza 2900Mp

Breaza

La ~5km distanță

2.900 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
11

78.690 €
30 € / mp

Teren Breaza 2623mp , pot 35% , cut 1,2 conform ...

Est, Breaza

La ~5km distanță

2.623 mp teren
Intravilan
Agricol
Agenție

Mai mult de un an
7

18.576 €
27 € / mp

●Teren intravilan in Breaza,periferic,688 ...

Periferie, Breaza

La ~5km distanță

688 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
4

26.000 €
18.57 € / mp

Vânzare Teren 1400 mp INTRAVILAN - Breaza! Dir ...

Breaza

La ~5km distanță

1.400 mp teren
Construcții
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 26,000 € și 31.000 €
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
6

32.500 €
27.31 € / mp

Casa bătrînească + Teren 1190 mp

Breaza

La ~5km distanță

1.190 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
10

82.484 €
17 € / mp

●Teren intravilan in Breaza 4852mp 17e/mp ...

Breaza

La ~5km distanță

4.852 mp teren
Construcții
Agenție

7 luni în urmă
5

68.200 €
40 € / mp

Breaza, teren 1705 mp sau lotizat, zona insorit ...

Central, Breaza

La ~5km distanță

1.705 mp teren
Agenție

9 luni în urmă
4

25.000 €
25.13 € / mp

Teren intravilan Breaza 995mp , P + 2 , POT 35 ...

Est, Breaza

La ~5km distanță

995 mp teren
f.s. 8 m
Intravilan
Agricol
Agenție

2 luni în urmă
5

31.990 €
36.02 € / mp

Teren 888 mp in Breaza locul perfect pentru cas ...

Central, Breaza

La ~5km distanță

888 mp
888 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
6

120.000 €
23.82 € / mp

Teren intravilan de vanzare, Breaza Prahova

Gura Beliei, Breaza

La ~5km distanță

5.037 mp
5.037 mp teren
Agenție

2 luni în urmă

32.000 €

2 terenuri parcelate, Breaza 840 m Podul Corbul ...

Podul Corbului, Breaza

La ~5km distanță

f.s. 12 m
Agenție

2 luni în urmă
4

32.000 €

2 terenuri parcelate, Breaza 840 m Podul Corbul ...

Podul Corbului, Breaza

La ~5km distanță

f.s. 12 m
Agenție

2 luni în urmă
20

77.000 €
33.83 € / mp

Teren de vanzare in Breaza zona lini?tita, idea ...

Vest, Breaza

La ~5km distanță

2.276 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
3

29.000 €
26.32 € / mp

Teren intravilan 1.102 mp de vanzare in Breaza

Est, Breaza

La ~5km distanță

1.102 mp teren
Construcții

Căutări populare

Te-ar putea interesa și:

Terenuri de vânzare în Breaza de Jos, Județul Prahova

Breaza de Jos, situată în pitoreasca zonă a județului Prahova, este o destinație atractivă pentru cei care caută terenuri de vânzare. Această localitate oferă un mediu liniștit, ideal pentru dezvoltarea de locuințe sau proiecte comerciale. Imoradar24.ro a analizat piața pentru tine, iată ce trebuie să știi:

  • Prețuri medii: Prețul mediu al terenurilor este de aproximativ 66.000 euro, ceea ce le face accesibile comparativ cu media națională de 100.489 euro.
  • Prețuri de început: Terenurile pot fi găsite la prețuri de pornire în jurul valorii de 99.440 euro, ceea ce indică o piață stabilă.
  • Prețuri pe metru pătrat: Prețul mediu pe metru pătrat este de 50 euro, cu valori variind între 22 euro/m² și 202 euro/m², oferind opțiuni pentru diferite bugete.
  • Disponibilitate: Terenurile rămân online în medie 168 de zile, ceea ce sugerează o piață activă, dar cu o selecție limitată.

Breaza de Jos reprezintă o oportunitate excelentă pentru cei interesați de achiziția de terenuri la prețuri accesibile, într-o zonă cu potențial de dezvoltare. Ești pregătit să investești în viitorul tău? Explorează acum terenurile disponibile în Breaza de Jos!