Proprietăți unice: 4
Proprietari: 4
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
5

18.000 €
15 € / mp

Vanzare teren intravilan

Blejoi

1.200 mp teren
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
1

528.122 €
49 € / mp

Teren 10778mp Ploiesti Nord, langa Roua

Blejoi

10.778 mp teren
f.s. 30 m
Intravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
4

500.000 €
53.76 € / mp

Teren de vânzare zona Spitalului Județean Ploie ...

Blejoi

9.300 mp teren
Construcții
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 350,000 € și 500.000 €

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă

100.800 €
9 € / mp

Vand 11200 mp teren agricol zona Metro

Blejoi

11.200 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
2

1.920.000 €
40 € / mp

Vand teren langa Metro Ploiesti

Păulești

La ~5km distanță

48.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

11 luni în urmă
1

74.900 €
71.61 € / mp

Vanzare teren Paulesti

Păulești

La ~5km distanță

1.046 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
6

145.000 €
39.45 € / mp

VAND TEREN INTRAVILAN IN GAGENI-PRAHOVA

Păulești

La ~5km distanță

3.676 mp
3.676 mp teren

Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
7

67.000 €
87.58 € / mp

Teren intravilan Paulesti, 765mp, zona Perla

Păulești

La ~5km distanță

765 mp
765 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

23.400 €
50 € / mp

Teren intravilan Paule?ti langa padure

Păulești

La ~5km distanță

468 mp
468 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
5

116.400 €
80 € / mp

Teren de vanzare!!!

Păulești

La ~5km distanță

1.455 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
2

47.520 €
90 € / mp

Teren intravilan Cocosesti (Paulesti)

Păulești

La ~5km distanță

528 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
6

768.690 €

TEREN INTRAVILAN //PAULESTI//12.000 MP

Păulești

La ~5km distanță

f.s. 47 m
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
5

141.000 €
100 € / mp

Teren de vanzare Paulesti

Păulești

La ~5km distanță

1.410 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
5

50.000 €
10 € / mp

Teren de vanzare intravilan

Pleașa

La ~5km distanță

5.000 mp teren
f.s. 14 m
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
7

2 €
0 € / mp

Vand Teren Viticol intravilan/extravilan 3,5 Ha

Pleașa

La ~5km distanță

3.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
7

30 €
0.02 € / mp

Vand teren intravilan la Seciu

Seciu

La ~5km distanță

2.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
5

80.720 €
40 € / mp

Vanzare Teren Blejoi - Prahova

Central, Ploiești

La ~5km distanță

2.018 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
6

38.000 €
49.48 € / mp

Teren de vanzare, 750 m, Popesti, Prahova

Exterior Vest, Ploiești

La ~5km distanță

768 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

2.975.000 €

TEREN CARTIER IRISH TOWN

Central, Ploiești

La ~5km distanță

f.s. 60 m
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
5

1.150.000 €
1.200.000 €

TEREN INTRAVILAN\\ZONA SPITALUL JUDETEAN PLOIES ...

Central, Ploiești

La ~5km distanță

f.s. 28 m
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
7

350.000 €
375.000 €

TEREN ULTRACENTRAL// PALATUL DE JUSTITIE PLOIES ...

Ultracentral, Ploiești

La ~5km distanță

f.s. 16 m
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
8

50.500 €
35.00 € / mp

Vand teren mun. Ploiesti, str. Ghighiului.

Exterior Vest, Ploiești

La ~5km distanță

1.443 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
4

170 €
0.18 € / mp

Teren de vanzare in Ploiesti

Exterior Vest, Ploiești

La ~5km distanță

950 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

1.108.880 €

TEREN INTRAVILAN//PARCUL MUNICIPAL PLOIESTI

Vest, Ploiești

La ~5km distanță

f.s. 33 m
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
4

24.375 €
39 € / mp

Vand teren Mitica Apostol- Vest Ploiesti

Vest, Ploiești

La ~5km distanță

625 mp teren
3E
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
2

20.000 €
10 € / mp

Proprietar vand teren intravilan Ploiesti vest

Vest, Ploiești

La ~5km distanță

2.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
4

400.000 €

TEREN INTRAVILAN//ZONA CARTIER ROUA PLOIESTI

Roua, Ploiești

La ~5km distanță

f.s. 25 m
Proprietar
Comision 0%

5 zile în urmă
1

60.000 €
12 € / mp

Vând teren, cartier Mitica Apostol

Vest, Ploiești

La ~5km distanță

5.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă

5 €
0 € / mp

Vand terwn extravilan

Exterior Vest, Ploiești

La ~5km distanță

12.400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
4

120.120 €
280 € / mp

Teren 429 mp central Ploiești – acces auto, ide ...

Ultracentral, Ploiești

La ~5km distanță

429 mp teren
Construcții