Proprietăți unice: 1
Proprietari: 0
Agenție

9 luni în urmă
3

1.023 €
0.29 € / mp

Teren extravilan, Loc. Strejesti, Jud. Olt

Strejești

3.520 mp
3.520 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

1 lună în urmă
8

20.000 €
13.89 € / mp

Teren de vanzare intravilan

Pleșoiu

La ~5km distanță

1.440 mp
1.440 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

62.220 €
30 € / mp

De Inchiriat/De vanzare

Pleșoiu

La ~5km distanță

2.074 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
3

119.790 €
2.55 € / mp

Vanzare teren 47.035mp - Comuna Plesoiu, Sat Ar ...

Pleșoiu

La ~5km distanță

47.035 mp
47.035 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

3 luni în urmă
3

99.000 €
2.10 € / mp

Vanzare teren 47.035mp - Comuna Plesoiu, Sat Ar ...

Arcești

La ~10km distanță

47.035 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
10

126.750 €
7.50 € / mp

Teren langa Manastirea Sfantul Nicolae Sitaru

Grădiștea

La ~10km distanță

16.900 mp
f.s. 39 m
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
2

35.000 €
46.36 € / mp

Teren intravilan perfect pentru casa, zona lini ...

Proaspeți

La ~10km distanță

755 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
1

16.000 €
40 € / mp

Teren intravilan Proaspeti-de la 400 mp cu drum ...

Proaspeți

La ~10km distanță

400 mp teren
Agenție

8 luni în urmă
6

19.800 €
14.49 € / mp

Teren intravilan extravilan in Draga?ani , cart ...

Zlătărei

La ~10km distanță

1.366 mp teren
Proprietar
Comision 0%

19 ore în urmă
9

58.249 €
31 € / mp

Teren intravilan Salcia jud Olt 1879mp la strad ...

Salcia

La ~10km distanță

1.879 mp teren
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
7

35.000 €
8.30 € / mp

Teren cu casa batraneasca, com. Voicesti, jud. ...

Valea Fetei

La ~10km distanță

2 camere
4.217 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
4

20.000 €
8.10 € / mp

Teren de Vanzare

Central, Drăgășani

La ~15km distanță

2.468 mp
2.468 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
7

43.000 €
6.94 € / mp

Teren intravilan extravilan in Draga?ani , str ...

Central, Drăgășani

La ~15km distanță

6.200 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
1

103.500 €
15 € / mp

Nou! Teren intravilan, S=6900 mp, D=150 ml, zon ...

Central, Drăgășani

La ~15km distanță

6.900 mp
6.900 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
5

600 €
0.60 € / mp

Teren extravilan Loc. Valea Mare, jud. Valcea

Central, Drăgășani

La ~15km distanță

1.000 mp
1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
6

41.600 €
16 € / mp

Vand teren cu vie

Drăgășani

La ~15km distanță

2.600 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
7

240.000 €
25 € / mp

Teren intravilan Draga?ani

Central, Drăgășani

La ~15km distanță

9.600 mp
9.600 mp teren
Agenție

5 zile în urmă
6

95.000 €
21.11 € / mp

Vand teren Centura Dragasani 4500m patrati

Central, Drăgășani

La ~15km distanță

4.500 mp
4.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Azi
5

75.250 €
21.50 € / mp

Teren intravilant Ionesti, toate utilita?ile, s ...

Central, Drăgășani

La ~15km distanță

3.500 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
1

103.500 €
15 € / mp

Nou! Teren intravilan, S=6900 mp, D=150 ml, zon ...

Central, Drăgășani

La ~15km distanță

6.900 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Azi
10

54.000 €
26.97 € / mp

Cladire cu teren intravilan de vanzare

Central, Drăgășani

La ~15km distanță

2.002 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
4

19.525 €
25 € / mp

Vand teren intravilan

Găneasa

La ~15km distanță

781 mp
781 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
4

144.000 €
15 € / mp

Ganeasa, de vanzare 2700 mp teren intravilan/6. ...

Găneasa

La ~15km distanță

9.600 mp
f.s. 27 m
Agenție

1 lună în urmă
9

38.000 €
35.35 € / mp

Peninsula Ganeasa, 1075 mp. teren intravilan cu ...

Găneasa

La ~15km distanță

1.075 mp
f.s. 25 m
Agenție

2 luni în urmă
1

139.000 €
165.08 € / mp

Teren de vanzare | Slatina-Parcul Central

Nicolae Titulescu, Slatina

La ~15km distanță

842 mp
842 mp teren
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
15

293.000 €
85 € / mp

Teren intravilan 3447 mp, cu casa modesta, Des ...

Central, Slatina

La ~15km distanță

3.447 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
5

441 €
0.29 € / mp

Teren extravilan, loc Obarsia, Jud Olt

Central, Slatina

La ~15km distanță

1.500 mp
1.500 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
1

195.000 €
39.09 € / mp

TEREN intravilan S= 5000 mp Curtisoara!

Central, Slatina

La ~15km distanță

4.988 mp teren
f.s. 24 m
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
4

16.600 €
19.06 € / mp

Ter. intravilan 871 mp, langa Slatina/asfalt+ut ...

Central, Slatina

La ~15km distanță

871 mp
871 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
3

175.000 €
250 € / mp

vand teren 700 m ultracentral langa Lic. Ion Mi ...

Ultracentral, Slatina

La ~15km distanță

700 mp teren