Proprietăți unice: 2
Proprietari: 0
Agenție

1 lună în urmă
8

20.000 €
13.89 € / mp

Teren de vanzare intravilan

Pleșoiu

1.440 mp
1.440 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
3

119.790 €
2.55 € / mp

Vanzare teren 47.035mp - Comuna Plesoiu, Sat Ar ...

Pleșoiu

47.035 mp
47.035 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

1 săptămână în urmă
10

126.750 €
7.50 € / mp

Teren langa Manastirea Sfantul Nicolae Sitaru

Grădiștea

La ~5km distanță

16.900 mp
f.s. 39 m
Agenție

3 luni în urmă
3

99.000 €
2.10 € / mp

Vanzare teren 47.035mp - Comuna Plesoiu, Sat Ar ...

Arcești

La ~5km distanță

47.035 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
2

35.000 €
46.36 € / mp

Teren intravilan perfect pentru casa, zona lini ...

Proaspeți

La ~5km distanță

755 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

1 lună în urmă
1

16.000 €
40 € / mp

Teren intravilan Proaspeti-de la 400 mp cu drum ...

Proaspeți

La ~5km distanță

400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
4

19.525 €
25 € / mp

Vand teren intravilan

Găneasa

La ~5km distanță

781 mp
781 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
4

144.000 €
15 € / mp

Ganeasa, de vanzare 2700 mp teren intravilan/6. ...

Găneasa

La ~5km distanță

9.600 mp
f.s. 27 m
Agenție

1 lună în urmă
9

38.000 €
35.35 € / mp

Peninsula Ganeasa, 1075 mp. teren intravilan cu ...

Găneasa

La ~5km distanță

1.075 mp
f.s. 25 m
Agenție

2 luni în urmă
1

139.000 €
165.08 € / mp

Teren de vanzare | Slatina-Parcul Central

Nicolae Titulescu, Slatina

La ~10km distanță

842 mp
842 mp teren
Agenție

9 luni în urmă
4

114.425 €
25 € / mp

Teren 4,577mp Slatioara / Strada Tineretului

Slătioara

La ~10km distanță

4.577 mp teren
Construcții
Agenție

9 luni în urmă
3

124.000 €
20 € / mp

Teren 6,200mp Slatioara / Strada Industriilor

Slătioara

La ~10km distanță

6.200 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
1

132.500 €
25 € / mp

Teren Intaravilan Parcelabil 5300mp 25E MP desc ...

Slătioara

La ~10km distanță

5.300 mp
5.300 mp teren
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă

132.500 €
25 € / mp

Teren Intaravilan Parcelabil 5300mp 25E MP des ...

Slătioara

La ~10km distanță

5.300 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

49.950 €
30 € / mp

teren intravilan

Sud, Slatina

La ~10km distanță

1.665 mp teren
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
15

293.000 €
85 € / mp

Teren intravilan 3447 mp, cu casa modesta, Des ...

Central, Slatina

La ~10km distanță

3.447 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
6

168.000 €
40 € / mp

4200 mp,intra+extravilan, str.Th.Burca,utilitat ...

Periferie, Slatina

La ~10km distanță

4.200 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

0 €

Vand teren intravilan

Central, Slatina

La ~10km distanță

Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
3

496.260 €
270 € / mp

Teren intravilan 1838 mp, D=18,54m, str.Manasti ...

Ultracentral, Slatina

La ~10km distanță

1.838 mp
1.838 mp teren
Agenție

7 luni în urmă
1

336.000 €
1.20 € / mp

Nou! Terenuri extravilane, 28 hectare, in Brebe ...

Central, Slatina

La ~10km distanță

280.000 mp teren
f.s. 20 m
Agenție

7 luni în urmă
1

74.750 €
115 € / mp

Teren intravilan 650mp cu deschidere 26,95 ml s ...

Central, Slatina

La ~10km distanță

650 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
3

274.800 €
150 € / mp

Teren str. Vailor, nr. 11

Central, Slatina

La ~10km distanță

1.832 mp
1.832 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
3

175.000 €
250 € / mp

vand teren 700 m ultracentral langa Lic. Ion Mi ...

Ultracentral, Slatina

La ~10km distanță

700 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
3

51.000 €
10 € / mp

5100 mp Intravilan Perieti, Olt

Central, Slatina

La ~10km distanță

5.100 mp
5.100 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
1

5.700.000 €
347.75 € / mp

Proprietate excep?ionala pentru dezvoltare | 16 ...

Central, Slatina

La ~10km distanță

16.391 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
9

200.000 €
40 € / mp

Teren intravilan 5000 mp Slatina, Olt

Est, Slatina

La ~10km distanță

5.000 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
1

195.000 €
39.09 € / mp

TEREN intravilan S= 5000 mp Curtisoara!

Central, Slatina

La ~10km distanță

4.988 mp teren
f.s. 24 m
Agenție

1 săptămână în urmă
2

27.200 €
8.50 € / mp

teren intravilan

Central, Slatina

La ~10km distanță

3.200 mp
3.200 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
2

293.120 €
160 € / mp

Teren 1832 mp Slatina UTILITA?I Ideal casa sau ...

Central, Slatina

La ~10km distanță

1.832 mp
1.832 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
8

53.395 €
3.60 € / mp

Planul I 14.832 mp Slatina bucla Drum Expres DX ...

Central, Slatina

La ~10km distanță

14.832 mp
14.832 mp teren