Proprietăți unice: 3
Proprietari: 0
Agenție

5 luni în urmă
3

27.000 €
21.77 € / mp

Teren splendid Vaduri cu utilități si vecini de ...

Vaduri

1.240 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
14

31.500 €
22.96 € / mp

Teren deosebit in apropiere de lac com.Alexandr ...

Vaduri

1.372 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
1

17.500 €
20.47 € / mp

TEREN VADURI

Vaduri

855 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

10 luni în urmă
8

110.000 €
13.20 € / mp

Teren intravilan, 8333 mp, la E85, comuna Secui ...

Secu

La ~5km distanță

8.333 mp teren
f.s. 24 m
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
4

575.000 €
25 € / mp

Teren 23000mp la E85 langa Elis Pavaje

Secu

La ~5km distanță

23.000 mp teren
f.s. 85 m
Agenție

10 luni în urmă
8

166.660 €
20 € / mp

Teren intravilan, 8333 mp, la E85, comuna Secui ...

Secu

La ~5km distanță

8.333 mp teren
Intravilan

Agenție

Mai mult de un an
12

49.900 €
22.51 € / mp

Teren comuna Alexandru cel Bun , drumul spre Bi ...

Viișoara

La ~5km distanță

2.217 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
9

559.000 €
65 € / mp

Pământ de vânzare: sat Viișoara, comuna Alexand ...

Viișoara

La ~5km distanță

8.600 mp teren
Intravilan
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
4

0 €

Teren cu iesire la lacul Batca Doamnei pentru d ...

Viișoara

La ~5km distanță

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

36.000 €
20 € / mp

Teren(gradina) in Viisoara cu suprafata de 1800 ...

Viișoara

La ~5km distanță

1.800 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
8

36.750 €
20.99 € / mp

Teren 1751 mp Scaricica - comuna Alexandru cel ...

Scăricica

La ~5km distanță

1.751 mp teren
Construcții
Agenție

5 luni în urmă
4

15.000 €
6 € / mp

Teren forestier, Alexandru cel Bun (Jud. Neamt) ...

Vădurele (Alexandru cel Bun)

La ~5km distanță

2.500 mp teren
f.s. 40 m
Extravilan
Agricol
Agenție

1 lună în urmă
9

27.600 €
23 € / mp

Teren 1200 mp Vadurele - comuna Alexandru cel B ...

Vădurele (Alexandru cel Bun)

La ~5km distanță

1.200 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

7 luni în urmă
3

27.000 €
26.39 € / mp

Teren 1,023mp Vadurele (Alexandru cel Bun) / St ...

Vădurele (Alexandru cel Bun)

La ~5km distanță

1.023 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
7

27.000 €
7.50 € / mp

TEREN intravilan 3600 mp PÂNGǍRAȚI - PRELUCA

Preluca

La ~5km distanță

3.600 mp teren
Intravilan
Agricol
Agenție

10 luni în urmă
8

19.000 €
11.47 € / mp

TEREN intravilan 1657 mp PÂNGĂRAȚI-STEJARU, jud ...

Stejaru (Pângărați)

La ~5km distanță

1.657 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
3

34.560 €
27 € / mp

Teren intravilan de vanzare Pangarati Stejaru 1 ...

Stejaru (Pângărați)

La ~5km distanță

1.280 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
4

54.000 €
9 € / mp

6000 MP teren intravilan, sat Bistrita, 9 Eur/M ...

Alexandru cel Bun

La ~5km distanță

6.000 mp teren
Agenție

10 luni în urmă
1

71.600 €
20 € / mp

Teren zona Gloduri

Alexandru cel Bun

La ~5km distanță

3.580 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
27

80.000 €
20 € / mp

Teren intravilan de 4.000 mp în Bistri&#53 ...

Alexandru cel Bun

La ~5km distanță

4.000 mp teren
Construcții
Agenție

5 luni în urmă
4

25.000 €
3.49 € / mp

Teren 7.160 mp la marginea pădurii– ...

Alexandru cel Bun

La ~5km distanță

7.160 mp teren
f.s. 20 m
Extravilan
Agricol
Agenție

6 luni în urmă
13

99.500 €
17.98 € / mp

Teren intravilan de vanzare 5533 mp – Alexandru ...

Alexandru cel Bun

La ~5km distanță

5.533 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
3

89.900 €
30.36 € / mp

Teren pe malul lacului de vânzare – Vaduri, Jud ...

Alexandru cel Bun

La ~5km distanță

2.961 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
8

45.000 €
12.50 € / mp

Teren 3600 mp langa Piatra Neamț, la 5 min ...

Alexandru cel Bun

La ~5km distanță

3.600 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
5

15.000 €
6 € / mp

Teren forestier 2.500 mp, Vadurele comuna Alexa ...

Alexandru cel Bun

La ~5km distanță

2.500 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție

1 lună în urmă
9

27.600 €
23 € / mp

Teren 1200 mp Vadurele - comuna Alexandru cel B ...

Alexandru cel Bun

La ~5km distanță

1.200 mp
1.200 mp teren
Agenție

9 luni în urmă
3

73.620 €
36 € / mp

Teren Alexandru cel Bun, Vaduri (Colacu) 2045 m ...

Alexandru cel Bun

La ~5km distanță

2.045 mp teren
Construcții
Agenție

9 luni în urmă
3

6.000 €
2.18 € / mp

Teren de vanzare Com Alexandru cel Bun (Jud. Ne ...

Alexandru cel Bun

La ~5km distanță

2.746 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție

6 luni în urmă
8

43.200 €
12 € / mp

3600 mp teren intravilan, sat Bistrita, 12 Euro ...

Alexandru cel Bun

La ~5km distanță

3.600 mp teren
Agenție
Comision 0%

6 luni în urmă
17

185.598 €
27 € / mp

Teren 6,874mp Alexandru cel Bun / Strada plopus ...

Alexandru cel Bun

La ~5km distanță

6.874 mp teren
Construcții