Proprietăți unice: 3
Proprietari: 3
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
5

16.000 €
11.43 € / mp

Teren intravilan

Pângărați

1.400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
6

34.560 €
27 € / mp

Teren casa 1280 mp cu proiect, autorizatie si u ...

Pângărați

1.280 mp
1.280 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
4

58.500 €

Teren de vanzare Pangarati 58.500 Euro 4488mp I ...

Pângărați

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
9

559.000 €
65 € / mp

Pământ de vânzare: sat Viișoara, comuna Alexand ...

Viișoara

La ~5km distanță

8.600 mp teren
Intravilan
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
4

0 €

Teren cu iesire la lacul Batca Doamnei pentru d ...

Viișoara

La ~5km distanță

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

36.000 €
20 € / mp

Teren(gradina) in Viisoara cu suprafata de 1800 ...

Viișoara

La ~5km distanță

1.800 mp teren

Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
4

575.000 €
25 € / mp

Teren 23000mp la E85 langa Elis Pavaje

Secu

La ~5km distanță

23.000 mp teren
f.s. 85 m
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
5

15.000 €
6 € / mp

Teren forestier 2.500 mp, Vadurele comuna Alexa ...

Alexandru cel Bun

La ~10km distanță

2.500 mp teren
Extravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
4

220.000 €
19.06 € / mp

Vand teren Buhalnita

Buhalnița

La ~10km distanță

11.541 mp teren
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
4

75.500 €
14.95 € / mp

5050mp teren intravilan, faneata, comuna Garcin ...

Gârcina

La ~15km distanță

5.050 mp teren
f.s. 26 m
Fâneață
Intravilan
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

50.000 €
16.52 € / mp

Vanzare teren intravilan Garcina- Neamt

Gârcina

La ~15km distanță

3.026 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
10

34.340 €
17.17 € / mp

Teren lacul Izvorul Muntelui comuna Hangu

Chirițeni

La ~15km distanță

2.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă

0 €

De vanzare parcele de teren cuprinse intre 1000 ...

Central, Piatra-Neamț

La ~15km distanță

Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
1

61.890 €
30 € / mp

Vand Teren in RATE !

Central, Piatra-Neamț

La ~15km distanță

2.063 mp teren
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
8

144.990 €
56.90 € / mp

Teren de vanzare Piatra Neant

Central, Piatra-Neamț

La ~15km distanță

2.548 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
3

1.250.000 €
141.37 € / mp

Vand teren intravilan

Exterior Vest, Piatra-Neamț

La ~15km distanță

8.842 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
6

24.000 €

Loturi de Teren Fermelor Strada Plantelor

Central, Piatra-Neamț

La ~15km distanță

f.s. 14 m
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
7

17 €
0 € / mp

teren loturi pamant Piatra Neamt Scaricica Bise ...

Central, Piatra-Neamț

La ~15km distanță

4.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
3

63.500 €
65.000 €
16.58 € / mp

Teren intravilan sat Brasauti - comuna Dumbrava ...

Exterior Vest, Piatra-Neamț

La ~15km distanță

3.831 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă

10.000 €
0.75 € / mp

Vand padure de conifere 13.334 mp zona Halauca, ...

Exterior Vest, Piatra-Neamț

La ~15km distanță

13.334 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

12.000 €
2.33 € / mp

Teren agricol extravilan Onesti, jud. Bacau

Central, Piatra-Neamț

La ~15km distanță

5.150 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
3

24.000 €
60 € / mp

Teren intravilan 400 mp Piatra Neamt str. Plant ...

Central, Piatra-Neamț

La ~15km distanță

400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

42.000 €
48.89 € / mp

Teren in Piatra Neamt, str. Dragos Voda, nr 52 ...

Central, Piatra-Neamț

La ~15km distanță

859 mp teren
f.s. 9 m
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
6

410.000 €
41 € / mp

Teren pentru dezvoltare – 10.000 mp – utilități ...

Calea Romanului, Piatra-Neamț

La ~20km distanță

10.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
3

90.000 €
50 € / mp

Teren 1800mp intravilan com. Sarata, Bacau

Sărata

La ~20km distanță

1.800 mp
1.800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
2

18.000 €
1.22 € / mp

Padure 1.47 Hectare

Bicazu Ardelean

La ~20km distanță

14.700 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
3

125.000 €
12.50 € / mp

Vand teren in zona Ceahlau - Durau, Neamt

Ceahlău

La ~20km distanță

10.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
5

20.000 €
4 € / mp

Teren 5000 mp extravilan, langa Pastravaria Cra ...

Crăcăoani

La ~20km distanță

5.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

50.000 €
3.33 € / mp

Vand teren 15000 mp intre com.Dobreni si Bodest ...

Dobreni

La ~20km distanță

15.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
4

75.000 €
15 € / mp

Teren de vanzare in Dumbrava Rosie

Cut

La ~20km distanță

5.000 mp teren