Proprietăți unice: 1
Proprietari: 1
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
4

1.736.300 €
97 € / mp

Teren ultracentral

Ultracentral, Târnăveni

17.900 mp
17.900 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă

58.000 €
10 € / mp

Persoana fizica inchiriez pe termen lung teren ...

Ceuaș

La ~10km distanță

5.800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
8

32.000 €
20.83 € / mp

Teren intravilan

Ceuaș

La ~10km distanță

1.536 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

60.000 €
12 € / mp

Vand teren intravilan constructii in Iernut,jud ...

Iernut

La ~15km distanță

5.000 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
3

10.000 €
10 € / mp

Vand teren 800mp

Șilea

La ~15km distanță

1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
10

29.500 €
14.05 € / mp

Teren de vanzare in Cerghid, Jud. Mures

Cerghid

La ~15km distanță

2.100 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
4

38.400 €
13.24 € / mp

Teren intravilan

Ațintiș

La ~20km distanță

2.900 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
8

30.000 €
54.55 € / mp

Vand Cabana cu terasa si loc joaca

Târnava

La ~20km distanță

550 mp teren
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
3

600.000 €
60 € / mp

Ocazie unica! Teren intravilan langa Aeroportul ...

Central, Ungheni

La ~20km distanță

10.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
8

32 €
0.03 € / mp

Teren 1000 mp intravilan Ungheni

Exterior Vest, Ungheni

La ~20km distanță

1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
5

28.500 €
47.50 € / mp

Teren intravilan de vanzare in Ungheni

Exterior Vest, Ungheni

La ~20km distanță

600 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

22.841 €
13 € / mp

Vanzare teren intravilan

Bogata

La ~20km distanță

1.757 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
1

21.000 €
12 € / mp

Teren de Vanzare

Bogata

La ~20km distanță

1.750 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
3

46.000 €
57.50 € / mp

Vand teren intravilan,800 mp,loc Ludus,,jud.Mur ...

Exterior Vest, Luduș

La ~25km distanță

800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
8

45.000 €
69.23 € / mp

De vanzare loc de casa impartit in 2 parcele!

Central, Luduș

La ~25km distanță

650 mp teren
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
7

1.023.900 €
300 € / mp

Vand teren 3413 mp

Gheorghe Doja, Târgu Mureș

La ~25km distanță

3.413 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
5

495.000 €
109.71 € / mp

Vând teren in Tg. Mures, suprafata de 4512 mp s ...

Gheorghe Doja, Târgu Mureș

La ~25km distanță

4.512 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
5

85.000 €
12.88 € / mp

TEREN INDUSTRIAL ÎN PROXIMITATEA BAZEI NATO ...

Mărășești

La ~25km distanță

6.600 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
5

62.500 €
9.47 € / mp

INTRAVILAN EXCEPTZIONAL 6600 MP - LIMITROF JUD ...

Mărășești

La ~25km distanță

6.600 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
16

1.023.900 €
300 € / mp

Vand 3413 mp teren intravilan

Mureșeni, Târgu Mureș

La ~25km distanță

3.413 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

39.350 €
10 € / mp

vand teren intravilan 3935 mp, nord - est in sa ...

Nazna

La ~25km distanță

3.935 mp teren
f.s. 32 m
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
6

80 €
0.16 € / mp

De VANZARE! parcele 501 mp Sancrai-Nazna

Nazna

La ~25km distanță

501 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

34.000 €
9.89 € / mp

VAND TEREN, LOC DE CASA, 34 de ari

Noșlac

La ~30km distanță

3.437 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
9

99.000 €
38.08 € / mp

Vand Casa +teren livada 2600m2

Budiului, Târgu Mureș

La ~30km distanță

2.600 mp teren
f.s. 50 m
Livadă
Extravilan
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
10

1.584.000 €
110 € / mp

Vând teren intravilan în Tg Mures zona Budiului ...

Budiului, Târgu Mureș

La ~30km distanță

14.400 mp teren
Intravilan
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
1

85.000 €
12.88 € / mp

ACTIV INDUSTRIAL.SOLUTIE LOGISTICA STRATEGICA ...

Band

La ~30km distanță

6.600 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
7

90.000 €
93.95 € / mp

Teren, 958 m2,

Sâncraiu de Mureș

La ~30km distanță

958 mp
958 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
2

980 €
1.96 € / mp

Teren de vanzare

Sâncraiu de Mureș

La ~30km distanță

500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
1

50.000 €
8.62 € / mp

vanzare teren intravilan

Grindeni

La ~30km distanță

5.800 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
5

180.000 €
31.03 € / mp

Teren intravilan Budiu Mic

Budiu Mic

La ~30km distanță

5.800 mp teren