Proprietăți unice: 1
Proprietari: 0
Agenție

1 lună în urmă
6

370.000 €
217.65 € / mp

Teren 1700mp de Vanzare, Zona Semicentrală, str ...

Semicentral, Târgu Mureș

1.700 mp teren
Construcții

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
6

31.000 €
10.69 € / mp

Teren de 29 arii de vanzare pe strada Vladeasa ...

1 Decembrie 1918, Târgu Mureș

La ~5km distanță

2.900 mp teren
f.s. 15 m
Intravilan
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
4

452.600 €
31 € / mp

De vanzare teren intravilan clasa B ,14600 mp, ...

1 Decembrie 1918, Târgu Mureș

La ~5km distanță

14.600 mp teren
f.s. 140 m
Intravilan
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
5

6.756.750 €
350 € / mp

Tudor - Teren Intravilan 19305 mp - Zona Shoppi ...

1 Decembrie 1918, Târgu Mureș

La ~5km distanță

19.305 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

3 luni în urmă
5

6.756.750 €
350 € / mp

Oportunitate Strategică de Investiție Teren 19 ...

1 Decembrie 1918, Târgu Mureș

La ~5km distanță

19.305 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
8

288.172 €
238.159 €
196.84 € / mp

Ocazie Unica - Teren la Platoul Cornesti la doa ...

1 Decembrie 1918, Târgu Mureș

La ~5km distanță

1.464 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
4

79.325 €
95 € / mp

Vand teren cu suprafata de 835 mp str Viile Dea ...

1 Decembrie 1918, Târgu Mureș

La ~5km distanță

835 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă

210.000 €
38.18 € / mp

Vand teren i.v. in zona Dambu Pietros S = 5500 ...

Dâmbu Pietros, Târgu Mureș

La ~5km distanță

5.500 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
13

49.000 €
75.38 € / mp

Teren intravilan 1.300 mp.zona Belvedere Targu ...

Dâmbu Pietros, Târgu Mureș

La ~5km distanță

650 mp teren
Construcții
Agenție

9 luni în urmă
2

89.000 €
35.60 € / mp

Teren intravila, cu constructie

Dâmbu Pietros, Târgu Mureș

La ~5km distanță

2.500 mp teren
Construcții
Agenție

9 luni în urmă
3

90.000 €
85.88 € / mp

Teren intravilan pentru constructie casa

Dâmbu Pietros, Târgu Mureș

La ~5km distanță

1.048 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
5

165.000 €
14.60 € / mp

Vand tertenextravilan in zona Combinat la Autos ...

Exterior Nord, Târgu Mureș

La ~5km distanță

11.300 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
3

650.000 €
65 € / mp

Teren cu pozitie excelenta

Central, Târgu Mureș

La ~5km distanță

10.000 mp teren
Agenție

6 luni în urmă
17

52.000 €
20 € / mp

Teren intravilan Câmpul Cetății ...

Nord, Târgu Mureș

La ~5km distanță

2.600 mp teren
Construcții
Agenție

9 luni în urmă
4

55.000 €
39.29 € / mp

Teren 1400 mp, intravilan Viile Dealul Mic, zon ...

Central, Târgu Mureș

La ~5km distanță

1.400 mp
1.400 mp teren
Agenție

5 luni în urmă
6

148.400 €
30 € / mp

Vand teren intravilan in Sanisor cu suprafata d ...

Central, Târgu Mureș

La ~5km distanță

4.946 mp teren
Agenție
Comision 0%

6 luni în urmă
7

330.000 €
29.20 € / mp

Vand teren intravilan in zona Fac.Sapientia

Periferie, Târgu Mureș

La ~5km distanță

11.300 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
4

2.300.000 €
896.34 € / mp

PROIECT IMOBILIAR!!! Teren 2 566 Mp Pretabil Bl ...

Central, Târgu Mureș

La ~5km distanță

2.566 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
4

36.000 €
69.77 € / mp

Teren Tg. Mures, Str. Eden, 516 mp + 372 mp (dr ...

Central, Târgu Mureș

La ~5km distanță

516 mp
516 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
5

40.500 €
33.75 € / mp

Loc de casa zona linistita

Central, Târgu Mureș

La ~5km distanță

1.200 mp
1.200 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
3

54.000 €
90 € / mp

Teren nivelat si liber pentru casa mult visata, ...

Central, Târgu Mureș

La ~5km distanță

600 mp
600 mp teren
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
3

185.000 €
289.06 € / mp

De vanzare teren cu proiect de casa -zona Cetat ...

Ultracentral, Târgu Mureș

La ~5km distanță

640 mp teren
f.s. 11 m
Pășune
Intravilan
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

50.000 €
76.92 € / mp

Teren intravilan 650mp

Exterior Vest, Târgu Mureș

La ~5km distanță

650 mp teren
1E
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
5

97.000 €
44.82 € / mp

Teren intravilan de vanzare in Targu Mures

Exterior Vest, Târgu Mureș

La ~5km distanță

2.164 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă

55.000 €

Intravilan pe 500mp, recomandat constructie inv ...

Central, Târgu Mureș

La ~5km distanță

f.s. 25 m
Agenție

3 luni în urmă
5

40.000 €
40 € / mp

Teren intravilan | Str. Mestecani?ului | Targu ...

Central, Târgu Mureș

La ~5km distanță

1.000 mp
1.000 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
5

215.000 €
153.57 € / mp

Teren intravilan, 1400 mp, zona Unirii

Central, Târgu Mureș

La ~5km distanță

1.400 mp teren
f.s. 56 m
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
28

369.000 €
580.19 € / mp

Transilvania Camping, domeniu de 14.400mp,Sanma ...

Exterior Est, Târgu Mureș

La ~5km distanță

14.390 mp teren
f.s. 850 m
Intravilan
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
9

55.000 €
110 € / mp

Intravilan pe 500mp, recomandat constructie/ in ...

Exterior Est, Târgu Mureș

La ~5km distanță

500 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
3

85.000 €
104.68 € / mp

Teren De Vanzare, 812 Mp, Intravilan, PUZ, Zona ...

Central, Târgu Mureș

La ~5km distanță

812 mp
812 mp teren