Proprietăți unice: 0
Proprietari: 0

Anunțuri relevante din apropiere.

Agenție
Comision 0%

1 săptămână în urmă
5

49.605 €
5.54 € / mp

Teren de vânzare – Sovata, Săca ...

Săcădat

La ~5km distanță

8.957 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
8

160 €
0.05 € / mp

Teren intravilan Sovata Bai 3533 mp

Exterior Vest, Sovata

La ~5km distanță

3.533 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
6

35.000 €
32.86 € / mp

Teren intravilan de vânzare, 1065 mp, în Sovata

Central, Sovata

La ~5km distanță

1.065 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
3

65.000 €
30.69 € / mp
70.000 €

Teren de vanzare

Exterior Vest, Sovata

La ~5km distanță

2.118 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
1

120.000 €
41.64 € / mp

Teren de vanzare

Exterior Vest, Sovata

La ~5km distanță

2.882 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

7.500 €
15 € / mp

Teren campul cetatii

Central, Sovata

La ~5km distanță

500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
2

125.000 €
125 € / mp

Teren 1000 mp de vanzare Sovata, Mures zona tur ...

Exterior Vest, Sovata

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 zile în urmă
7

79.000 €
79 € / mp

Vand teren cu utilitati pt constructie rezident ...

Central, Sovata

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
5

200.000 €
93.11 € / mp

Teren intravilan de vânzare în Sovata ...

Sovata

La ~5km distanță

2.148 mp teren
Construcții
Agenție

9 luni în urmă
9

45 €
0 € / mp

Teren intravilan de 12.147 m² de vânz ...

Sovata

La ~5km distanță

12.147 mp teren
Construcții
Agenție

9 luni în urmă
12

75.000 €
34.90 € / mp

De vânzare un teren intravilan de 2.149 m& ...

Exterior Est, Sovata

La ~5km distanță

2.149 mp teren
f.s. 30 m
Intravilan
Agricol
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
9

89.000 €
63.57 € / mp

FILM!1.400 mp teren turistic, Sovata: 800m de L ...

Central, Sovata

La ~5km distanță

1.400 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
5

133.500 €
110.15 € / mp

Teren intravilan in Sovata Bai, str. Bradului

Central, Sovata

La ~5km distanță

1.212 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
10

34.900 €
19.26 € / mp

Teren 1812 mp, intravilan , Sovata, jud, Mures

Est, Sovata

La ~5km distanță

1.812 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
9

88.900 €
11.70 € / mp

De vânzare teren intravilan de 7.600 m&#17 ...

Sovata

La ~5km distanță

7.600 mp teren
Construcții
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 88,900 € și 95.000 €
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
8

160 €
0.05 € / mp

Teren intravilan Sovata Bai 3533 mp

Exterior Vest, Sovata

La ~5km distanță

3.533 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
6

35.000 €
32.86 € / mp

Teren intravilan de vânzare, 1065 mp, în Sovata

Central, Sovata

La ~5km distanță

1.065 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
3

65.000 €
30.69 € / mp
70.000 €

Teren de vanzare

Exterior Vest, Sovata

La ~5km distanță

2.118 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
2

50.000 €
25 € / mp

Teren de vanzare

Central, Sovata

La ~5km distanță

2.000 mp
2.000 mp teren
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
18

405.760 €
320 € / mp

Teren cu potential investitional – Sovata, zona ...

Central, Sovata

La ~5km distanță

1.268 mp teren
Construcții
Agenție

4 zile în urmă
7

1.958 €
22 € / mp

Teren intravilan 89 mp-Sacadat-Sovata

Central, Sovata

La ~5km distanță

89 mp
89 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
1

120.000 €
41.64 € / mp

Teren de vanzare

Exterior Vest, Sovata

La ~5km distanță

2.882 mp teren
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
21

450.000 €
418.22 € / mp

Oportunitate rara de investitie – teren in Sova ...

Ultracentral, Sovata

La ~5km distanță

1.076 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

7.500 €
15 € / mp

Teren campul cetatii

Central, Sovata

La ~5km distanță

500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
2

125.000 €
125 € / mp

Teren 1000 mp de vanzare Sovata, Mures zona tur ...

Exterior Vest, Sovata

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Agenție
Comision 0%

1 săptămână în urmă
6

37.000 €
41.11 € / mp

Sovata – teren intravilan de vânzare

Sovata

La ~5km distanță

900 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă

139.500 €
15 € / mp

Teren de 9300 mp cu acces asfaltat ?i gard, in ...

Eremitu

La ~10km distanță

9.300 mp
9.300 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
4

24.000 €
12 € / mp

Teren Intravilan Campul Ceta?ii

Eremitu

La ~10km distanță

2.000 mp
2.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
4

39.000 €
11.82 € / mp

Teren intravilan de vanzare, Galesti, judetul M ...

Gălești

La ~25km distanță

3.300 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
3

24 €
0 € / mp

Vand 20000 mp teren intravilan construibil Sani ...

Sânișor

La ~30km distanță

20.000 mp teren
1E