Proprietar
Proprietăți unice: 14
Proprietari: 2
Agenție

1 lună în urmă
3

37.000 €
74 € / mp

Parcele 500 mp teren - cu Utlitati - Sancrai - ...

Nazna

500 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
5

40.000 €
79.84 € / mp

Teren intravilan, 501 mp, Zona Nazna

Nazna

501 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
8

37.000 €
74 € / mp

De vanzare parcele de 5 arii, utilitatile la po ...

Nazna

500 mp teren
f.s. 17 m
Intravilan

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

5 luni în urmă
3

85.000 €
83.17 € / mp

Teren 1 012 Mp Intravilan de Vanzare, Nazna, St ...

Nazna

1.022 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

8 luni în urmă
6

5.000 €
9.80 € / mp

Parcele de vanzare de aprox 5 arii, 50 euro mp ...

Nazna

510 mp teren
f.s. 50 m
Intravilan
Agenție
Comision 0%

8 luni în urmă
10

336.000 €
30 € / mp

De vanzare, teren intravilan 11200 mp Nazna , M ...

Nazna

11.200 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
3

30.000 €
60 € / mp

Nazna - Parcele teren intravilan 500 - 1000 mp

Nazna

500 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
9

67.500 €
30.03 € / mp

Teren intravilan 2248 mp - Nazna

Nazna

2.248 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
5

50.000 €
98.23 € / mp

Nazna - Izvorului - 509 mp intravilan - deschid ...

Nazna

509 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
4

50.000 €
98.23 € / mp

Teren Intravilan, 509mp, Nazna

Nazna

509 mp teren
f.s. 19 m
Intravilan
Agricol
Agenție

1 lună în urmă
4

219.000 €

Teren intravilan 2.512 mp (25 ari) in Nazna ide ...

Nazna

f.s. 18 m
Agenție

1 lună în urmă
1

24.000 €
21.500 €

Teren de vanzare Nazna

Nazna

f.s. 15 m
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
6

80 €
0.16 € / mp

De VANZARE! parcele 501 mp Sancrai-Nazna

Nazna

501 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

39.350 €
10 € / mp

vand teren intravilan 3935 mp, nord - est in sa ...

Nazna

3.935 mp teren
f.s. 32 m

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

9 luni în urmă
3

1.250.000 €
40.32 € / mp

De vanzare teren intravilan 3.1 Ha, Sancraul De ...

Sâncraiu de Mureș

La ~5km distanță

31.000 mp teren
f.s. 100 m
Intravilan
Agenție

Mai mult de un an
7

35.900 €
22.47 € / mp

Teren 1 598 Mp De Vanzare, Panorama Superbă, St ...

Sâncraiu de Mureș

La ~5km distanță

1.598 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
8

1.990.000 €
73.70 € / mp

Teren 27.000 mp.deschidere la 2 drumuri ,75 eur ...

Sâncraiu de Mureș

La ~5km distanță

27.000 mp teren
Construcții

Agenție

1 lună în urmă
3

42.000 €
84 € / mp

Parcele 500 mp teren - cu Utlitati - Sancrai - ...

Sâncraiu de Mureș

La ~5km distanță

500 mp
500 mp teren
Agenție

4 săptămâni în urmă
2

4.900 €
9.80 € / mp

Teren de vanzare

Sâncraiu de Mureș

La ~5km distanță

500 mp
500 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
5

40.000 €
79.84 € / mp

Teren intravilan, 501 mp, Zona Nazna

Sâncraiu de Mureș

La ~5km distanță

501 mp
501 mp teren
Agenție

11 luni în urmă
23

85.000 €
170 € / mp

Teren intravilan, 500mp, Zona Răsăritului

Sâncraiu de Mureș

La ~5km distanță

500 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
7

90.000 €
93.95 € / mp

Teren, 958 m2,

Sâncraiu de Mureș

La ~5km distanță

958 mp
958 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
4

42.000 €
54.62 € / mp

Teren intravilan, 769 mp, zona Remetea

Sâncraiu de Mureș

La ~5km distanță

769 mp
769 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
4

219.000 €
87.18 € / mp

Teren intravilan 2.512 mp (25 ari) in Nazna ide ...

Sâncraiu de Mureș

La ~5km distanță

2.512 mp
2.512 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
3

477.000 €
30 € / mp

Teren generos 15.900 mp (intravilan + extravila ...

Sâncraiu de Mureș

La ~5km distanță

15.900 mp
15.900 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
5

55.000 €
47.83 € / mp

Vand teren 11,5 arii sau schimb!

Sâncraiu de Mureș

La ~5km distanță

1.150 mp
1.150 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
2

980 €
1.96 € / mp

Teren de vanzare

Sâncraiu de Mureș

La ~5km distanță

500 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
1

52.500 €
113.39 € / mp

Teren intravilan 463 mp in cartierul Rasaritulu ...

Sâncraiu de Mureș

La ~5km distanță

463 mp
463 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

50.000 €
100 € / mp

Parcele de teren intravilan, 500 mp,cu proiect, ...

Sâncraiu de Mureș

La ~5km distanță

500 mp
500 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

21.500 €
63.99 € / mp

Teren de vanzare Nazna

Sâncraiu de Mureș

La ~5km distanță

336 mp
336 mp teren

Terenuri de vânzare în Nazna, Județul Mureș

Nazna, situat în Județul Mureș, oferă oportunități interesante pentru cei care caută terenuri de vânzare. Această zonă este cunoscută pentru peisajele sale pitorești și atmosfera liniștită, fiind ideală pentru dezvoltări rezidențiale sau investiții. Imoradar24.ro a analizat piața terenurilor din Nazna, iată ce trebuie să știi:

  • Prețuri medii: Prețul mediu al terenurilor este de aproximativ 67.000 euro, cu oferte care încep de la 30.000 euro, ceea ce face zona accesibilă comparativ cu media națională de 100.489 euro.
  • Prețuri variate: Terenurile pot ajunge până la 336.000 euro, în funcție de locație și dimensiune.
  • Preț pe metru pătrat: Prețul mediu pe metru pătrat este de 55 euro, cu valori ce variază de la 10 euro/m² pentru terenurile mai puțin dezvoltate până la 98 euro/m² pentru cele din zone mai căutate.
  • Disponibilitate: Terenurile rămân listate în medie 165 de zile, indicând o piață stabilă.
  • Accesibilitate: Nazna este considerată o zonă accesibilă, ideală pentru cei care doresc să investească în proprietăți imobiliare.

Nazna, Județul Mureș, reprezintă o oportunitate excelentă pentru cei interesați de achiziția de terenuri, datorită prețurilor accesibile și a potențialului de dezvoltare. Ești pregătit să explorezi opțiunile disponibile? Verifică acum terenurile de vânzare în Nazna!