Proprietar
Proprietăți unice: 4
Proprietari: 1
Agenție

2 luni în urmă

169.000 €
2.11 € / mp

Vand teren extravilan arabil in zona Iernut, 8 ...

Exterior Nord, Iernut

80.000 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție
Comision 0%

8 luni în urmă
3

130.875 €
0.75 € / mp

Oportunitate unică de investiție – Pădure, căti ...

Iernut

174.500 mp teren
Pădure
Extravilan
Bancă
Comision 0%

9 luni în urmă
11

150.000 €
5.42 € / mp

Teren Construcții intravilan de 27700 mp, în Ie ...

Iernut

27.700 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

60.000 €
12 € / mp

Vand teren intravilan constructii in Iernut,jud ...

Iernut

5.000 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

1 lună în urmă
1

31.900 €

Teren intravilan de vanzare Ogra, jude?ul Mure? ...

Ogra

La ~5km distanță

f.s. 16 m
Agenție
Comision 0%

11 luni în urmă
8

500.000 €
20 € / mp

Teren 25.000 Mp-DN 15 Autostrada Transilvania - ...

Sânpaul

La ~10km distanță

25.000 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
3

65.000 €
14.77 € / mp

Intravilan, 4400MP - Sanpaul

Sânpaul

La ~10km distanță

4.400 mp
4.400 mp teren

Agenție

3 săptămâni în urmă
2

75.000 €
25 € / mp

Terenuri de vanzare Sinpaul 3 parcele 1000 mp, ...

Sânpaul

La ~10km distanță

3.000 mp
3.000 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
3

40.000 €
24.01 € / mp

Vand teren intravilan Sat Chirileu

Sânpaul

La ~10km distanță

1.666 mp
1.666 mp teren
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 40,000 € și 49.980 €
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
4

38.400 €
13.24 € / mp

Teren intravilan

Ațintiș

La ~10km distanță

2.900 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
3

9.000 €
3.33 € / mp

Vand teren intravilan

Papiu Ilarian

La ~10km distanță

2.700 mp
2.700 mp teren
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
9

1.210.000 €
45.23 € / mp

Mures Ludus Vand teren 26.750mp si hala 2.843mp

Luduș

La ~10km distanță

26.750 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
3

46.000 €
57.50 € / mp

Vand teren intravilan,800 mp,loc Ludus,,jud.Mur ...

Exterior Vest, Luduș

La ~10km distanță

800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
8

45.000 €
69.23 € / mp

De vanzare loc de casa impartit in 2 parcele!

Central, Luduș

La ~10km distanță

650 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
5

63.000 €
15 € / mp

Teren de vanzare

Central, Luduș

La ~10km distanță

4.200 mp
4.200 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
7

691.392 €
32 € / mp

SE VINDE SAU SE INCHIRIAZA teren cu constructii ...

Central, Luduș

La ~10km distanță

21.606 mp
21.606 mp teren
Agenție
Comision 0%

4 luni în urmă
10

2.764.830 €
30 € / mp

Teren intravilan | Luduș | Zonă strategică

Periferie, Luduș

La ~10km distanță

92.161 mp teren
Construcții
Agenție

4 luni în urmă
4

75.000 €
75 € / mp

Oportunitate! Teren 1000 mp, intravilan, Liveze ...

Central, Luduș

La ~10km distanță

1.000 mp
1.000 mp teren
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
3

356.224 €
19.36 € / mp

Proprietar, vand teren 18.400 mp str. Fabricii

Luduș

La ~10km distanță

18.400 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
7

109.500 €
18.88 € / mp

Teren 5800 mp,150m de Aeroport deschidere 58m l ...

Recea

La ~15km distanță

5.800 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
10

24.000 €
32.61 € / mp

Teren intravilan de vanzare Custelnic, Tarnaven ...

Central, Târnăveni

La ~15km distanță

736 mp
736 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
4

1.736.300 €
97 € / mp

Teren ultracentral

Ultracentral, Târnăveni

La ~15km distanță

17.900 mp
17.900 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
2

99.000 €
66 € / mp

Teren intravilan 1418 mp Sancraiu de Mures pano ...

Central, Târnăveni

La ~15km distanță

1.500 mp
1.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

22.841 €
13 € / mp

Vanzare teren intravilan

Bogata

La ~15km distanță

1.757 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

6 luni în urmă
4

82.500 €
18.47 € / mp

Teren pentru hala la 5 km de nodul A3-Turda!

Bogata

La ~15km distanță

4.466 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
1

21.000 €
12 € / mp

Teren de Vanzare

Bogata

La ~15km distanță

1.750 mp teren
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
5

85.000 €
12.88 € / mp

TEREN INDUSTRIAL ÎN PROXIMITATEA BAZEI NATO ...

Mărășești

La ~15km distanță

6.600 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
5

62.500 €
9.47 € / mp

INTRAVILAN EXCEPTZIONAL 6600 MP - LIMITROF JUD ...

Mărășești

La ~15km distanță

6.600 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
10

29.500 €
14.05 € / mp

Teren de vanzare in Cerghid, Jud. Mures

Cerghid

La ~15km distanță

2.100 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
6

6.337 €
8.649 €
0.73 € / mp

Teren extravilan, localitatea Craie?ti, jud. Mu ...

Adămuș

La ~15km distanță

8.700 mp
8.700 mp teren

Terenuri de vânzare în Iernut, Județul Mureș

Iernut, situat în județul Mureș, este o localitate cu un potențial imobiliar interesant, având acces facil la drumuri naționale și fiind aproape de orașe importante din zonă. Imoradar24.ro a analizat piața terenurilor de vânzare din Iernut, iar iată ce trebuie să știi:

  • Prețuri medii: Prețul mediu al terenurilor este de aproximativ 130.000 euro, cu oferte ce încep de la 130.875 euro și ajung până la 150.000 euro.
  • Accesibilitate: Nivelul de accesibilitate este considerat mediu, cu 17% din oferte fiind considerate accesibile pentru cumpărători.
  • Prețuri per metru pătrat: Prețul mediu pe metru pătrat este de 5 euro, cu valori variind între 1 euro/m² și 30 euro/m².
  • Disponibilitate rapidă: Terenurile rămân online în medie 126 de zile, ceea ce sugerează o piață activă.
  • Comparativ cu media națională: Prețul mediu din Iernut este semnificativ mai mare decât media națională de 100.489 euro.

Iernut reprezintă o opțiune interesantă pentru cei care caută terenuri de vânzare în județul Mureș, având un mix de prețuri și oportunități de dezvoltare. Ești pregătit să explorezi terenurile disponibile în Iernut?