Proprietar
Proprietăți unice: 1
Proprietari: 1
Proprietar
Comision 0%

Azi
2

90.000 €
2,250.00 € / mp

Teren intravilan Dedrad

Dedrad

40 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
10

470.000 €
39.17 € / mp

Vand 12.000 mp teren intravilan, cu 24 m front ...

Ierbuș, Reghin

La ~5km distanță

12.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
7

20.000 €
25 € / mp

Teren de vanzare 800mp - Suseni(3 min de Reghin ...

Suseni

La ~5km distanță

800 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
13

30.900 €
48.82 € / mp

Teren pentru contructie Reghin / Strada Pometul ...

Central, Reghin

La ~5km distanță

633 mp
633 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

11 luni în urmă
4

89.500 €
15.43 € / mp

Teren intravilan, pe 5.800 mp, cu vedere frumoa ...

Periferie, Reghin

La ~5km distanță

5.800 mp teren
f.s. 56 m
Intravilan
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
1

105.000 €
35.74 € / mp

Teren intravilan 2938 mp , la intrarea in Reghi ...

Reghin

La ~5km distanță

2.938 mp teren
f.s. 26 m
Agenție

Mai mult de un an
1

310.000 €
35.45 € / mp

Teren intravilan 8745 mp , la intrarea in Reghi ...

Reghin

La ~5km distanță

8.745 mp teren
f.s. 32 m
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
1

70.000 €
51.09 € / mp

Vând teren pentru constructi in Reghin centru

Reghin

La ~5km distanță

1.370 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

60.000 €
0.60 € / mp

Vand teren

Reghin

La ~5km distanță

100.000 mp teren
Agenție

11 luni în urmă
11

30.000 €
60 € / mp

Eladó egy 500 m²-es belterület R ...

Reghin

La ~5km distanță

500 mp teren
Intravilan
Agricol
Agenție
Comision 0%

4 luni în urmă
4

110.000 €
28.21 € / mp

Teren de vânzare -Reghin - Viilor 3900 mp

Reghin

La ~5km distanță

3.900 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
5

53.300 €

Teren intravilan 35 arii opurtunitate investiti ...

Central, Reghin

La ~5km distanță

f.s. 31126 m
Agenție

2 luni în urmă
2

53.250 €
14.41 € / mp

Teren intravilan 3.695mp pe DN15 la intrare in ...

Central, Reghin

La ~5km distanță

3.695 mp
3.695 mp teren
f.s. 17 m
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 53,250 € și 53.300 €
Agenție

2 luni în urmă
9

65.430 €
15 € / mp

Teren 4 362 Mp Intravilan de Vanzare, Str Capri ...

Central, Reghin

La ~5km distanță

4.362 mp
4.362 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
2

25.000 €
47.80 € / mp

Teren intravilan, 527 mp, Str. Pometului

Central, Reghin

La ~5km distanță

523 mp
523 mp teren
Agenție
Comision 0%

7 luni în urmă
5

40.000 €
40.40 € / mp

Teren de vânzare 1000 mp cu autorizație de cons ...

Reghin

La ~5km distanță

990 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

7 luni în urmă
3

39.000 €
39 € / mp

Teren de vânzare -Reghin - Vasile L. Pop 1000 ...

Reghin

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

7 luni în urmă
2

40.000 €
41.000 €
17.42 € / mp

Teren de vânzare -Reghin - Pometului 2300 mp

Reghin

La ~5km distanță

2.296 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

5 luni în urmă
3

240.000 €
300.000 €
8 € / mp

Teren de vânzare 30.000 mp oportunitate investi ...

Reghin

La ~5km distanță

30.000 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție

Mai mult de un an
6

299.000 €
5.99 € / mp

Teren 50000 mp, intravilan, Reghin, 0% comision

Central, Reghin

La ~5km distanță

49.900 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
19

33.000 €
33 € / mp

Teren intravilan de vânzare, 1000m², Reghin!

Nord, Reghin

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă

89.500 €

Teren intravilan, pe 5.800 mp, cu vedere frumoa ...

Central, Reghin

La ~5km distanță

f.s. 56 m
Agenție

3 luni în urmă
4

59.900 €

Teren intravilan 35 arii opurtunitate investiti ...

Central, Reghin

La ~5km distanță

f.s. 31126 m
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

576 €
0.03 € / mp

Teren Galaoaia - de vanzare

Reghin

La ~5km distanță

20.000 mp teren
Agenție
Comision 0%

8 luni în urmă
4

15.400 €
7 € / mp

Teren de vânzare -Reghin - Dealul Brezii 2200 m ...

Reghin

La ~5km distanță

2.200 mp teren
Intravilan
Agricol
Agenție

1 lună în urmă

89.500 €

Teren intravilan, pe 5.800 mp, cu vedere frumoa ...

Central, Reghin

La ~5km distanță

f.s. 56 m
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
1

200.000 €
25 € / mp

Teren intravilan 8000 mp

Central, Reghin

La ~5km distanță

8.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
2

30 €
0.02 € / mp

Vand teren intravilan Reghin

Exterior Vest, Reghin

La ~5km distanță

1.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
1

75.000 €
3,000.00 € / mp

Teren intravilan pentru casa casa de construit

Central, Reghin

La ~5km distanță

25 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Ieri
5

176.300 €
41 € / mp

teren intravilan de vanzare

Central, Reghin

La ~5km distanță

4.300 mp teren