Proprietar
Proprietăți unice: 1
Proprietari: 1
Proprietar
Comision 0%

20 ore în urmă
4

34.800 €
2 € / mp

De vanzare teren extravilan arabil informa?ii l ...

Chirileu

17.400 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

10 luni în urmă
7

109.500 €
18.88 € / mp

Teren 5800 mp,150m de Aeroport deschidere 58m l ...

Recea

La ~5km distanță

5.800 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

11 luni în urmă
8

500.000 €
20 € / mp

Teren 25.000 Mp-DN 15 Autostrada Transilvania - ...

Sânpaul

La ~5km distanță

25.000 mp teren
Construcții
Agenție

4 luni în urmă
3

65.000 €
14.77 € / mp

Intravilan, 4400MP - Sanpaul

Sânpaul

La ~5km distanță

4.400 mp
4.400 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

4 săptămâni în urmă
2

75.000 €
25 € / mp

Terenuri de vanzare Sinpaul 3 parcele 1000 mp, ...

Sânpaul

La ~5km distanță

3.000 mp
3.000 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
3

40.000 €
24.01 € / mp

Vand teren intravilan Sat Chirileu

Sânpaul

La ~5km distanță

1.666 mp
1.666 mp teren
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 40,000 € și 49.980 €
Agenție

Ieri
3

66.200 €
40 € / mp

Teren Moresti intravilan - 1655 mp

Morești

La ~5km distanță

1.655 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
1

31.900 €

Teren intravilan de vanzare Ogra, jude?ul Mure? ...

Ogra

La ~5km distanță

f.s. 16 m
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

31.900 €
22 € / mp

Teren intravilan de vanzare Ogra, jude?ul Mure? ...

Ogra

La ~5km distanță

1.450 mp
1.450 mp teren
f.s. 16 m
Agenție

Mai mult de un an
4

843.144 €
19 € / mp

Teren 44,376mp Ungheni lângă Târgu Mureș

Periferie, Ungheni

La ~5km distanță

44.376 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție

10 luni în urmă
1

145.000 €
25 € / mp

Teren intravilan Ungheni

Ungheni

La ~5km distanță

5.800 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
3

261.700 €
100 € / mp

Teren intravilan - Ungheni - Str. Principala

Ungheni

La ~5km distanță

2.617 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
7

406.940 €
20 € / mp

Teren intravilan 20.347 mp in Ungheni

Vest, Ungheni

La ~5km distanță

20.347 mp teren
Construcții
Agenție

6 luni în urmă
4

333.108 €
36 € / mp

Teren 9 253 Mp Intravilan De Vanzare, ideal pen ...

Sud-Est, Ungheni

La ~5km distanță

9.253 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
2

50.000 €
50 € / mp

Teren 1000 mp intravilan Ungheni

Central, Ungheni

La ~5km distanță

1.000 mp
1.000 mp teren
Agenție

2 luni în urmă

799.000 €
18.38 € / mp

Vand teren e.v. in zona Ungheni, pe autostrada ...

Exterior Est, Ungheni

La ~5km distanță

43.480 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
8

32 €
0.03 € / mp

Teren 1000 mp intravilan Ungheni

Exterior Vest, Ungheni

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
3

600.000 €
60 € / mp

Ocazie unica! Teren intravilan langa Aeroportul ...

Central, Ungheni

La ~5km distanță

10.000 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
6

39.000 €
39 € / mp

Teren Intravilan 1000mp cartier Linistit Drum a ...

Vest, Ungheni

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
5

28.500 €
47.50 € / mp

Teren intravilan de vanzare in Ungheni

Exterior Vest, Ungheni

La ~5km distanță

600 mp teren
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
1

318.000 €
30 € / mp

Teren intravilan – Ungheni

Central, Ungheni

La ~5km distanță

10.600 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
1

318.000 €

Teren intravilan Ungheni

Central, Ungheni

La ~5km distanță

Agenție

1 săptămână în urmă
6

847.581 €
19.10 € / mp

Teren extravilan, 4.4 ha, iesire la A3 - Unghen ...

Central, Ungheni

La ~5km distanță

44.376 mp
44.376 mp teren
Agenție

Ieri
3

66.200 €
40 € / mp

Teren Moresti intravilan - 1655 mp

Central, Ungheni

La ~5km distanță

1.655 mp
1.655 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Ieri
2

1.033.900 €
25 € / mp

Vind teren

Central, Ungheni

La ~5km distanță

41.356 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
1

176.000 €
20 € / mp

Teren Industrial zona Aeroport/Autostrada Unghe ...

Central, Ungheni

La ~5km distanță

8.800 mp
8.800 mp teren
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
3

68.000 €
10 € / mp

Teren extravilan – Ungheni

Central, Ungheni

La ~5km distanță

6.800 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție

5 luni în urmă
1

150.000 €
17.05 € / mp

Teren Ungheni - Vidrasau

Central, Ungheni

La ~5km distanță

8.800 mp
8.800 mp teren
Agenție

5 luni în urmă
4

148.000 €
98.67 € / mp

Teren de 1500 mp intravilan, langa sensul girat ...

Central, Ungheni

La ~5km distanță

1.500 mp
1.500 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
4

65.000 €
44.04 € / mp

Teren intravilan, 1476 mp, Zona Ungheni

Periferie, Ungheni

La ~5km distanță

1.476 mp teren
Construcții