Proprietăți unice: 2
Proprietari: 2
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
8

32.000 €
20.83 € / mp

Teren intravilan

Ceuaș

1.536 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă

58.000 €
10 € / mp

Persoana fizica inchiriez pe termen lung teren ...

Ceuaș

5.800 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

29.500 €
14.05 € / mp

Teren de vanzare in Cerghid, Jud. Mures 2100 mp

Cerghid

La ~10km distanță

2.100 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
5

29.500 €
14.05 € / mp

Teren de vanzare in Cerghid, Jud. Mures

Cerghid

La ~10km distanță

2.100 mp teren
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
3

600.000 €
60 € / mp

Ocazie unica! Teren intravilan langa Aeroportul ...

Central, Ungheni

La ~15km distanță

10.000 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
8

32 €
0.03 € / mp

Teren 1000 mp intravilan Ungheni

Exterior Vest, Ungheni

La ~15km distanță

1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
5

28.500 €
47.50 € / mp

Teren intravilan de vanzare in Ungheni

Exterior Vest, Ungheni

La ~15km distanță

600 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

60.000 €
12 € / mp

Vand teren intravilan constructii in Iernut,jud ...

Iernut

La ~20km distanță

5.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
5

495.000 €
109.71 € / mp

Vând teren in Tg. Mures, suprafata de 4512 mp s ...

Gheorghe Doja, Târgu Mureș

La ~20km distanță

4.512 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
7

1.023.900 €
300 € / mp

Vand teren 3413 mp

Gheorghe Doja, Târgu Mureș

La ~20km distanță

3.413 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
16

1.023.900 €
300 € / mp

Vand 3413 mp teren intravilan

Mureșeni, Târgu Mureș

La ~20km distanță

3.413 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
2

8 €
0 € / mp

Teren de vanzare

Acățari

La ~20km distanță

13.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
10

1.584.000 €
110 € / mp

Vând teren intravilan în Tg Mures zona Budiului ...

Budiului, Târgu Mureș

La ~20km distanță

14.400 mp teren
Intravilan
Proprietar
Comision 0%

11 luni în urmă
5

180.000 €
31.03 € / mp

Teren intravilan Budiu Mic

Budiu Mic

La ~25km distanță

5.800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
1

65.000 €
65 € / mp

Vand teren pentru casa

Budiu Mic

La ~25km distanță

1.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

39.350 €
10 € / mp

vand teren intravilan 3935 mp, nord - est in sa ...

Nazna

La ~25km distanță

3.935 mp teren
f.s. 32 m
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
6

80 €
0.16 € / mp

De VANZARE! parcele 501 mp Sancrai-Nazna

Nazna

La ~25km distanță

501 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

30.000 €
54.55 € / mp

Vand Cabana cu terasa si loc joaca

Târnava

La ~25km distanță

550 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
3

10.000 €
10 € / mp

Vand teren 800mp

Șilea

La ~25km distanță

1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
7

90.000 €
93.95 € / mp

Teren, 958 m2,

Sâncraiu de Mureș

La ~25km distanță

958 mp
958 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
2

980 €
1.96 € / mp

Teren de vanzare

Sâncraiu de Mureș

La ~25km distanță

500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

600 €
0.55 € / mp

Inchriez teren

Tudor, Târgu Mureș

La ~25km distanță

1.100 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
6

121.000 €
301.00 € / mp

De vanzare teren de 402mp - in inima orasului, ...

Central, Târgu Mureș

La ~25km distanță

402 mp teren
1E
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

50.000 €
76.92 € / mp

Teren intravilan 650mp

Exterior Vest, Târgu Mureș

La ~25km distanță

650 mp teren
1E
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
3

650.000 €
65 € / mp

Teren cu pozitie excelenta

Central, Târgu Mureș

La ~25km distanță

10.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
4

37.500 €
93.75 € / mp

Vand teren intravilan in Budiul Mic

Exterior Vest, Târgu Mureș

La ~25km distanță

400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
1

577.167 €
302.34 € / mp

Teren zonă centrală Târgu Mureș

Central, Târgu Mureș

La ~25km distanță

1.909 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
5

97.000 €
44.82 € / mp

Teren intravilan de vanzare in Targu Mures

Exterior Vest, Târgu Mureș

La ~25km distanță

2.164 mp teren
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
8

50.900 €
24.24 € / mp

Vand teren intravilan 2100 mp

Central, Târgu Mureș

La ~25km distanță

1 camere
2.100 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

80 €
0.13 € / mp

Teren intravilan de vanzare in Corunca

Corunca

La ~25km distanță

600 mp teren