Proprietar
Proprietăți unice: 3
Proprietari: 3
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
18

110.000 €
64.71 € / mp

Teren intravilan de vanzare in centrul localita ...

Bozeni

1.700 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
6

8 €
0 € / mp

Teren extravilan 65 de ari in Bozeni

Bozeni

6.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Azi
5

115.000 €
67.65 € / mp

Teren de vanzare in sat Bozeni

Bozeni

1.700 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

3 luni în urmă
1

95.000 €
38 € / mp

Teren intravilan de vanzare in Ivanesti, Mures ...

Ivănești

La ~5km distanță

2.500 mp teren
f.s. 19 m
Intravilan
Agenție

8 luni în urmă
7

430.000 €
100 € / mp

Teren Ivanesti-Livezeni 4300 mp

Ivănești

La ~5km distanță

4.300 mp teren
f.s. 54 m
Intravilan
Agenție

8 luni în urmă
6

40.000 €
40 € / mp

Teren 1000 Mp Intravilan De Vanzare, Langa Lac, ...

Ivănești

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Construcții

Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă

42.400 €
8.31 € / mp

Teren arabil Ivanesti

Ivănești

La ~5km distanță

5.100 mp teren
f.s. 18 m
Extravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

Azi
5

58.400 €
28.49 € / mp

teren intravilan centru poienita (livezeni)

Poienița

La ~5km distanță

2.050 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
5

49.900 €

Teren intravilan in Sanisor, jud. Mures

Sânișor

La ~5km distanță

f.s. 98 m
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
3

24 €
0 € / mp

Vand 20000 mp teren intravilan construibil Sani ...

Sânișor

La ~5km distanță

20.000 mp teren
1E
Proprietar
Comision 0%

Ieri
2

93.240 €
35 € / mp

Teren de vanzare in sat. Sanisor,jud.Mures

Sânișor

La ~5km distanță

2.664 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
4

120.000 €
48 € / mp

Teren intravilan 25 ari la iesire din Livezeni ...

Livezeni

La ~5km distanță

2.500 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
8

65.000 €
130 € / mp

Parcele Teren de Vanzare(PUZ facut) 500 Mp, Str ...

Livezeni

La ~5km distanță

500 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
4

75.000 €
75 € / mp

Oportunitate! Teren 1000 mp, intravilan, Liveze ...

Livezeni

La ~5km distanță

1.000 mp teren
f.s. 32 m
Agenție

10 luni în urmă
5

36 €
0 € / mp

De vânzare: două terenuri intravilane ...

Livezeni

La ~5km distanță

7.900 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă

90.000 €
42.86 € / mp

Vand teren i.v. in Livezeni, S=2100 m2

Livezeni

La ~5km distanță

2.100 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă

27.500 €
23.91 € / mp

Vand teren i.v. in zona Livezeni, S= 1150 m2

Livezeni

La ~5km distanță

1.150 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă

870.000 €
29.69 € / mp

Vand teren i.v.parcelat in com. Livezeni, sat I ...

Livezeni

La ~5km distanță

29.300 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă

640.000 €
29.63 € / mp

Vand teren extravilan construibil in Livezeni ...

Livezeni

La ~5km distanță

21.600 mp teren
f.s. 114 m
Livadă
Extravilan
Agenție

1 lună în urmă
3

95.000 €
100 € / mp

Teren De Vanzare, 950 Mp ,Intravilan, Livezeni

Livezeni

La ~5km distanță

950 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
1

90.000 €
60 € / mp

Teren de vanzare

Livezeni

La ~5km distanță

1.500 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

11 luni în urmă
14

464.400 €
27 € / mp

FILM! Teren pretios: 17.200 mp, recomandat inve ...

Livezeni

La ~5km distanță

17.200 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
9

837.000 €
45 € / mp

Teren intravilan 18.600 mp.cu deschidere de 250 ...

Livezeni

La ~5km distanță

18.600 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
2

150.000 €
30 € / mp

Teren intravilan 50 ari,Livezeni,iesire catre I ...

Livezeni

La ~5km distanță

5.000 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
2

81.000 €
101.25 € / mp

Teren Livezeni 8 ari

Livezeni

La ~5km distanță

800 mp teren
f.s. 25 m
Agenție

Mai mult de un an
5

270.000 €
22.50 € / mp

Parcela 12000 mp teren intravilan de vanzare in ...

Livezeni

La ~5km distanță

12.000 mp
12.000 mp teren
f.s. 58 m
Agenție

11 luni în urmă
5

340.000 €
50 € / mp

Teren 6.800mp teren cu deschidere de 100 m la d ...

Livezeni

La ~5km distanță

6.800 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
13

55.000 €
70.51 € / mp

Teren 780mp, PUG aprobat, Livezeni,drum asfalta ...

Livezeni

La ~5km distanță

780 mp teren
Construcții
Agenție

5 luni în urmă
8

167.000 €
34.98 € / mp

Teren intravilan 4774 mp de vanzare in Livezeni

Livezeni

La ~5km distanță

4.774 mp teren
f.s. 60 m
Agenție

5 luni în urmă
2

166.500 €
35.01 € / mp

Teren intravilan 4756 mp de vanzare in Livezeni

Livezeni

La ~5km distanță

4.756 mp teren
f.s. 35 m