Proprietar
Proprietăți unice: 3
Proprietari: 1
Agenție

9 luni în urmă
5

35.500 €
3.23 € / mp

Teren 11000 mp, extravilan, Acatari la E60, 0% ...

Acățari

11.000 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție

2 săptămâni în urmă
2

380.600 €

Teren in Acatari la E60 - 1,73 hectare

Acățari

f.s. 50 m
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
2

8 €
0 € / mp

Teren de vanzare

Acățari

13.000 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

1 lună în urmă
6

50.000 €
76.92 € / mp

Teren intravilan 650mp

Crăciunești

La ~5km distanță

650 mp
650 mp teren
Agenție

8 luni în urmă
5

55.000 €
84.62 € / mp

Corunca - 650 mp cu PUZ - zona superba si linis ...

Corunca

La ~5km distanță

650 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

7 luni în urmă
6

750.000 €
21.91 € / mp

Teren de vanzare extravilan 34.229 mp, E60 Coru ...

Corunca

La ~5km distanță

34.229 mp teren
Construcții

Agenție

9 luni în urmă
10

35.000 €
19.44 € / mp

Teren intravilan de vânzare, 1800m?, Coru ...

Corunca

La ~5km distanță

1.800 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
5

1.620.000 €
60 € / mp

Teren 26 900 Mp intravilan De Vanzare, PUZ Apro ...

Corunca

La ~5km distanță

27.000 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă

56.000 €
40 € / mp

Vand teren intravilan cu toate utilitatile in V ...

Corunca

La ~5km distanță

1.400 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
5

906.180 €
55 € / mp

Teren intravilan 16.500mp 55euro mp deschidere ...

Corunca

La ~5km distanță

16.476 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
4

39.000 €
50 € / mp

Teren 780 mp.cu puz si utilităti,zona Boema

Corunca

La ~5km distanță

780 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
5

292.000 €
55.09 € / mp

Teren plat, intravilan, zona rezidentiala in Co ...

Corunca

La ~5km distanță

5.300 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
3

145.000 €
53.70 € / mp

Vand teren 2100 mp, Corunca zona superba cu ved ...

Corunca

La ~5km distanță

2.700 mp teren
f.s. 20 m
Agenție

Mai mult de un an
2

245.000 €
38.28 € / mp

Teren de vanzare in Corunca

Corunca

La ~5km distanță

6.400 mp
6.400 mp teren
Agenție
Comision 0%

6 luni în urmă
7

986.000 €
58 € / mp

Teren cu potențial multiplu de dezvoltare – Cor ...

Corunca

La ~5km distanță

17.000 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
4

78.400 €
49 € / mp

Teren intravilan in Corunca cu 1.600 mp.49.euro ...

Corunca

La ~5km distanță

1.600 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
8

97.500 €
65 € / mp

Teren intravilan 1.500 mp. Corunca Valea Iubiri ...

Corunca

La ~5km distanță

1.500 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
4

650 €
0.34 € / mp

Teren 1900 mp in Corunca zona Penny

Corunca

La ~5km distanță

1.900 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
5

150.000 €
50 € / mp

Teren intravilan 3.000 mp.cu deschidere de 40 m ...

Corunca

La ~5km distanță

3.000 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
5

51.000 €
54.000 €
85 € / mp

Teren 600 Mp cu Utilitati De Vanzare, Str Pasun ...

Corunca

La ~5km distanță

600 mp teren
Construcții
Agenție

4 luni în urmă
3

799.000 €
47.84 € / mp

Teren intravilan, zona Corunca, E60

Corunca

La ~5km distanță

16.700 mp
16.700 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
9

89.900 €
149.09 € / mp

Teren Corunca 603 mp, str.Liliacului de?ine pro ...

Corunca

La ~5km distanță

603 mp
603 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
5

80 €
0.13 € / mp

Teren intravilan de vanzare in Corunca

Corunca

La ~5km distanță

600 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
9

110.000 €
64.71 € / mp

Teren intravilan de vanzare in centrul localita ...

Corunca

La ~5km distanță

1.700 mp
1.700 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
2

115 €
0.09 € / mp

Teren de vanzare Corunca, zona Pensiunea Koronk ...

Corunca

La ~5km distanță

1.300 mp teren
Agenție

2 luni în urmă

120.000 €
25 € / mp

Vand teren i.v. in zona Livezeni, S=4800 m2

Corunca

La ~5km distanță

4.800 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
1

210.000 €
70 € / mp

Vand teren intravilan in com. CORUNCA

Corunca

La ~5km distanță

3.000 mp teren
f.s. 25 m
Livadă
Intravilan
Agenție

2 luni în urmă

32.000 €
40 € / mp

Vand teren i.v. pentru constructii, suprafata ...

Corunca

La ~5km distanță

800 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
7

339.000 €
30 € / mp

Vand teren i.v. pentru constructii, zona Corun ...

Corunca

La ~5km distanță

11.300 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
4

52.000 €
80 € / mp

Teren intravilan pentru construire | Corunca | ...

Corunca

La ~5km distanță

650 mp
650 mp teren