Proprietăți unice: 3
Proprietari: 3
Proprietar
Comision 0%

Azi
7

22.000 €
22 € / mp

Teren intravilan pe malul Dunarii in Vrancea Me ...

Vrancea

1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
8

100 €
0.10 € / mp

Vand teren la dunare

Vrancea

1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Azi
2

3.500 €
0.69 € / mp

Inchiriere teren intravilan

Vrancea

5.047 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

Ieri

36.000 €
28.80 € / mp

Ocazie!!! Teren zona Bato?i, 1250 m2

Batoți

La ~5km distanță

1.250 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Ieri
8

22.250 €
17.74 € / mp

Vanzare teren Bato?i(citi?i cu aten?ie!)

Batoți

La ~5km distanță

1.254 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Azi
10

171.000 €
95 € / mp

Vand teren in Drobeta Turnu Severin

Schela, Drobeta-Turnu Severin

La ~10km distanță

1.800 mp teren

Proprietar
Comision 0%

Azi
8

62.640 €
120 € / mp

Teren de vanzare 522m patrati

Schela, Drobeta-Turnu Severin

La ~10km distanță

522 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Azi
4

125.750 €
50 € / mp

Vand teren intravilan

Schela, Drobeta-Turnu Severin

La ~10km distanță

2.515 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Azi
7

31.350 €
55 € / mp

Teren Walter Maracineanu

Mărăcineanu, Drobeta-Turnu Severin

La ~10km distanță

570 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Azi
4

179.900 €
350 € / mp

Vand teren intravilan 514m- bulevardul Alunis,D ...

Aluniș, Drobeta-Turnu Severin

La ~10km distanță

514 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Azi
10

100.000 €
20 € / mp

teren Dunare

Ostrovu Corbului

La ~10km distanță

5.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

55.000 €
25 € / mp

Teren Centura Tr. Severin

Crihala, Drobeta-Turnu Severin

La ~10km distanță

2.200 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
2

142.700 €
114.99 € / mp

Teren intravilan langa Padurea Crihala

Crihala, Drobeta-Turnu Severin

La ~10km distanță

1.241 mp teren
f.s. 15 m
Proprietar
Comision 0%

Ieri
1

32.000 €
8.42 € / mp

OFERTA!!! Teren pretabil casa de

Burila Mare

La ~10km distanță

3.800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

22.000 €
36.67 € / mp

Teren intravilan de vanzare

Dudașu Schelei

La ~10km distanță

600 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

120.000 €
15 € / mp

Balta lui vintila de la mehedin?i

Central, Drobeta-Turnu Severin

La ~10km distanță

8.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

85.000 €
134.92 € / mp

Vand teren intravilan

Exterior Vest, Drobeta-Turnu Severin

La ~10km distanță

630 mp teren
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
2

25.000 €
2.50 € / mp

Vand 10000mp teren cu 100 m liniati deschidere ...

Central, Drobeta-Turnu Severin

La ~10km distanță

10.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

100 €
0.22 € / mp

Vand o parcela teren pe Aeroport strada Murelor

Central, Drobeta-Turnu Severin

La ~10km distanță

450 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
1

100 €
0 € / mp

Vand teren intravilan la Dunare,Gura Vaii,posib ...

Gura Văii, Drobeta-Turnu Severin

La ~10km distanță

23.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
10

120 €
0.23 € / mp

Teren intravilan 522 mp, Strada Antenei - la in ...

Exterior Vest, Drobeta-Turnu Severin

La ~10km distanță

522 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
2

19.000 €
9.05 € / mp

teren intravilan arabil in Drobeta Tr. Severin

Central, Drobeta-Turnu Severin

La ~10km distanță

2.100 mp teren
Proprietar
Comision 0%

11 luni în urmă
1

105 €
0.01 € / mp

Vand teren intravilan

Central, Drobeta-Turnu Severin

La ~10km distanță

1 camere
12.385 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Ieri

105.000 €
25 € / mp

Teren Intravilan Dunare-Mehedinti

Gura Văii, Drobeta-Turnu Severin

La ~10km distanță

4.200 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Ieri
10

105.000 €
25 € / mp

Teren intravilan Dunare - E70

Gura Văii, Drobeta-Turnu Severin

La ~10km distanță

4.200 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Ieri
2

140.000 €
7 € / mp

Teren extravilan Drobeta Turnu Severin

Central, Drobeta-Turnu Severin

La ~10km distanță

20.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 zile în urmă
1

130.000 €
376.81 € / mp

Teren de vanzare

Exterior Vest, Drobeta-Turnu Severin

La ~10km distanță

345 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Ieri
1

76.800 €
60 € / mp

Teren intravilan sau schimb cu apartament 3-4 c ...

Central, Drobeta-Turnu Severin

La ~10km distanță

1.280 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Azi

130.000 €
52 € / mp

Vand teren

Central, Drobeta-Turnu Severin

La ~10km distanță

2.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Ieri
1

111.000 €
30 € / mp

Loturi de 1200 mp ?imian

Central, Drobeta-Turnu Severin

La ~10km distanță

3.700 mp teren