Proprietăți unice: 9
Proprietari: 9
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
2

200.000 €
10 € / mp

Dau spre vanzare doua parcele teren

Șimian

20.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
3

36 €
0 € / mp

Teren de vanzare

Șimian

7.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
8

40 €
0.06 € / mp

Parcela teren 652mp simian zona paraul baran pe ...

Șimian

652 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
9

109.000 €
30.14 € / mp

Teren extravilan Simian Calea Hinovei 3616mp sa ...

Șimian

3.616 mp
3.616 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
7

40.000 €
29.63 € / mp

Teren intravilan Simian Calea Dedovitei 1350mp

Șimian

1.350 mp
1.350 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

25 €
0.05 € / mp

Teren parcelat de vanzare,Simiam

Șimian

500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

12 €
0 € / mp

Teren de vanzare

Șimian

2.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

89.000 €
10 € / mp

Vand teren in Simian-Mehedinti

Șimian

8.900 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
2

675.000 €
75 € / mp

Vand teren la dunare

Șimian

9.000 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
7

120.000 €
24 € / mp

Teren de vanzare Walter Maracineanu Drobeta-Tur ...

Dudașu

La ~5km distanță

5.000 mp teren
f.s. 70 m
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

100 €
0.22 € / mp

Vand o parcela teren pe Aeroport strada Murelor

Central, Drobeta-Turnu Severin

La ~5km distanță

450 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
10

120 €
0.23 € / mp

Teren intravilan 522 mp, Strada Antenei - la in ...

Exterior Vest, Drobeta-Turnu Severin

La ~5km distanță

522 mp teren

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

120.000 €
15 € / mp

Balta lui vintila de la mehedin?i

Central, Drobeta-Turnu Severin

La ~5km distanță

8.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

11 luni în urmă
1

105 €
0.01 € / mp

Vand teren intravilan

Central, Drobeta-Turnu Severin

La ~5km distanță

1 camere
12.385 mp teren
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
2

25.000 €
2.50 € / mp

Vand 10000mp teren cu 100 m liniati deschidere ...

Central, Drobeta-Turnu Severin

La ~5km distanță

10.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
1

100 €
0 € / mp

Vand teren intravilan la Dunare,Gura Vaii,posib ...

Gura Văii, Drobeta-Turnu Severin

La ~5km distanță

23.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
2

19.000 €
9.05 € / mp

teren intravilan arabil in Drobeta Tr. Severin

Central, Drobeta-Turnu Severin

La ~5km distanță

2.100 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

85.000 €
134.92 € / mp

Vand teren intravilan

Exterior Vest, Drobeta-Turnu Severin

La ~5km distanță

630 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 zile în urmă
4

57.785 €
65 € / mp

Teren de vanzare Dr.Tr.Severin, Calea timisoare ...

Exterior Vest, Drobeta-Turnu Severin

La ~5km distanță

889 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Azi
1

130.000 €
376.81 € / mp

Teren de vanzare

Exterior Vest, Drobeta-Turnu Severin

La ~5km distanță

345 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

55.000 €
25 € / mp

Teren Centura Tr. Severin

Crihala, Drobeta-Turnu Severin

La ~5km distanță

2.200 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
2

142.700 €
114.99 € / mp

Teren intravilan langa Padurea Crihala

Crihala, Drobeta-Turnu Severin

La ~5km distanță

1.241 mp teren
f.s. 15 m
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
8

65.000 €
162.50 € / mp

Teren pentru vanzare

Mărăcineanu, Drobeta-Turnu Severin

La ~5km distanță

400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
2

60 €
15 € / mp

Vanzare teren+ hale

Bistrița

La ~5km distanță

4 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

50.000 €
10 € / mp

Teren agricol Halanga

Halânga

La ~10km distanță

5.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

75.000 €
15 € / mp

Vand teren

Halânga

La ~10km distanță

5.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

22.000 €
36.67 € / mp

Teren intravilan de vanzare

Dudașu Schelei

La ~10km distanță

600 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
9

350.000 €
11.11 € / mp

Proprietate spectaculoasa de 31.500 mp, cu iazu ...

Negrești

La ~10km distanță

31.500 mp
31.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
8

100 €
0.10 € / mp

Vand teren la dunare

Vrancea

La ~10km distanță

1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

5.800 €
0.01 € / mp

48 Hectare Prunisor Mehedintii

Prunișor

La ~15km distanță

480.000 mp teren

Căutări populare

Te-ar putea interesa și:

Terenuri de vânzare în Simian, Județul Mehedinți

Simian, situat în Județul Mehedinți, oferă oportunități interesante pentru cei care caută terenuri de vânzare direct de la proprietari. Această zonă se remarcă printr-un mediu natural plăcut și accesibilitate decentă. Analiza pieței de pe Imoradar24.ro relevă următoarele aspecte importante:

  • Prețuri medii: Prețul mediu al terenurilor este de aproximativ 74.000 euro, cu oferte care încep de la 25.000 euro, ceea ce face zona accesibilă comparativ cu media națională de 58.367 euro.
  • Dimensiuni și prețuri: Prețul pe metru pătrat variază între 6 euro și 90 euro, oferind opțiuni variate pentru investitori.
  • Accesibilitate: Aproximativ 50% dintre oferte sunt considerate accesibile, ceea ce le face atractive pentru cumpărători.
  • Disponibilitate rapidă: Terenurile rămân online în medie 63 de zile, indicând o piață activă.

Simian reprezintă o alegere excelentă pentru cei interesați de achiziții de terenuri, având prețuri competitive și o varietate de opțiuni disponibile. Explorează acum terenurile de vânzare în Simian și găsește oportunitatea ideală pentru tine!