Proprietar
Proprietăți unice: 14
Proprietari: 9
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
2

200.000 €
10 € / mp

Dau spre vanzare doua parcele teren

Șimian

20.000 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
4

3.334 €
4.76 € / mp

Vand teren Simian zona gara

Șimian

700 mp
700 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
1

36.000 €
20 € / mp

Teren 1800 mp in Cerneti

Șimian

1.800 mp
1.800 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
3

36 €
0 € / mp

Teren de vanzare

Șimian

7.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
8

40 €
0.06 € / mp

Parcela teren 652mp simian zona paraul baran pe ...

Șimian

652 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
5

1.000.000 €
25.58 € / mp

Vand teren intravilan in Simian, Mehedinti

Șimian

39.099 mp
39.099 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
2

300 €
0.30 € / mp

Teren 1000 mp + spatiu birou + acces DN56A + po ...

Șimian

1.000 mp
1.000 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
1

55.000 €
77.90 € / mp

Teren intravilan Simian

Șimian

706 mp
706 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
9

109.000 €
30.14 € / mp

Teren extravilan Simian Calea Hinovei 3616mp sa ...

Șimian

3.616 mp
3.616 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
7

40.000 €
29.63 € / mp

Teren intravilan Simian Calea Dedovitei 1350mp

Șimian

1.350 mp
1.350 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

25 €
0.05 € / mp

Teren parcelat de vanzare,Simiam

Șimian

500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

12 €
0 € / mp

Teren de vanzare

Șimian

2.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

89.000 €
10 € / mp

Vand teren in Simian-Mehedinti

Șimian

8.900 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
2

675.000 €
75 € / mp

Vand teren la dunare

Șimian

9.000 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
7

120.000 €
24 € / mp

Teren de vanzare Walter Maracineanu Drobeta-Tur ...

Dudașu

La ~5km distanță

5.000 mp teren
f.s. 70 m
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

120.000 €
15 € / mp

Balta lui vintila de la mehedin?i

Central, Drobeta-Turnu Severin

La ~5km distanță

8.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
1

100 €
0 € / mp

Vand teren intravilan la Dunare,Gura Vaii,posib ...

Gura Văii, Drobeta-Turnu Severin

La ~5km distanță

23.500 mp teren

Agenție

3 săptămâni în urmă
5

75.000 €
25 € / mp

Teren Intravilan Centura Drobeta Turnu Severin ...

Central, Drobeta-Turnu Severin

La ~5km distanță

3.000 mp
3.000 mp teren
Agenție

4 săptămâni în urmă
2

270.000 €
90 € / mp

Proprietate industrală zona Banovița, ...

Est, Drobeta-Turnu Severin

La ~5km distanță

3.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
2

25.000 €
2.50 € / mp

Vand 10000mp teren cu 100 m liniati deschidere ...

Central, Drobeta-Turnu Severin

La ~5km distanță

10.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

100 €
0.22 € / mp

Vand o parcela teren pe Aeroport strada Murelor

Central, Drobeta-Turnu Severin

La ~5km distanță

450 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

85.000 €
134.92 € / mp

Vand teren intravilan

Exterior Vest, Drobeta-Turnu Severin

La ~5km distanță

630 mp teren
Proprietar
Comision 0%

11 luni în urmă
1

105 €
0.01 € / mp

Vand teren intravilan

Central, Drobeta-Turnu Severin

La ~5km distanță

1 camere
12.385 mp teren
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
2

1.000 €
0.36 € / mp

Teren disponibil pentru vanzare

Nord, Drobeta-Turnu Severin

La ~5km distanță

2.760 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
4

105.000 €
23.68 € / mp

Teren intravilan

Central, Drobeta-Turnu Severin

La ~5km distanță

4.435 mp
4.435 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
6

25.700 €
2.57 € / mp

Oportunitate rara! 1 ha padure Corcova teren cu ...

Central, Drobeta-Turnu Severin

La ~5km distanță

10.000 mp
10.000 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
2

500 €
0.53 € / mp

Teren Bulevard Tudor Vladimirescu 937 mp

Central, Drobeta-Turnu Severin

La ~5km distanță

937 mp
937 mp teren
Agenție
Comision 0%

8 luni în urmă
11

22.000 €
41.12 € / mp

Teren Intravilan Centura Severinului

Nord, Drobeta-Turnu Severin

La ~5km distanță

535 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
3

109.000 €
220.20 € / mp

Teren de vanzare, 495 mp Severin

Central, Drobeta-Turnu Severin

La ~5km distanță

495 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
4

37.050 €
75 € / mp

Teren Aeroport ( Magura ) Intravilan Puz Aproba ...

Central, Drobeta-Turnu Severin

La ~5km distanță

494 mp
494 mp teren
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 37,050 € și 37.520 €

Căutări populare

Te-ar putea interesa și:

Terenuri de vânzare în Simian, Județul Mehedinți

Simian, situat în Județul Mehedinți, oferă o oportunitate excelentă pentru cei interesați de terenuri de vânzare. Această zonă este cunoscută pentru peisajele sale naturale și atmosfera liniștită, fiind ideală pentru dezvoltări rezidențiale sau investiții. Imoradar24.ro a analizat piața, iar iată ce trebuie să știi:

  • Prețuri medii: Prețul mediu al terenurilor este de aproximativ 74.000 euro, cu oferte care încep de la 25.000 euro, ceea ce face zona accesibilă comparativ cu media națională de 100.489 euro.
  • Dimensiuni și prețuri: Prețul pe metru pătrat variază între 6 euro și 90 euro, oferind opțiuni variate pentru diferite bugete.
  • Accesibilitate: Aproximativ 50% dintre oferte sunt considerate accesibile, ceea ce face din Simian o alegere atractivă pentru investitori și dezvoltatori.
  • Disponibilitate rapidă: Terenurile rămân online în medie 63 de zile, indicând o piață activă.

Simian reprezintă o oportunitate excelentă pentru cei care caută terenuri de vânzare într-o zonă accesibilă și plină de potențial. Ești pregătit să explorezi opțiunile disponibile? Descoperă acum terenurile de vânzare în Simian!