Proprietar
Proprietăți unice: 1
Proprietari: 1
Proprietar
Comision 0%

Ieri
3

150.000 €
60 € / mp

Teren de vanzare Ostrovu Mare

Ostrovu Mare

2.500 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

Ieri
1

32.000 €
8.42 € / mp

OFERTA!!! Teren pretabil casa de

Burila Mare

La ~10km distanță

3.800 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
8

100.000 €
41.15 € / mp

Vand teren intravilan la Dunare in localitatea ...

Burila Mare

La ~10km distanță

2.430 mp
2.430 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
2

49.040 €
40 € / mp

De vanzare teren la Dunare, sat Vrancea, Mehedi ...

Burila Mare

La ~10km distanță

1.226 mp
1.226 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

1 lună în urmă
2

15.000 €
20 € / mp

Teren direct la Dunare

Burila Mare

La ~10km distanță

750 mp
750 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

20.000 €
17.51 € / mp

Teren de vanzare intravilan, sat Bistret, comun ...

Bistrețu

La ~10km distanță

1.142 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

6.000 €
0.10 € / mp

Teren arabil com. Gruia, jud. Mehedinti

Izvoarele

La ~15km distanță

60.000 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
4

14.260 €
10 € / mp

Teren com Jiana sat Danceu

Jiana

La ~15km distanță

1.426 mp
1.426 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
4

9.556 €
2.09 € / mp

Teren Jiana Veche, Comuna Jiana, jud. Mehedinti ...

Jiana

La ~15km distanță

4.582 mp
4.582 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Azi

5.000 €

Teren extravilan de vanzare

Scăpău

La ~20km distanță

Proprietar
Comision 0%

Azi
7

22.000 €
22 € / mp

Teren intravilan pe malul Dunarii in Vrancea Me ...

Vrancea

La ~20km distanță

1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Azi
2

3.500 €
0.69 € / mp

Inchiriere teren intravilan

Vrancea

La ~20km distanță

5.047 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
8

100 €
0.10 € / mp

Vand teren la dunare

Vrancea

La ~20km distanță

1.000 mp teren
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
2

50.000 €
10 € / mp

Teren 5000 mp Vrancea

Vrancea

La ~20km distanță

5.000 mp teren
f.s. 20 m
Extravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

Ieri
8

22.250 €
17.74 € / mp

Vanzare teren Bato?i(citi?i cu aten?ie!)

Batoți

La ~20km distanță

1.254 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Ieri

36.000 €
28.80 € / mp

Ocazie!!! Teren zona Bato?i, 1250 m2

Batoți

La ~20km distanță

1.250 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Azi
10

100.000 €
20 € / mp

teren Dunare

Ostrovu Corbului

La ~25km distanță

5.000 mp teren
Agenție
Comision 0%

5 luni în urmă
7

50.000 €
16.67 € / mp

Teren 3000 mp dublu acces – vedere la Dunăre

Ostrovu Corbului

La ~25km distanță

3.000 mp teren
f.s. 25 m
Intravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

Azi
5

9.000 €
6 € / mp

Teren intravilan

Hotărani

La ~25km distanță

1.500 mp teren
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
6

7.250 €
7,250.00 € / mp

💎 BEST BUY AGRICOL: 1 HECTAR TEREN ROGOVA | CA ...

Rogova

La ~25km distanță

1,01 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție

Mai mult de un an
3

2.062 €
0.21 € / mp

Cota de 1/2 din teren extravilan, comuna Rogova ...

Rogova

La ~25km distanță

10.000 mp
10.000 mp teren
Agenție

6 luni în urmă
3

587 €
0.26 € / mp

Cota de 1/2 din teren extravilan, comuna Rogova ...

Rogova

La ~25km distanță

2.218 mp
2.218 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
3

982 €
0.20 € / mp

Cota de 1/2 din teren extravilan, comuna Rogova ...

Rogova

La ~25km distanță

5.000 mp
5.000 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
3

6.479 €
0.22 € / mp

Cota de 1/2 din teren extravilan, comuna Rogova ...

Rogova

La ~25km distanță

29.400 mp
29.400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Azi
2

175.860 €

De vanzare doua terenuri arabile (9,1 ha si 10, ...

Rogova

La ~25km distanță

Agenție

5 luni în urmă
3

198.842 €
14 € / mp

Vand teren in Hinova langa Bolta rece

Hinova

La ~30km distanță

14.203 mp
14.203 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
4

200.000 €
18.18 € / mp

Teren 11,000mp Hinova / DN DN56A

Hinova

La ~30km distanță

11.000 mp teren
f.s. 72 m
Intravilan
Agricol
Agenție

2 luni în urmă
3

20.000 €
26.60 € / mp

Teren intravilan de vanzare

Hinova

La ~30km distanță

752 mp
752 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
3

66.000 €
11 € / mp

Teren 6.000 mp intravilan CC - calea Hinovei

Hinova

La ~30km distanță

6.000 mp
6.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Azi
10

171.000 €
95 € / mp

Vand teren in Drobeta Turnu Severin

Schela, Drobeta-Turnu Severin

La ~30km distanță

1.800 mp teren