Proprietăți unice: 4
Proprietari: 4
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
4

240.000 €
160 € / mp

Vand teren intravilan in Eselnita - Clisura Dun ...

Eșelnița

1.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
7

70.000 €
100 € / mp

Vand teren clisura Dunarii

Eșelnița

700 mp
700 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
2

105 €
0.03 € / mp

Vand teren cu iesire la Dunare in Clisura Dunar ...

Eșelnița

3.177 mp teren
f.s. 37 m

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
4

32.500 €
65 € / mp

Teren Clisura Dunarii Eselnita

Eșelnița

500 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
4

69.999 €
76.09 € / mp

TEREN cu vedere la Dunăre-construcție-intravila ...

Central, Orșova

La ~5km distanță

920 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
5

13.000 €
57.27 € / mp

Teren + casa veche de vanzare in Toplet zona li ...

Topleț

La ~10km distanță

227 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
5

228.195 €
55 € / mp

Vand, urgent, teren intravilan in Mraconia!

Dubova

La ~10km distanță

4.149 mp teren

Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
6

91.910 €
130 € / mp

Teren de vanzare Dubova, cu iesire la Dunare

Dubova

La ~10km distanță

707 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
4

374.000 €
130.00 € / mp

Teren de vanzare Baile Herculane 2877 m2

Pecinișca

La ~15km distanță

2.877 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
6

692.900 €
130 € / mp

Teren 5330 m2 Baile Herculane din 2 CF-uri sau ...

Pecinișca

La ~15km distanță

5.330 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

22.000 €
36.67 € / mp

Teren intravilan de vanzare

Dudașu Schelei

La ~20km distanță

600 mp teren
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
2

17.500 €
35 € / mp

Vinde sau închiriez

Băile Herculane

La ~20km distanță

500 mp teren
Construcții
Intravilan
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
2

69.000 €
54.59 € / mp

Vand teren intravilan 1264 mp. in Pecinisca, Ba ...

Central, Băile Herculane

La ~20km distanță

1.264 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
6

89.000 €
80.91 € / mp

Vand teren intravilan 1100 mp. in Pecinisca, Ba ...

Central, Băile Herculane

La ~20km distanță

1.100 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

49.500 €
90 € / mp

Vand teren intravilan 550 mp. in Pecinisca, Bai ...

Central, Băile Herculane

La ~20km distanță

550 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
8

65.000 €
162.50 € / mp

Teren pentru vanzare

Mărăcineanu, Drobeta-Turnu Severin

La ~25km distanță

400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

55.000 €
25 € / mp

Teren Centura Tr. Severin

Crihala, Drobeta-Turnu Severin

La ~25km distanță

2.200 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
2

142.700 €
114.99 € / mp

Teren intravilan langa Padurea Crihala

Crihala, Drobeta-Turnu Severin

La ~25km distanță

1.241 mp teren
f.s. 15 m
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

100 €
0.22 € / mp

Vand o parcela teren pe Aeroport strada Murelor

Central, Drobeta-Turnu Severin

La ~25km distanță

450 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
10

120 €
0.23 € / mp

Teren intravilan 522 mp, Strada Antenei - la in ...

Exterior Vest, Drobeta-Turnu Severin

La ~25km distanță

522 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

120.000 €
15 € / mp

Balta lui vintila de la mehedin?i

Central, Drobeta-Turnu Severin

La ~25km distanță

8.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

11 luni în urmă
1

105 €
0.01 € / mp

Vand teren intravilan

Central, Drobeta-Turnu Severin

La ~25km distanță

1 camere
12.385 mp teren
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
2

25.000 €
2.50 € / mp

Vand 10000mp teren cu 100 m liniati deschidere ...

Central, Drobeta-Turnu Severin

La ~25km distanță

10.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
1

100 €
0 € / mp

Vand teren intravilan la Dunare,Gura Vaii,posib ...

Gura Văii, Drobeta-Turnu Severin

La ~25km distanță

23.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
2

19.000 €
9.05 € / mp

teren intravilan arabil in Drobeta Tr. Severin

Central, Drobeta-Turnu Severin

La ~25km distanță

2.100 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

85.000 €
134.92 € / mp

Vand teren intravilan

Exterior Vest, Drobeta-Turnu Severin

La ~25km distanță

630 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 zile în urmă
4

57.785 €
65 € / mp

Teren de vanzare Dr.Tr.Severin, Calea timisoare ...

Exterior Vest, Drobeta-Turnu Severin

La ~25km distanță

889 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Azi
1

130.000 €
376.81 € / mp

Teren de vanzare

Exterior Vest, Drobeta-Turnu Severin

La ~25km distanță

345 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
8

100 €
0.10 € / mp

Vand teren la dunare

Vrancea

La ~25km distanță

1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
8

23.000 €
0.65 € / mp

Vand teren extravilan pasune 3,54 ha

Sfodea

La ~25km distanță

35.400 mp teren