Proprietar
Proprietăți unice: 1
Proprietari: 1
Proprietar
Comision 0%

Ieri
4

179.900 €
350 € / mp

Vand teren intravilan 514m- bulevardul Alunis,D ...

Aluniș, Drobeta-Turnu Severin

514 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

55.000 €
25 € / mp

Teren Centura Tr. Severin

Crihala, Drobeta-Turnu Severin

La ~5km distanță

2.200 mp teren
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
9

63.000 €
120.69 € / mp

Teren intravilan de vânzare – 522 mp ...

Crihala, Drobeta-Turnu Severin

La ~5km distanță

522 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
3

75.000 €
75 € / mp

Teren 1000 mp, Carrefour

Crihala, Drobeta-Turnu Severin

La ~5km distanță

1.000 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

4 săptămâni în urmă
2

142.715 €
115 € / mp

Teren Intravilan Padurea Crihala

Crihala, Drobeta-Turnu Severin

La ~5km distanță

1.241 mp
1.241 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
2

142.700 €
114.99 € / mp

Teren intravilan langa Padurea Crihala

Crihala, Drobeta-Turnu Severin

La ~5km distanță

1.241 mp teren
f.s. 15 m
Agenție

5 luni în urmă
4

6.221 €
0.62 € / mp

Teren extravilan Loc. Balacita,Jud. Mehedinti

Est, Drobeta-Turnu Severin

La ~5km distanță

10.000 mp
10.000 mp teren
f.s. 26 m
Agenție
Comision 0%

8 luni în urmă
11

22.000 €
41.12 € / mp

Teren Intravilan Centura Severinului

Nord, Drobeta-Turnu Severin

La ~5km distanță

535 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

85.000 €
134.92 € / mp

Vand teren intravilan

Exterior Vest, Drobeta-Turnu Severin

La ~5km distanță

630 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
6

25.700 €
2.57 € / mp

Oportunitate rara! 1 ha padure Corcova teren cu ...

Central, Drobeta-Turnu Severin

La ~5km distanță

10.000 mp
10.000 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
2

500 €
0.53 € / mp

Teren Bulevard Tudor Vladimirescu 937 mp

Central, Drobeta-Turnu Severin

La ~5km distanță

937 mp
937 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

100 €
0.22 € / mp

Vand o parcela teren pe Aeroport strada Murelor

Central, Drobeta-Turnu Severin

La ~5km distanță

450 mp teren
Proprietar
Comision 0%

11 luni în urmă
1

105 €
0.01 € / mp

Vand teren intravilan

Central, Drobeta-Turnu Severin

La ~5km distanță

1 camere
12.385 mp teren
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
7

60.000 €
92.88 € / mp

Teren intravilan de vânzare – Zona I ...

Exterior Vest, Drobeta-Turnu Severin

La ~5km distanță

646 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
2

1.000 €
0.36 € / mp

Teren disponibil pentru vanzare

Nord, Drobeta-Turnu Severin

La ~5km distanță

2.760 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
10

120 €
0.23 € / mp

Teren intravilan 522 mp, Strada Antenei - la in ...

Exterior Vest, Drobeta-Turnu Severin

La ~5km distanță

522 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
4

105.000 €
23.68 € / mp

Teren intravilan

Central, Drobeta-Turnu Severin

La ~5km distanță

4.435 mp
4.435 mp teren
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
3

109.000 €
220.20 € / mp

Teren de vanzare, 495 mp Severin

Central, Drobeta-Turnu Severin

La ~5km distanță

495 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
4

37.050 €
75 € / mp

Teren Aeroport ( Magura ) Intravilan Puz Aproba ...

Central, Drobeta-Turnu Severin

La ~5km distanță

494 mp
494 mp teren
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 37,050 € și 37.520 €
Agenție

4 săptămâni în urmă
5

75.000 €
25 € / mp

Teren Intravilan Centura Drobeta Turnu Severin ...

Central, Drobeta-Turnu Severin

La ~5km distanță

3.000 mp
3.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
1

100 €
0 € / mp

Vand teren intravilan la Dunare,Gura Vaii,posib ...

Gura Văii, Drobeta-Turnu Severin

La ~5km distanță

23.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Ieri
1

105.400 €
17 € / mp

Teren de vanzare

Exterior Vest, Drobeta-Turnu Severin

La ~5km distanță

6.200 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Ieri

130.000 €
52 € / mp

Vand teren

Central, Drobeta-Turnu Severin

La ~5km distanță

2.500 mp teren
Agenție

22 ore în urmă
10

32.508 €
63 € / mp

Terenuri intravilane cu utilitati - ideal inves ...

Central, Drobeta-Turnu Severin

La ~5km distanță

516 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Ieri
3

45.000 €
100 € / mp

Teren de vanzare

Central, Drobeta-Turnu Severin

La ~5km distanță

450 mp teren
Agenție

Ieri
8

700 €
1.61 € / mp

Vand teren curti contructii intravilan ultracen ...

Ultracentral, Drobeta-Turnu Severin

La ~5km distanță

435 mp
435 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
3

3.726.870 €
0.70 € / mp

Teren arabil de 532 hectare in Mehedin?i

Central, Drobeta-Turnu Severin

La ~5km distanță

f.s. 2000 m
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
4

65 €
0.07 € / mp

Teren de vanzare Dr.Tr.Severin, Calea timisoare ...

Exterior Vest, Drobeta-Turnu Severin

La ~5km distanță

889 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Ieri
1

190.325 €
25 € / mp

Vand teren extravilan calea Targujiului Drobeta ...

Central, Drobeta-Turnu Severin

La ~5km distanță

7.613 mp teren
Agenție

Ieri
2

15.400 €
22 € / mp

Teren Simian Calea Craiovei

Central, Drobeta-Turnu Severin

La ~5km distanță

700 mp teren

Căutări populare

Te-ar putea interesa și:

Terenuri de vânzare în Aluni, Drobeta-Turnu Severin

Aluni, situat în apropierea Drobetei-Turnu Severin, este o zonă în dezvoltare, ideală pentru cei care caută oportunități de investiții imobiliare. Imoradar24.ro a analizat piața terenurilor de vânzare din această localitate, iată ce trebuie să știi:

  • Prețuri medii: Prețul mediu al terenurilor este de aproximativ 120.000 euro, ceea ce este considerat un nivel de accesibilitate mediu comparativ cu prețul mediu național de 100.489 euro.
  • Preț pe metru pătrat: Prețul mediu pe metru pătrat este de 100 euro, cu valori variind între 75 euro/m² și 474 euro/m², oferind opțiuni pentru diferite bugete.
  • Oferte accesibile: Aproximativ 14% dintre oferte sunt considerate accesibile, ceea ce poate fi un avantaj pentru investitori.
  • Construcții recente: Nu există terenuri noi sau în fază de planificare disponibile în această zonă.