Proprietăți unice: 0
Proprietari: 0

Anunțuri relevante din apropiere.

Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
2

15.000 €
34.09 € / mp

Vand parcela de teren (Simian)

Dedovița Nouă

La ~5km distanță

440 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

89.000 €
10 € / mp

Vand teren in Simian-Mehedinti

Șimian

La ~5km distanță

8.900 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
3

36 €
0 € / mp

Teren de vanzare

Șimian

La ~5km distanță

7.500 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

1 lună în urmă
1

36.000 €
20 € / mp

Teren 1800 mp in Cerneti

Șimian

La ~5km distanță

1.800 mp
1.800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
8

40 €
0.06 € / mp

Parcela teren 652mp simian zona paraul baran pe ...

Șimian

La ~5km distanță

652 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
2

300 €
0.30 € / mp

Teren 1000 mp + spatiu birou + acces DN56A + po ...

Șimian

La ~5km distanță

1.000 mp
1.000 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
5

1.000.000 €
25.58 € / mp

Vand teren intravilan in Simian, Mehedinti

Șimian

La ~5km distanță

39.099 mp
39.099 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
2

200.000 €
10 € / mp

Dau spre vanzare doua parcele teren

Șimian

La ~5km distanță

20.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
2

25 €
0.05 € / mp

Teren parcelat de vanzare,Simiam

Șimian

La ~5km distanță

500 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
4

3.334 €
4.76 € / mp

Vand teren Simian zona gara

Șimian

La ~5km distanță

700 mp
700 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
7

40.000 €
29.63 € / mp

Teren intravilan Simian Calea Dedovitei 1350mp

Șimian

La ~5km distanță

1.350 mp
1.350 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
1

55.000 €
77.90 € / mp

Teren intravilan Simian

Șimian

La ~5km distanță

706 mp
706 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

12 €
0 € / mp

Teren de vanzare

Șimian

La ~5km distanță

2.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
9

109.000 €
30.14 € / mp

Teren extravilan Simian Calea Hinovei 3616mp sa ...

Șimian

La ~5km distanță

3.616 mp
3.616 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
2

675.000 €
75 € / mp

Vand teren la dunare

Șimian

La ~5km distanță

9.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
7

120.000 €
24 € / mp

Teren de vanzare Walter Maracineanu Drobeta-Tur ...

Dudașu

La ~5km distanță

5.000 mp teren
f.s. 70 m
Agenție
Comision 0%

8 luni în urmă
11

22.000 €
41.12 € / mp

Teren Intravilan Centura Severinului

Nord, Drobeta-Turnu Severin

La ~5km distanță

535 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
2

1.000 €
0.36 € / mp

Teren disponibil pentru vanzare

Nord, Drobeta-Turnu Severin

La ~5km distanță

2.760 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

100 €
0.22 € / mp

Vand o parcela teren pe Aeroport strada Murelor

Central, Drobeta-Turnu Severin

La ~5km distanță

450 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
1

25.000 €
50 € / mp

vand parcele teren zona Calea Targu Jiului-Cent ...

Central, Drobeta-Turnu Severin

La ~5km distanță

500 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
4

105.000 €
23.68 € / mp

Teren intravilan

Central, Drobeta-Turnu Severin

La ~5km distanță

4.435 mp
4.435 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
6

25.700 €
27.000 €
2.57 € / mp

Oportunitate rara! 1 ha padure Corcova teren cu ...

Central, Drobeta-Turnu Severin

La ~5km distanță

10.000 mp
10.000 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
2

500 €
0.53 € / mp

Teren Bulevard Tudor Vladimirescu 937 mp

Central, Drobeta-Turnu Severin

La ~5km distanță

937 mp
937 mp teren
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
7

60.000 €
92.88 € / mp

Teren intravilan de vânzare – Zona I ...

Exterior Vest, Drobeta-Turnu Severin

La ~5km distanță

646 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
3

109.000 €
220.20 € / mp

Teren de vanzare, 495 mp Severin

Central, Drobeta-Turnu Severin

La ~5km distanță

495 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
4

37.050 €
75 € / mp

Teren Aeroport ( Magura ) Intravilan Puz Aproba ...

Central, Drobeta-Turnu Severin

La ~5km distanță

494 mp
494 mp teren
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 37,050 € și 37.520 €
Agenție

3 săptămâni în urmă
4

75.000 €
30 € / mp

Vand teren intravilan cu iesire la centura Dr. ...

Central, Drobeta-Turnu Severin

La ~5km distanță

2.500 mp
2.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
5

85.000 €
134.92 € / mp

Vand teren intravilan

Exterior Vest, Drobeta-Turnu Severin

La ~5km distanță

630 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
2

19.000 €
9.05 € / mp

teren intravilan arabil in Drobeta Tr. Severin

Central, Drobeta-Turnu Severin

La ~5km distanță

2.100 mp teren
Proprietar
Comision 0%

11 luni în urmă
1

105 €
0.01 € / mp

Vand teren intravilan

Central, Drobeta-Turnu Severin

La ~5km distanță

1 camere
12.385 mp teren