Proprietăți unice: 3
Proprietari: 3
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
7

500 €
0.15 € / mp

Vand teren intravilan Buciumi, 500e/ar fix.

Exterior Vest, Șomcuta Mare

3.400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă

25.000 €
19.23 € / mp

Teren la E58, Republicii, la ie?ire, spre Buciu ...

Central, Șomcuta Mare

1.300 mp
1.300 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
16

36.999 €
24.67 € / mp

Somcuta Mare intravilan 1500 mp

Șomcuta Mare

1.500 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
5

47.000 €
94 € / mp

Urziceni.Ialomita.500 mp.Intravilan, pentru cas ...

Posta

La ~5km distanță

500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
1

232.000 €
20 € / mp

Super Oferta! Vand teren potrivit pentru invest ...

Satulung

La ~5km distanță

11.600 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
6

9.200 €
2.88 € / mp

Teren extravilan Culcea

Culcea

La ~10km distanță

3.200 mp teren

Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
4

26 €
0.01 € / mp

Vand teren intravilan Coltau

Coltău

La ~10km distanță

2.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

31.700 €
28.82 € / mp

Teren imprejmuit cu gard placat cu piatra natur ...

Gârdani

La ~10km distanță

1.100 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
1

28.000 €
38.89 € / mp

Teren vanzare MOCIRA

Mocira

La ~10km distanță

720 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
1

27.500 €
12.50 € / mp

Teren intravilan Ocolis 22 Arii

Ocoliș

La ~15km distanță

2.200 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
1

34.800 €
60 € / mp

580 mp parcela excelenta pentru casa in Satu No ...

Satu Nou de Jos

La ~15km distanță

580 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
5

37.000 €
30.83 € / mp

Teren Intravilan De Vanzare

Recea

La ~15km distanță

1.200 mp
1.200 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
2

113.000 €
24.97 € / mp

VAND Teren Intravilan 45 Arii Recea Ideal Rezid ...

Recea

La ~15km distanță

4.525 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
2

175.500 €
2,700.00 € / mp

Teren intravilan Recea

Recea

La ~15km distanță

65 mp
6.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
8

4.000 €
0.87 € / mp

Teren intravilan de vanzare

Recea

La ~15km distanță

4.600 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
4

117.500 €
59.95 € / mp

Teren in Mocira ideal investi?ie pt dezvoltare ...

Recea

La ~15km distanță

1.960 mp
1.960 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
4

27.000 €
45 € / mp

teren Baia Mare zona Aral / Bd.Independentei

Săsar

La ~15km distanță

600 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
9

460.000 €
7.67 € / mp

Teren intra si extravilan in Vad, Copalnic-Mănă ...

Copalnic-Mănăștur

La ~15km distanță

60.000 mp teren
f.s. 320 m
Intravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
4

32.000 €
29.09 € / mp

Vanzare teren intravilan tautii magheraus

Tăuții-Măgherăuș

La ~15km distanță

1.100 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
1

45.000 €
10.82 € / mp

Teren intravilan

Tăuții-Măgherăuș

La ~15km distanță

4.160 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
2

30.000 €
1,500.00 € / mp

Teren 3507 MP- Zona Rezidentiala - Aeroport - M ...

Săsar, Baia Mare

La ~15km distanță

20 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă

126.000 €
70 € / mp

Teren intravilan - cartier Sasar, Baia Mare 180 ...

Săsar, Baia Mare

La ~15km distanță

1.800 mp teren
f.s. 20 m
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

86.000 €
2,000.00 € / mp

Vand teren

Valea Borcutului, Baia Mare

La ~15km distanță

43 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
6

28.000 €
9.87 € / mp

Teren intravilan 28ari, Rus

Exterior Vest, Baia Mare

La ~15km distanță

2.837 mp teren
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
5

30.500 €
43.70 € / mp

Teren extravilan, Oportunitate de investitii: h ...

Exterior Vest, Baia Mare

La ~15km distanță

698 mp teren
Proprietar
Comision 0%

11 luni în urmă
8

119.000 €
132.22 € / mp

1258 mp, Strada Viilor, Baia Mare, 2 parcele al ...

Central, Baia Mare

La ~15km distanță

900 mp teren
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
6

103.500 €
90 € / mp

Teren la Balastiera Apa Nord

Nord, Baia Mare

La ~15km distanță

1.150 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
5

55.000 €

Teren 2300 mp zona lini?tita, priveli?te ideal ...

Central, Baia Mare

La ~15km distanță

Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
5

63.000 €
45 € / mp

Teren premium intravilan Dealul Gro?ilor, Baia ...

Central, Baia Mare

La ~15km distanță

1.400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

62.502 €
37.74 € / mp

Grosi teren intravilan de vanzare

Central, Baia Mare

La ~15km distanță

1.656 mp teren