Proprietar
Proprietăți unice: 5
Proprietari: 2
Agenție

1 lună în urmă
4

200.000 €

Teren 50 ari in Satu Nou de Sus utilita?i la te ...

Satu Nou de Sus

f.s. 70 m
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
6

45.990 €
9.804 €
27.05 € / mp

Teren intravilan dealul grosului (Mihai Eminesc ...

Satu Nou de Sus

1.700 mp teren
2E
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
3

179.000 €
47.11 € / mp

Vand teren 3.800 mp + gospodarie, toate utilita ...

Satu Nou de Sus

3 camere
3.800 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

10 luni în urmă
3

2.500 €
0.63 € / mp

Satu Nou de Sus, 40 ari teren

Satu Nou de Sus

4.000 mp teren
Agenție

6 luni în urmă
6

85.000 €
42.50 € / mp

Satu nou de Sus, teren intravilan 2000 mp

Satu Nou de Sus

2.000 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

7 luni în urmă
3

71.169 €
21 € / mp

Teren intravilan Tautii de Sus- cu panorama

Tăuții de Sus

La ~5km distanță

3.389 mp teren
Intravilan
Agricol
Agenție

1 săptămână în urmă
4

49.000 €
49 € / mp

Teren intravilan cu utilitati, 10 ari, Satu Nou ...

Tăuții de Sus

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
4

3.500 €
2.19 € / mp

Grosi, zona Regal, 8+8 ari teren

Groși

La ~5km distanță

1.600 mp teren

Agenție
Comision 0%

5 luni în urmă
8

111.560 €
20 € / mp

Teren de vânzare in Groși, Maramureș, 55 ari

Groși

La ~5km distanță

5.578 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
5

125.000 €
21.62 € / mp

Teren 5783 mp Satu Nou de Jos / Strada Principa ...

Groși

La ~5km distanță

5.783 mp
5.783 mp teren
Agenție

8 luni în urmă
3

174.900 €
24.99 € / mp

Teren intravilan de vânzare 7.000 mp – Groși, s ...

Groși

La ~5km distanță

7.000 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
5

35.600 €
49.93 € / mp

Teren intravilan de vânzare în Groși 713 mp, ce ...

Groși

La ~5km distanță

713 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
1

28.000 €
3.75 € / mp

Teren pentru investitie

Groși

La ~5km distanță

7.466 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
2

24.900 €
24.90 € / mp

Grosi (zona Dambeni), teren intravilan, 1000 mp ...

Groși

La ~5km distanță

1.000 mp
1.000 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
1

38.700 €
43 € / mp

Satu Nou de Jos Teren intravilan de vanzare ( 9 ...

Groși

La ~5km distanță

900 mp
900 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
2

0 €

Grosi, zona Primariei, 10 ari teren

Groși

La ~5km distanță

Agenție

1 săptămână în urmă
1

34.800 €
60 € / mp

580 mp parcela excelenta pentru casa in Satu No ...

Groși

La ~5km distanță

580 mp
580 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

33.000 €
13.94 € / mp

Teren intravilan 26 ari Ocolis, zona buna, ampl ...

Groși

La ~5km distanță

2.367 mp
2.367 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
1

27.500 €
12.50 € / mp

Teren intravilan Ocolis 22 Arii

Groși

La ~5km distanță

2.200 mp
2.200 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
3

0 €

Grosi, zona Primariei, 40 ari teren

Groși

La ~5km distanță

Agenție

4 luni în urmă
8

46.000 €
38.33 € / mp

Teren 1,200mp si 400m2 cota drum Satu Nou de Jo ...

Groși

La ~5km distanță

1.200 mp
1.200 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
3

18.500 €
28.91 € / mp

Teren Intravilan Satu Nou de Jos 6,40 arii

Groși

La ~5km distanță

640 mp
640 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
9

65.000 €
65 € / mp

Teren intravilan in spate la Castel Transilvani ...

Groși

La ~5km distanță

1.000 mp
1.000 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
1

28.000 €
3.75 € / mp

Teren pentru investitie

Groși

La ~5km distanță

7.466 mp
7.466 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
8

89.000 €
17.46 € / mp

TEREN cu PRIVELISTE - Dumbravita

Groși

La ~5km distanță

5.097 mp
5.097 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
8

19.900 €
19.90 € / mp

Teren intravilan cu priveliste de vanzare in Ru ...

Rus

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
3

37.000 €
18.50 € / mp

Unguras, 20 ari teren

Unguraș

La ~5km distanță

2.000 mp teren
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
6

46.000 €
20.08 € / mp

Teren intravilan superb 2.291 mp - Unguraș ...

Unguraș

La ~5km distanță

2.291 mp teren
Construcții
Agenție

6 luni în urmă
12

95.000 €
20.53 € / mp

Teren de vanzare Ungura? cu priveli?te si anexe

Unguraș

La ~5km distanță

4.627 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
5

29.699 €
27.00 € / mp

Teren 11 arii intravilan de vanzare in Unguras, ...

Unguraș

La ~5km distanță

1.100 mp teren
Construcții