Proprietar
Proprietăți unice: 3
Proprietari: 1
Agenție

2 luni în urmă
4

39.000 €
14.55 € / mp

Teren de vânzare | 28 ari | 1.390 de euro/ar | ...

Culcea

2.680 mp teren
f.s. 4 m
Intravilan
Agricol
Agenție

Mai mult de un an
1

66.500 €
19 € / mp

Culcea, 35 ari teren

Culcea

3.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
6

9.200 €
2.88 € / mp

Teren extravilan Culcea

Culcea

3.200 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

Mai mult de un an
3

78.000 €
20 € / mp

Catalina, 39 ari teren

Săcălășeni

La ~5km distanță

3.900 mp teren
Agenție

5 luni în urmă
7

19.000 €
38 € / mp

Teren de vanzare in Sacalaseni - zona case noi ...

Săcălășeni

La ~5km distanță

500 mp
500 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
5

90.000 €
11.79 € / mp

Teren intravilan 7.631 mp – Săcălășeni, lângă B ...

Săcălășeni

La ~5km distanță

7.631 mp teren
Construcții

Agenție

5 luni în urmă
4

27.600 €
12 € / mp

Teren Sacalaseni

Săcălășeni

La ~5km distanță

2.300 mp
2.300 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
2

30.000 €
30 € / mp

Teren intravilan suburban, utilita?i disponibil ...

Săcălășeni

La ~5km distanță

1.000 mp
1.000 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
6

21.000 €
5.65 € / mp

Teren intravilan in Remetea Chioarului

Remetea Chioarului

La ~5km distanță

3.718 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
5

17.700 €
20.650 €
6 € / mp

Pret excelent ! 600 eur Berchez,teren intravila ...

Remetea Chioarului

La ~5km distanță

2.950 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
4

9.800 €
8.44 € / mp

Teren INTRAVILAN de vanzare - Remetea Chioarulu ...

Remetea Chioarului

La ~5km distanță

1.161 mp
1.161 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
13

46.550 €
7 € / mp

Teren intravilan Berchez 3700 mp+ 2950 mp Utili ...

Remetea Chioarului

La ~5km distanță

6.650 mp
6.650 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
6

28.850 €
9.00 € / mp

Teren intravilan generos 3.206 mp in Remecioara ...

Remetea Chioarului

La ~5km distanță

3.206 mp
3.206 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
3

0 €

Remetea Chioarului, 29 ari teren

Remetea Chioarului

La ~5km distanță

Agenție

Mai mult de un an
8

37.500 €
27.92 € / mp

Teren de vânzare intravilan Cătălina

Cătălina

La ~5km distanță

1.343 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
3

23.000 €
21.50 € / mp

Teren intravilan de 10 arii de vânzare în Cătăl ...

Cătălina

La ~5km distanță

1.070 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
3

7.700 €
11 € / mp

Teren extravilan de 7 arii de vânzare în Cătăli ...

Cătălina

La ~5km distanță

700 mp teren
f.s. 14 m
Extravilan
Agricol
Agenție

1 lună în urmă
1

40.000 €
30.49 € / mp

Teren intravilan 13 ari Catallina

Cătălina

La ~5km distanță

1.312 mp teren
Agenție

6 luni în urmă
3

50.000 €
18.52 € / mp

Chechis, 27 ari teren intrav.

Chechiș

La ~5km distanță

2.700 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
3

22.500 €
26.22 € / mp

Comision 0%, teren intravilan, 858 mp, proiect ...

Coltău

La ~5km distanță

858 mp
858 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
6

38.500 €
25.93 € / mp

Teren intravilan Catalina, str.Nufarului, 1485 ...

Coltău

La ~5km distanță

1.485 mp
1.485 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
4

52.000 €
26 € / mp

Vand teren intravilan Coltau

Coltău

La ~5km distanță

2.000 mp
2.000 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
4

55.000 €
60.000 €
11.04 € / mp

0% COMISION: Teren intravilan de vanzare in Col ...

Coltău

La ~5km distanță

4.981 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
6

43.000 €
43 € / mp

Coltau funda?ie de casa cu proiect ?i autoriza? ...

Coltău

La ~5km distanță

1.000 mp
1.000 mp teren
Agenție

5 luni în urmă
4

43.000 €
43 € / mp

Teren intravilan cu fundație | panoramă deosebi ...

Coltău

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
4

26 €
0.01 € / mp

Vand teren intravilan Coltau

Coltău

La ~5km distanță

2.000 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
11

40.000 €
30.49 € / mp

Teren intravilan 13 ari Catallina

Coltău

La ~5km distanță

1.312 mp
1.312 mp teren
Agenție

5 luni în urmă
6

23.000 €
27.54 € / mp

Coltau teren intravilan 835 mp, acces din 2 dru ...

Coltău

La ~5km distanță

835 mp
835 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
1

33.000 €
13.94 € / mp

Teren intravilan 26 ari Ocoli?, zona buna, ampl ...

Ocoliș

La ~5km distanță

2.367 mp teren
f.s. 8 m
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
1

27.500 €
12.50 € / mp

Teren intravilan Ocolis 22 Arii

Ocoliș

La ~5km distanță

2.200 mp teren