Proprietar
Proprietăți unice: 7
Proprietari: 1
Agenție

7 ore în urmă
1

70.200 €
27 € / mp

Teren de vanzare, 2600 mp, zona Catalina

Cătălina

2.600 mp
2.600 mp teren
f.s. 18 m
Agenție

21 ore în urmă

70.200 €

Teren de vanzare in Catalina pozi?ie excelenta, ...

Cătălina

f.s. 18 m
Proprietar
Comision 0%

Ieri
5

108.000 €
60 € / mp

Terenuri Baia-Mare si Catalina

Cătălina

1.800 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

2 luni în urmă
3

7.700 €
11 € / mp

Teren extravilan de 7 arii de vânzare în Cătăli ...

Cătălina

700 mp teren
f.s. 14 m
Extravilan
Agricol
Agenție

2 luni în urmă
3

23.000 €
21.50 € / mp

Teren intravilan de 10 arii de vânzare în Cătăl ...

Cătălina

1.070 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
8

37.500 €
27.92 € / mp

Teren de vanzare intravilan Catalina

Cătălina

1.343 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
11

38.500 €
40.000 €
29.34 € / mp

Teren intravilan 13 ari Catallina

Cătălina

1.312 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

3 luni în urmă
3

210.000 €
42 € / mp

Teren Mocira 50 ari | Plan drept | Utilita?i ap ...

Mocira

La ~5km distanță

5.000 mp teren
f.s. 10 m
Agenție

5 luni în urmă
2

63.000 €
35 € / mp

Teren de vanzare Mocira, jud. Maramure? 18 ari

Mocira

La ~5km distanță

1.800 mp teren
f.s. 12 m
Agenție
Comision 0%

4 luni în urmă
3

54.000 €
27.22 € / mp

DE VANZARE- TEREN in Mocira

Mocira

La ~5km distanță

1.984 mp teren
Construcții
Intravilan

Agenție

2 luni în urmă
1

0 €

Mocira, 29 ari teren

Mocira

La ~5km distanță

Agenție

3 luni în urmă
3

57.000 €
19 € / mp

Teren intravilan | 30 ari | investitie ideala | ...

Mocira

La ~5km distanță

3.000 mp teren
Construcții
Agenție

6 luni în urmă
2

4.800 €
6 € / mp

Mocira, 8 ari teren

Mocira

La ~5km distanță

800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Ieri
3

114.750 €

Vand teren in sat Mocira, comuna Recea, Jud. Ma ...

Mocira

La ~5km distanță

Proprietar
Comision 0%

Ieri
2

135.000 €

Vand casa in stare nelocuibila momentan, cu ter ...

Mocira

La ~5km distanță

Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
1

28.000 €
38.89 € / mp

Teren vanzare MOCIRA

Mocira

La ~5km distanță

720 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
2

4.800 €
6 € / mp

Mocira, 8 ari teren

Mocira

La ~5km distanță

800 mp
800 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

75.400 €
26 € / mp

Mocira, 29 ari teren

Mocira

La ~5km distanță

2.900 mp
2.900 mp teren
Agenție

2 zile în urmă
7

4.000 €

Mocira, vand teren 9 sau 18 ari, zona de case n ...

Mocira

La ~5km distanță

Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
5

125.000 €
21.62 € / mp

Teren 5783 mp Satu Nou de Jos / Strada Principa ...

Satu Nou de Jos

La ~5km distanță

5.783 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
5

390.000 €
15.02 € / mp

TEREN PENTRU CARTIER CASE-DE VANZARE

Satu Nou de Jos

La ~5km distanță

25.961 mp teren
Intravilan
Agricol
Agenție

2 luni în urmă
2

6.000 €

Satu Nou de Jos, 5 ari teren

Satu Nou de Jos

La ~5km distanță

Agenție
Comision 0%

4 luni în urmă
8

46.000 €
38.33 € / mp

Teren 1,200mp si 400m2 cota drum Satu Nou de Jo ...

Satu Nou de Jos

La ~5km distanță

1.200 mp teren
f.s. 30 m
Construcții
Intravilan
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
1

34.800 €
60 € / mp

580 mp parcela excelenta pentru casa in Satu No ...

Satu Nou de Jos

La ~5km distanță

580 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
5

90.000 €
11.79 € / mp

Teren intravilan 7.631 mp – Săcălășeni, lângă B ...

Săcălășeni

La ~5km distanță

7.631 mp teren
Construcții
Agenție

5 luni în urmă
7

19.000 €
38 € / mp

Teren de vanzare in Sacalaseni - zona case noi ...

Săcălășeni

La ~5km distanță

500 mp
500 mp teren
Agenție

5 luni în urmă
4

27.600 €
12 € / mp

Teren Sacalaseni

Săcălășeni

La ~5km distanță

2.300 mp
2.300 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
3

78.000 €
20 € / mp

Catalina, 39 ari teren

Săcălășeni

La ~5km distanță

3.900 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Ieri
1

128.407 €
7.50 € / mp

vind sau inchiriez teren

Săcălășeni

La ~5km distanță

17.121 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
2

30.000 €
30 € / mp

Teren intravilan suburban, utilita?i disponibil ...

Săcălășeni

La ~5km distanță

1.000 mp
1.000 mp teren

Terenuri de vânzare în Cătălina, Județul Maramureș

Cătălina, situată în pitoreasca zonă a Județului Maramureș, oferă un cadru natural deosebit și oportunități excelente pentru investiții imobiliare. Această zonă este cunoscută pentru peisajele sale frumoase și atmosfera liniștită, fiind ideală pentru cei care caută un loc de refugiu sau o oportunitate de dezvoltare. Imoradar24.ro a analizat piața terenurilor din Cătălina, iată ce trebuie să știi:

  • Prețuri medii: Prețul mediu al terenurilor este de aproximativ 35.000 euro, cu oferte care încep de la 27.000 euro și ajung până la 37.500 euro, ceea ce face zona accesibilă comparativ cu media națională de 100.489 euro.
  • Prețuri pe metru pătrat: Prețul mediu pe metru pătrat este de 23 euro, cu valori variind între 10 euro și 32 euro, în funcție de locație și caracteristici.
  • Accesibilitate: Cătălina este considerată o zonă accesibilă pentru achiziții imobiliare, fiind o opțiune atractivă pentru investitori și dezvoltatori.
  • Disponibilitate rapidă: Terenurile rămân online în medie 140 de zile, indicând o piață activă.

Cătălina, Județul Maramureș, reprezintă o oportunitate excelentă pentru cei interesați de achiziția de terenuri, fie pentru construcții rezidențiale, fie pentru investiții. Ești pregătit să explorezi aceste oferte? Descoperă acum terenurile disponibile în Cătălina!