Proprietăți unice: 1
Proprietari: 0
Agenție

Mai mult de un an
3

49.500 €
11 € / mp

Busag, 45 ari teren intrav.

Bușag

4.500 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

Mai mult de un an
1

18.200 €
14 € / mp

Bozanta Mica, 13 ari teren

Bozânta Mică

La ~5km distanță

1.300 mp teren
Agenție

9 luni în urmă
7

54.000 €
18 € / mp

Merisor, 30 ari teren parcelabil

Merișor

La ~5km distanță

3.000 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
3

135.000 €

Teren intravilan 10.000 mp plan | Utilita?i in ...

Merișor

La ~5km distanță

f.s. 20 m

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

Mai mult de un an
2

72.900 €
13.50 € / mp

Merisor, 54 ari teren

Merișor

La ~5km distanță

5.400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
5

45.500 €
13 € / mp

Vand teren intravilan 35 ari - Merisor (12km de ...

Merișor

La ~5km distanță

3.500 mp teren
Agenție
Comision 0%

11 luni în urmă
7

199.000 €
17.25 € / mp

Teren de vanzare-ideal pentru hala sau parcare

Merișor

La ~5km distanță

11.533 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
3

30.555 €
21 € / mp

Teren intravilan Bozanta Mare ,1455 mp

Bozânta Mare

La ~5km distanță

1.455 mp teren
Construcții
Agenție

6 luni în urmă
8

35.000 €
1.75 € / mp

Teren pentru constructie ,20 ari,pozitie excele ...

Bozânta Mare

La ~5km distanță

20.000 mp teren
f.s. 13 m
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
7

31.500 €
27.06 € / mp

Teren intravilan de Vanzare in Bozanta Mare | S ...

Bozânta Mare

La ~5km distanță

1.164 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
2

143.500 €
35.88 € / mp

Teren intravilan situat in zona reziden?iala 1 ...

Tăuții-Măgherăuș

La ~5km distanță

4.000 mp teren
f.s. 4 m
Agenție

3 luni în urmă
1

158.875 €
25.63 € / mp

Teren intravilan Tautii Magheraus pentru constr ...

Tăuții-Măgherăuș

La ~5km distanță

6.200 mp teren
f.s. 24 m
Agenție

10 luni în urmă
7

72.000 €
20 € / mp

TAUTII MAGHERAUS strada 74 teren intravilan de ...

Tăuții-Măgherăuș

La ~5km distanță

3.600 mp teren
f.s. 20 m
Fâneață
Intravilan
Agenție

Mai mult de un an
8

550.000 €
13.04 € / mp

TEREN INDUSTRIAL 42.167 mp zona BUSAG!

Tăuții-Măgherăuș

La ~5km distanță

42.167 mp teren
f.s. 200 m
Pășune
Intravilan
Agenție

Mai mult de un an
3

250.000 €
25.36 € / mp

SUPER ZONA pentru cartier de case-DE VANZARE TE ...

Tăuții-Măgherăuș

La ~5km distanță

9.857 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
8

27.000 €
7.83 € / mp

Teren intravilan Tăuții Măgherăuș , ultimele 2 ...

Tăuții-Măgherăuș

La ~5km distanță

3.450 mp teren
f.s. 22 m
Fâneață
Intravilan
Agenție

Mai mult de un an
6

3.300 €
6 € / mp

Tautii Magheraus, parcela 550 mp,strada 61, la ...

Tăuții-Măgherăuș

La ~5km distanță

550 mp teren
Agenție

6 luni în urmă
5

32.000 €
40 € / mp

Tăuții Măgherăuș &#821 ...

Tăuții-Măgherăuș

La ~5km distanță

800 mp teren
Construcții
Agenție

5 luni în urmă
9

28.000 €
56 € / mp

Teren de vanzare parcele 500 mp cu proiect de c ...

Tăuții-Măgherăuș

La ~5km distanță

500 mp
500 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
3

67.500 €
45 € / mp

Tautii Magheraus, teren intravilan, suprafata 1 ...

Tăuții-Măgherăuș

La ~5km distanță

1.500 mp teren
Agenție

10 luni în urmă
3

300.000 €
20 € / mp

Tautii Magheraus, teren intravila 15.000 mp, ne ...

Tăuții-Măgherăuș

La ~5km distanță

15.000 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
2

17.000 €
19.63 € / mp

Teren 866 mp | Zona retrasa | Utilita?i la tere ...

Tăuții-Măgherăuș

La ~5km distanță

866 mp teren
f.s. 35 m
Agenție

5 luni în urmă
3

31.000 €
15.38 € / mp

Teren Intravilan Busag / 20 Ari

Tăuții-Măgherăuș

La ~5km distanță

2.016 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
1

28.000 €
56 € / mp

12 parcele de Teren cu autoriza #539;ie de cons ...

Tăuții-Măgherăuș

La ~5km distanță

500 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
1

28.000 €
56 € / mp

12 parcele de Teren cu autorizatie de construir ...

Tăuții-Măgherăuș

La ~5km distanță

500 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
3

130.000 €
38.07 € / mp

Teren intravilan 3.415 mp | Centru Tautii-Maghe ...

Tăuții-Măgherăuș

La ~5km distanță

3.415 mp
3.415 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
1

59.000 €

Teren intravilan 17 ari, central in Tau?ii Magh ...

Tăuții-Măgherăuș

La ~5km distanță

f.s. 24 m
Agenție

2 luni în urmă
4

36.288 €
48 € / mp

Teren 2 parcele Tautii Magheraus str 44

Tăuții-Măgherăuș

La ~5km distanță

756 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
4

36.288 €
48 € / mp

Teren 2 parcele Tautii Magheraus str 44

Tăuții-Măgherăuș

La ~5km distanță

756 mp
756 mp teren
Agenție

2 luni în urmă

130.000 €

Teren intravilan 3.415 mp | Centru Tau?ii-Maghe ...

Tăuții-Măgherăuș

La ~5km distanță

f.s. 30 m