Proprietăți unice: 4
Proprietari: 0
Agenție

3 luni în urmă
4

30.000 €
22.99 € / mp

Teren intravilan de vânzare | Baia Mare | zona ...

Vest, Baia Mare

1.305 mp teren
Intravilan
Agricol
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
9

85.000 €
61.28 € / mp

Teren Baia Mare strada Victoriei

Vest, Baia Mare

1.387 mp teren
Construcții
Agenție

2 săptămâni în urmă
4

12.000.000 €
75 € / mp

Teren intravilan, 16 hectare, zona Vest - strad ...

Vest, Baia Mare

160.000 mp
160.000 mp teren
f.s. 160 m

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

1 lună în urmă
5

52.000 €
74.29 € / mp

Ocazie Teren #238;n Baia Mare 700 MP str Razoar ...

Vest, Baia Mare

700 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

11 luni în urmă
3

65.000 €
40.63 € / mp

Teren intravilan 16 ari/panorama la tot orasul ...

Central, Baia Mare

La ~5km distanță

1.600 mp teren
f.s. 17 m
Agenție

Mai mult de un an
8

23.500 €
26.11 € / mp

Lapusel zona de case noi,9 ari ari intravilan+G ...

Central, Baia Mare

La ~5km distanță

900 mp teren
Agenție

11 luni în urmă
9

250.000 €
250 € / mp

TEREN intravilan Zona REZIDENTIALA , toate util ...

Central, Baia Mare

La ~5km distanță

1.000 mp teren
f.s. 31 m
Intravilan
Agricol

Agenție

Mai mult de un an
1

2.030.000 €
100 € / mp

Baia Mare, teren intravilan, zona industriala, ...

Central, Baia Mare

La ~5km distanță

20.300 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
1

1.200.000 €
131.26 € / mp

Baia Mare, teren suprafata 9142 mp, Strada Peto ...

Central, Baia Mare

La ~5km distanță

9.142 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
1

300.000 €
100.20 € / mp

Baia Mare, teren intravilan, zona industriala, ...

Central, Baia Mare

La ~5km distanță

2.994 mp teren
Agenție

9 luni în urmă
3

153.000 €
139.09 € / mp

PANORAMA DE VIS ! Teren intravilan Aleea Plaiul ...

Central, Baia Mare

La ~5km distanță

1.100 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
9

320.000 €
45.71 € / mp

ZONA KIA teren intravilan 7000mp zona industria ...

Exterior Est, Baia Mare

La ~5km distanță

7.000 mp teren
f.s. 40 m
Intravilan
Agricol
Agenție

Mai mult de un an
2

19.900 €
1,243.75 € / mp

19.900 E Tautii Magherausi 5 ari jumate loc per ...

Central, Baia Mare

La ~5km distanță

16 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
3

5.500 €
6.655 €
1.10 € / mp

M.Costin, 50 ari teren

Central, Baia Mare

La ~5km distanță

5.000 mp
5.000 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
4

165.000 €
289.98 € / mp

Oportunitate rară! Teren intravilan 569 mp ...

Central, Baia Mare

La ~5km distanță

569 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
7

300.000 €
30 € / mp

OPORTUNITATE !Teren 1 Hectar Strada Nucului -PR ...

Central, Baia Mare

La ~5km distanță

10.000 mp
10.000 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
2

33.000 €
55 € / mp

Victoriei (zona Dura), teren de vanzare, 600 mp ...

Central, Baia Mare

La ~5km distanță

600 mp
600 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
4

165.000 €
289.98 € / mp

Oportunitate rara! Teren intravilan 569 mp zona ...

Central, Baia Mare

La ~5km distanță

569 mp
569 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
6

28.000 €
9.87 € / mp

Teren intravilan 28ari, Rus

Exterior Vest, Baia Mare

La ~5km distanță

2.837 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
2

24.500 €
35.87 € / mp

Tautii-Magheraus, teren intravilan, 683 mp, 24 ...

Central, Baia Mare

La ~5km distanță

683 mp
683 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
4

36.000 €

Teren de vanzare, 600 mp, zona Independentei

Central, Baia Mare

La ~5km distanță

f.s. 20 m
Agenție

2 luni în urmă
3

49.000 €
28.82 € / mp

De vânzare teren-intravilan- 17 ARI-LOC SUPERB ...

Sud, Baia Mare

La ~5km distanță

1.700 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă

69.900 €

DE VANZARE Teren Strada Victoriei Baia Mare

Central, Baia Mare

La ~5km distanță

f.s. 25 m
Agenție

2 luni în urmă
4

81.000 €
16.79 € / mp

Teren intravilan in Baia Mare de vanzare, 48 ar ...

Nord, Baia Mare

La ~5km distanță

4.824 mp teren
Construcții
Agenție

6 luni în urmă
2

95.000 €
77.55 € / mp

Teren Victoriei Zona Pronto

Exterior Vest, Baia Mare

La ~5km distanță

1.225 mp teren
Construcții
Agenție

7 luni în urmă
7

110.000 €
16.77 € / mp

Teren de vânzare – exclusivitate, Baia Mare, st ...

Exterior Est, Baia Mare

La ~5km distanță

6.561 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
6

280.000 €
65.12 € / mp

Teren cu hala in construc?ie, 4300 mp zona KIA, ...

Central, Baia Mare

La ~5km distanță

4.300 mp teren
f.s. 32 m
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
8

285.000 €
61.96 € / mp

Teren 4,600mp Baia Mare / Strada Oborului

Exterior Nord, Baia Mare

La ~5km distanță

4.600 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
5

55.000 €

Teren 2300 mp zona lini?tita, priveli?te ideal ...

Central, Baia Mare

La ~5km distanță

Agenție

2 luni în urmă
2

55.000 €

Teren intravilan 734 mp | Valea Borcutului Baia ...

Central, Baia Mare

La ~5km distanță

f.s. 15 m