Proprietăți unice: 10
Proprietari: 10
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă

126.000 €
70 € / mp

Teren intravilan - cartier Sasar, Baia Mare 180 ...

Săsar, Baia Mare

1.800 mp teren
f.s. 20 m
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
6

28.000 €
9.87 € / mp

Teren intravilan 28ari, Rus

Exterior Vest, Baia Mare

2.837 mp teren
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
6

103.500 €
90 € / mp

Teren la Balastiera Apa Nord

Nord, Baia Mare

1.150 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
5

30.500 €
43.70 € / mp

Teren extravilan, Oportunitate de investitii: h ...

Exterior Vest, Baia Mare

698 mp teren
Proprietar
Comision 0%

11 luni în urmă
8

119.000 €
132.22 € / mp

1258 mp, Strada Viilor, Baia Mare, 2 parcele al ...

Central, Baia Mare

900 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

62.502 €
37.74 € / mp

Grosi teren intravilan de vanzare

Central, Baia Mare

1.656 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
5

55.000 €

Teren 2300 mp zona lini?tita, priveli?te ideal ...

Central, Baia Mare

Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
5

63.000 €
45 € / mp

Teren premium intravilan Dealul Gro?ilor, Baia ...

Central, Baia Mare

1.400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
2

30.000 €
1,500.00 € / mp

Teren 3507 MP- Zona Rezidentiala - Aeroport - M ...

Săsar, Baia Mare

20 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

86.000 €
2,000.00 € / mp

Vand teren

Valea Borcutului, Baia Mare

43 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
1

34.800 €
60 € / mp

580 mp parcela excelenta pentru casa in Satu No ...

Satu Nou de Jos

La ~5km distanță

580 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
2

175.500 €
2,700.00 € / mp

Teren intravilan Recea

Recea

La ~5km distanță

65 mp
6.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
2

113.000 €
24.97 € / mp

VAND Teren Intravilan 45 Arii Recea Ideal Rezid ...

Recea

La ~5km distanță

4.525 mp teren

Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
4

117.500 €
59.95 € / mp

Teren in Mocira ideal investi?ie pt dezvoltare ...

Recea

La ~5km distanță

1.960 mp
1.960 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
5

37.000 €
30.83 € / mp

Teren Intravilan De Vanzare

Recea

La ~5km distanță

1.200 mp
1.200 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
8

4.000 €
0.87 € / mp

Teren intravilan de vanzare

Recea

La ~5km distanță

4.600 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
4

27.000 €
45 € / mp

teren Baia Mare zona Aral / Bd.Independentei

Săsar

La ~5km distanță

600 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
1

28.000 €
38.89 € / mp

Teren vanzare MOCIRA

Mocira

La ~5km distanță

720 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
6

45.990 €
9.804 €
27.05 € / mp

Teren intravilan dealul grosului (Mihai Eminesc ...

Satu Nou de Sus

La ~5km distanță

1.700 mp teren
2E
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
3

179.000 €
47.11 € / mp

Vand teren 3.800 mp + gospodarie, toate utilita ...

Satu Nou de Sus

La ~5km distanță

3 camere
3.800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
1

27.500 €
12.50 € / mp

Teren intravilan Ocolis 22 Arii

Ocoliș

La ~5km distanță

2.200 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
4

26 €
0.01 € / mp

Vand teren intravilan Coltau

Coltău

La ~5km distanță

2.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
1

45.000 €
10.82 € / mp

Teren intravilan

Tăuții-Măgherăuș

La ~10km distanță

4.160 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
4

32.000 €
29.09 € / mp

Vanzare teren intravilan tautii magheraus

Tăuții-Măgherăuș

La ~10km distanță

1.100 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
3

58.500 €
135.000 €
5 € / mp

Teren de construit, 3900mp, acces asfaltat;

Central, Baia Sprie

La ~10km distanță

11.700 mp
11.700 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
6

9.200 €
2.88 € / mp

Teren extravilan Culcea

Culcea

La ~10km distanță

3.200 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
16

85.248 €
12 € / mp

Teren extravilan de vânzare comuna Șișești sat ...

Șișești

La ~10km distanță

7.104 mp teren
f.s. 85 m
Fâneață
Extravilan
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
5

45.500 €
13 € / mp

Vand teren intravilan 35 ari - Merisor (12km de ...

Merișor

La ~15km distanță

3.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
5

47.000 €
94 € / mp

Urziceni.Ialomita.500 mp.Intravilan, pentru cas ...

Posta

La ~15km distanță

500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
1

232.000 €
20 € / mp

Super Oferta! Vand teren potrivit pentru invest ...

Satulung

La ~15km distanță

11.600 mp teren
Construcții

Căutări populare

Te-ar putea interesa și:

Terenuri de vânzare în Baia Mare, Județul Maramureș

Baia Mare, un oraș cu o istorie bogată și un peisaj natural impresionant, oferă oportunități excelente pentru investiții imobiliare. Aceste terenuri sunt disponibile direct de la proprietari, facilitând astfel procesul de achiziție. Iată ce trebuie să știi despre piața terenurilor din Baia Mare:

  • Prețuri medii: Prețul mediu al terenurilor este de aproximativ 200.000 euro, ceea ce le plasează în segmentul de lux, comparativ cu prețul mediu național de 58.367 euro.
  • Accesibilitate: Aproximativ 29% dintre oferte sunt considerate accesibile, ceea ce oferă opțiuni pentru diverse bugete.
  • Prețuri pe metru pătrat: Prețul mediu pe metru pătrat este de 145 euro, cu valori variind între 77 euro/m² și 247 euro/m².
  • Dimensiuni: Informațiile despre dimensiunile medii ale terenurilor nu sunt disponibile în acest moment.
  • Construcții recente: Nu există terenuri noi sau în fază de planificare disponibile pe piață.

Baia Mare reprezintă o alegere excelentă pentru cei care caută terenuri de vânzare, având în vedere potențialul de dezvoltare și accesibilitatea directă de la proprietari. Explorează acum oportunitățile disponibile!