Proprietăți unice: 3
Proprietari: 0
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

346.000 €
54.92 € / mp

Teren 63 arii, langa padure Potential Blocuri P ...

Ferneziu, Baia Mare

6.300 mp
6.300 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
1

346.000 €
54.92 € / mp

Teren 63 arii, langa padure Poten?ial Blocuri P ...

Ferneziu, Baia Mare

6.300 mp teren
f.s. 5 m
Agenție

Mai mult de un an
3

7.000 €
0.70 € / mp

Fragilor, 8 ari -1ha teren

Ferneziu, Baia Mare

10.000 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

3 luni în urmă
18

320.000 €
12.86 € / mp

OPORTUNITATE - TEREN PENTRU PARC DISTRACTII!!!

Griviței, Baia Mare

La ~5km distanță

24.880 mp teren
f.s. 1 m
Pădure
Intravilan
Agenție

9 luni în urmă
3

154.000 €
140 € / mp

Teren intravilan 1100 mp de vanzare, zona Plaiu ...

Griviței, Baia Mare

La ~5km distanță

1.100 mp teren
Agenție

6 zile în urmă
8

85.000 €
111.84 € / mp

STRADA GRIVITEI Baia Mare, teren intravilan ide ...

Griviței, Baia Mare

La ~5km distanță

760 mp teren
Construcții

Agenție

1 săptămână în urmă
6

75.000 €
130.43 € / mp

Teren intravilan | 575 mp | Str. Brandu?elor | ...

Orașul Vechi, Baia Mare

La ~5km distanță

575 mp
575 mp teren
Agenție

6 luni în urmă
3

55.000 €
33.09 € / mp

Teren pentru casa de vacanta

Orașul Vechi, Baia Mare

La ~5km distanță

1.662 mp teren
f.s. 34 m
Construcții
Intravilan
Agenție

11 luni în urmă
8

10.000 €
10 € / mp

Parcele 10-15 ari teren intravilan, zona Grivit ...

Orașul Vechi, Baia Mare

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
2

22.000 €
33.85 € / mp

Teren cu panorama, 6.5 ari, front 28 m, Dealul ...

Orașul Vechi, Baia Mare

La ~5km distanță

650 mp
650 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

26.500 €
35.67 € / mp

Teren 743 mp, utilitati, PUZ in lucru, str. Mih ...

Orașul Vechi, Baia Mare

La ~5km distanță

743 mp
743 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

256.000 €
40 € / mp

6400mp De teren Zona Foarte Buna.

Orașul Vechi, Baia Mare

La ~5km distanță

6.400 mp
6.400 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

52.500 €
70 € / mp

Zona str. Lidia Agricolateren intravilan 750 mp ...

Orașul Vechi, Baia Mare

La ~5km distanță

750 mp
750 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
2

120.000 €
80 € / mp

Teren intravilan 15 arii, zona Castel Transilva ...

Orașul Vechi, Baia Mare

La ~5km distanță

1.500 mp
1.500 mp teren
Agenție

10 luni în urmă
4

85.000 €
103.66 € / mp

Valea Rosie, teren 820 mp intravilan

Valea Roșie, Baia Mare

La ~5km distanță

820 mp teren
Construcții
Agenție

6 luni în urmă
4

36.000 €
96.77 € / mp

Parcela de 3.72 ari zona Valea Rosie

Valea Roșie, Baia Mare

La ~5km distanță

372 mp teren
f.s. 14 m
Agenție

6 luni în urmă
7

92.000 €
103.84 € / mp

Parcela de 8,86 ari zona Valea Rosie

Valea Roșie, Baia Mare

La ~5km distanță

886 mp teren
f.s. 27 m
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
5

49.000 €
64.81 € / mp

Teren intravilan 756mp si cota parte de drum Ba ...

Valea Roșie, Baia Mare

La ~5km distanță

756 mp teren
Construcții
Agenție

7 luni în urmă
3

71.169 €
21 € / mp

Teren intravilan Tautii de Sus- cu panorama

Tăuții de Sus

La ~5km distanță

3.389 mp teren
Intravilan
Agricol
Agenție

1 săptămână în urmă
4

49.000 €
49 € / mp

Teren intravilan cu utilitati, 10 ari, Satu Nou ...

Tăuții de Sus

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
8

23.500 €
26.11 € / mp

Lapusel zona de case noi,9 ari ari intravilan+G ...

Central, Baia Mare

La ~5km distanță

900 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
4

2.000 €
5 € / mp

REDUCERE DE PRET! Teren in zona Sub Dura ,40 ar ...

Central, Baia Mare

La ~5km distanță

400 mp teren
Agenție

11 luni în urmă
3

65.000 €
40.63 € / mp

Teren intravilan 16 ari/panorama la tot orasul ...

Central, Baia Mare

La ~5km distanță

1.600 mp teren
f.s. 17 m
Agenție

10 luni în urmă
9

250.000 €
250 € / mp

TEREN intravilan Zona REZIDENTIALA , toate util ...

Central, Baia Mare

La ~5km distanță

1.000 mp teren
f.s. 31 m
Intravilan
Agricol
Agenție

7 luni în urmă
7

310.000 €
44.29 € / mp

Teren intravilan, investie Hale Industriale, zo ...

Central, Baia Mare

La ~5km distanță

7.000 mp teren
f.s. 42 m
Agenție

8 luni în urmă
3

153.000 €
139.09 € / mp

PANORAMA DE VIS ! Teren intravilan Aleea Plaiul ...

Central, Baia Mare

La ~5km distanță

1.100 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
1

2.030.000 €
100 € / mp

Baia Mare, teren intravilan, zona industriala, ...

Central, Baia Mare

La ~5km distanță

20.300 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
1

1.200.000 €
131.26 € / mp

Baia Mare, teren suprafata 9142 mp, Strada Peto ...

Central, Baia Mare

La ~5km distanță

9.142 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
1

300.000 €
100.20 € / mp

Baia Mare, teren intravilan, zona industriala, ...

Central, Baia Mare

La ~5km distanță

2.994 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
5

170.000 €

Progresului, teren intravilan,569 mp, front de ...

Central, Baia Mare

La ~5km distanță