Proprietar
Proprietăți unice: 71
Proprietari: 8
Agenție

2 luni în urmă
1

165.000 €
30 € / mp

De Vanzare | Teren intravilan 55 Ari | Sacalase ...

Central, Baia Mare

5.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
5

55.000 €

Teren 2300 mp zona lini?tita, priveli?te ideal ...

Central, Baia Mare

Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
5

63.000 €
45 € / mp

Teren premium intravilan Dealul Gro?ilor, Baia ...

Central, Baia Mare

1.400 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

Mai mult de un an
1

300.000 €
100.20 € / mp

Baia Mare, teren intravilan, zona industriala, ...

Central, Baia Mare

2.994 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
4

93.000 €
116.10 € / mp

Teren intravilan, 1095 mp, zona de case exclusi ...

Central, Baia Mare

801 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
1

2.030.000 €
100 € / mp

Baia Mare, teren intravilan, zona industriala, ...

Central, Baia Mare

20.300 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
1

1.200.000 €
131.26 € / mp

Baia Mare, teren suprafata 9142 mp, Strada Peto ...

Central, Baia Mare

9.142 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
5

170.000 €

Progresului, teren intravilan,569 mp, front de ...

Central, Baia Mare

Agenție

Mai mult de un an
8

23.500 €
26.11 € / mp

Lapusel zona de case noi,9 ari ari intravilan+G ...

Central, Baia Mare

900 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
2

19.900 €
1,243.75 € / mp

19.900 E Tautii Magherausi 5 ari jumate loc per ...

Central, Baia Mare

16 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
4

2.000 €
5 € / mp

REDUCERE DE PRET! Teren in zona Sub Dura ,40 ar ...

Central, Baia Mare

400 mp teren