Proprietăți unice: 5
Proprietari: 5
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
2

125.000 €
25 € / mp

Teren arabil extravilan 5000 mp sat Teghes, com ...

Țegheș

5.000 mp teren
Extravilan
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
10

16.999 €
19.999 €
26.77 € / mp

Vand 4 Loturi de teren langa A0 pod Domnesti

Țegheș

635 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
4

23.000 €
46 € / mp

Vand Teren intravilan in Teghes

Țegheș

500 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
2

199.360 €
35 € / mp

Teren Teghes Domnesti 5696mp

Țegheș

5.696 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
4

38.850 €
55.58 € / mp

Teren langa Bucuresti -, 700 mp utili cu 2 intr ...

Țegheș

699 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

150.000 €
20 € / mp

Vand teren la Ordoreanu

Ordoreanu

La ~5km distanță

7.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
5

90.000 €
60 € / mp

Vanzare teren Ordoreanu,com Clinceni cu toate u ...

Ordoreanu

La ~5km distanță

1.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
1

56.029 €
43 € / mp

vand teren intravilan langa padure, Ilfov Clinc ...

Ordoreanu

La ~5km distanță

1.303 mp teren
f.s. 60 m
Intravilan
Agricol

Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă

63.792 €
18 € / mp

Teren de vanzare Buturugeni,Giurgiu Ideal inves ...

Buturugeni

La ~5km distanță

3.544 mp
3.544 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
2

170.000 €
34 € / mp

Teren Buturugeni 5000 MP

Buturugeni

La ~5km distanță

5.000 mp
5.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
11

80.000 €
25 € / mp

Teren 3200mp de vanzare in suburbie, acces asfa ...

Grădinari

La ~5km distanță

3.200 mp
3.200 mp teren
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 80,000 € și 94.999 €
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
5

88.000 €
20 € / mp

Teren Gradinari Giurgiu

Grădinari

La ~5km distanță

4.400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
9

50.000 €
55.000 €
50 € / mp

Parcele de 1000-4000mp cu acces facil și utilit ...

Domnești

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

50.000 €
67.20 € / mp

De vânzare teren construcție, 744mp

Domnești

La ~5km distanță

744 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

11 luni în urmă
2

115 €
0.10 € / mp

Vand Teren Domnesti str. Intrarea Foisorului di ...

Domnești

La ~5km distanță

1.200 mp teren
f.s. 63 m
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
7

21.000 €
52.50 € / mp

Vand lot de 400 mp2 in domnesti

Domnești

La ~5km distanță

400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
2

900.000 €
60 € / mp

Vand teren zona continua dezvoltare. Domnesti I ...

Domnești

La ~5km distanță

15.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
19

150.100 €
79 € / mp

PROPRIETAR VAND SAU SCHIMB TEREN CENTRAL DOMNES ...

Domnești

La ~5km distanță

1.900 mp
1.900 mp teren
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
3

255.000 €
41.75 € / mp

Teren intravilan de vânzare in Domnești langa F ...

Domnești

La ~5km distanță

6.108 mp teren
Construcții
Intravilan
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
4

26.000 €
61.90 € / mp

Proprietar vand teren intravilan Domnesti Afinu ...

Domnești

La ~5km distanță

420 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
8

11.179 €
10.35 € / mp

Teren Clinceni Domnesti Centura

Domnești

La ~5km distanță

1.080 mp teren
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
4

66 €
0.04 € / mp

Vand teren Domnesti Ilfov

Domnești

La ~5km distanță

1.580 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
6

34.900 €
54.19 € / mp

Vanzare teren Domnesti

Domnești

La ~5km distanță

644 mp teren
1E
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
3

65.000 €
65 € / mp

Teren de construc?ie 1000mp / 500 mp

Domnești

La ~5km distanță

1.000 mp
1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
4

50.000 €
55.000 €
66.67 € / mp

Teren intravilan de vanzare, 720 mp, utilita?i

Domnești

La ~5km distanță

750 mp
750 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
16

205.500 €
150 € / mp

Teren de vânzare “Dumbrava Minunata” în Domnest ...

Domnești

La ~5km distanță

1.370 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

6 zile în urmă
4

24.000 €
45.03 € / mp

PROPRIETAR, vand 4 loturi teren construibil 533 ...

Domnești

La ~5km distanță

533 mp
533 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
1

1.240.000 €
40 € / mp

Teren 31000 mp în Domnești

Domnești

La ~5km distanță

31.000 mp teren
f.s. 76 m
Extravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

5 zile în urmă
6

35.000 €
116.67 € / mp

Teren construcție casă

Domnești

La ~5km distanță

300 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
1

38.000 €
63.33 € / mp

Teren de vanzare 600 mp, Domnești/Clinceni, bul ...

Domnești

La ~5km distanță

600 mp teren
Intravilan

Căutări populare

Te-ar putea interesa și:

Terenuri de vânzare în Teghes, Județul Ilfov

Teghes, situat în apropierea Bucureștiului, oferă un mediu liniștit și accesibil pentru cei care caută să investească în terenuri. Această zonă beneficiază de acces bun la stațiile de metrou, facilitând astfel transportul către capitală. Imoradar24.ro a analizat piața terenurilor de vânzare, iată ce trebuie să știi:

  • Prețuri medii: Prețul mediu al terenurilor este de aproximativ 54.000 euro, cu oferte care încep de la 14.999 euro și ajung până la 125.000 euro.
  • Accesibilitate: Aproximativ 46% dintre oferte sunt considerate accesibile, ceea ce face din Teghes o opțiune atractivă pentru investitori.
  • Prețuri pe metru pătrat: Prețul mediu pe metru pătrat este de 32 euro, cu valori variind între 9 euro/m² și 107 euro/m².
  • Disponibilitate rapidă: Terenurile rămân online în medie 168 de zile, indicând o piață activă.
  • Proprietăți direct de la proprietari: Toate terenurile disponibile sunt oferite direct de proprietari, facilitând astfel procesul de achiziție.

Teghes reprezintă o oportunitate excelentă pentru cei care doresc să achiziționeze terenuri la prețuri accesibile, cu acces facil la București. Explorează acum ofertele disponibile și găsește terenul ideal pentru proiectele tale!