Proprietăți unice: 4
Proprietari: 4
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
3

52.000 €
104 € / mp

Teren de vanzare Tamasi / Corbeanca [ toate uti ...

Tamași

500 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

291.170 €
110 € / mp

Teren De Vanzare Tamasi Corbeanca

Tamași

2.647 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
2

83.148 €
39 € / mp

Teren de vânzare, Tamași-Corbeanca

Tamași

2.132 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
3

110 €
0.10 € / mp

Vand teren intravilan in Corbeanca, sat Tamasi, ...

Tamași

1.070 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
6

75.500 €
77.500 €
102.58 € / mp

Corbeanca Cantonului 736mp

Corbeanca

La ~5km distanță

736 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

38.000 €
76 € / mp

Teren 500 mp Corbeanca deschidere 26 m intravil ...

Corbeanca

La ~5km distanță

500 mp
500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
6

80.000 €
148.15 € / mp

Teren 500- 3000mp, marginea padurii in cartier ...

Corbeanca

La ~5km distanță

540 mp
540 mp teren

Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
7

800.000 €
288.70 € / mp

Teren 2771 mp Corbeanca, cu deschidere la lac

Corbeanca

La ~5km distanță

2.771 mp
2.771 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
6

120.000 €
19.20 € / mp

teren Extravilan,Ostratu,SE POATE FACE PUZ

Corbeanca

La ~5km distanță

6.250 mp
6.250 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

69.000 €
121.05 € / mp

PENNY Teren 570mp Corbeanca / Petresti

Corbeanca

La ~5km distanță

570 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

122.360 €
64.40 € / mp

Teren Corbeanca Institutului 1064 mp / 2207 mp ...

Corbeanca

La ~5km distanță

1.900 mp
1.900 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
3

70.626 €
149 € / mp

Teren Intravilan 474 mp | Corbeanca Str Laguna ...

Corbeanca

La ~5km distanță

474 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
3

38.000 €
70.37 € / mp

Teren intravilan Balotesti marginal cu Corbeanc ...

Corbeanca

La ~5km distanță

540 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
1

50.000 €
78 € / mp

Teren vanzare Corbeanca Ilfov

Corbeanca

La ~5km distanță

641 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
2

170.000 €
136 € / mp

Teren intravilan Corbeanca 1250 mp, deschidere ...

Corbeanca

La ~5km distanță

1.250 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
3

127.500 €
113.84 € / mp

Teren aproape de DN 1 Corbeanca

Corbeanca

La ~5km distanță

1.120 mp
1.120 mp teren
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
4

594.920 €
139 € / mp

Vand teren la lac in Corbeanca

Corbeanca

La ~5km distanță

4.280 mp teren
f.s. 45 m
Intravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
12

48.500 €
69.29 € / mp

Teren Corbeanca, Ostratu, 700mp

Corbeanca

La ~5km distanță

700 mp
700 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
12

980.500 €
37 € / mp

Teren pentru dezvoltare cartier vile – Corbeanc ...

Corbeanca

La ~5km distanță

26.500 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
4

0 €

Teren intravilan in Corbeanca (sat Tamasi) 970m ...

Corbeanca

La ~5km distanță

970 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
3

11.250.000 €

Oportunitate dezvoltare Corbeanca / Ostratu, PU ...

Corbeanca

La ~5km distanță

Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
3

55.000 €
99.64 € / mp

Proprietar vand teren intravilan, proiect autor ...

Corbeanca

La ~5km distanță

552 mp
552 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
9

139.999 €
192.31 € / mp

Teren in Corbeanca la marginea padurii in carti ...

Corbeanca

La ~5km distanță

728 mp
728 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
6

223.200 €
251.100 €
120 € / mp

Teren 1.860 mp Corbeanca -Ilfov

Corbeanca

La ~5km distanță

1.860 mp teren
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
10

450.000 €
90 € / mp

Corbeanca 5000mp

Corbeanca

La ~5km distanță

5.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
3

100.000 €
105.26 € / mp

Vand teren 950 mp in Tamasi,Corbeanca

Corbeanca

La ~5km distanță

950 mp teren
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
6

1.599.727 €

Teren intravilan cu poten?ial ridicat de dezvol ...

Corbeanca

La ~5km distanță

f.s. 90 m
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
5

147.000 €
120.10 € / mp

Teren la padure Corbeanca 1224mp

Corbeanca

La ~5km distanță

1.224 mp teren
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
4

3.200.000 €
80 € / mp

CORBEANCA! Teren intravilan 40,000 mp cu Proiec ...

Corbeanca

La ~5km distanță

40.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
9

189.000 €
169.05 € / mp

Corbeanca – langa padure si Moara Corbeanca, 11 ...

Corbeanca

La ~5km distanță

1.118 mp teren
Construcții