Proprietar
Proprietăți unice: 31
Proprietari: 10
Agenție

Ieri
1

47.250 €
15 € / mp

Teren de vanzare

Petrăchioaia

3.150 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Ieri

14.000 €
11.67 € / mp

teren de vinzare

Petrăchioaia

1.200 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Ieri

48.000 €
4 € / mp

Teren Petrechioaia 12000mp, Afumati, Ilfov

Petrăchioaia

12.000 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

Ieri
7

100.000 €
38.15 € / mp

Teren de vanzare

Petrăchioaia

2.621 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

150.000 €
10.56 € / mp

Vand 14200 mp teren Petrachioaia

Petrăchioaia

14.200 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
1

2.400.000 €
65.15 € / mp

TEREN 36.839 MP. - INVESTITIE - PETRACHIOAIA - ...

Petrăchioaia

36.839 mp teren
f.s. 110 m
Extravilan
Agricol
Agenție

5 luni în urmă
2

44.000 €
8.80 € / mp

TEREN EXTRAVILAN 5000 MP || PETRACHIOAIA

Petrăchioaia

5.000 mp teren
Construcții
Agenție

5 luni în urmă
2

42.660 €
20 € / mp

Teren intravilan arabil Petrachioaia 2133mp

Petrăchioaia

2.133 mp teren
Intravilan
Agricol
Agenție
Comision 0%

6 luni în urmă
10

94.500 €
41.50 € / mp

Oferta! De vanzare teren intravilan Petrachioai ...

Petrăchioaia

2.277 mp teren
Construcții
Agenție

6 luni în urmă
4

57.000 €
3 € / mp

Teren extravilan arabil Petrachioaia 19.000mp

Petrăchioaia

19.000 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție

8 luni în urmă
20

155.600 €
1.90 € / mp

Oferim spre vanzare 6 loturi de teren extravila ...

Petrăchioaia

81.906 mp teren
f.s. 40 m
Extravilan
Agricol
Agenție

10 luni în urmă
5

350.000 €
14 € / mp

Vanzare teren parcelabil langa Bucuresti - Petr ...

Petrăchioaia

25.000 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
3

191.700 €
9 € / mp

Teren Extravilan Petrachioaia

Petrăchioaia

21.300 mp teren
f.s. 110 m
Extravilan
Agricol
Agenție

Mai mult de un an
4

75.000 €
18.75 € / mp

Langa Stadion 4000 mp, D=37m

Petrăchioaia

4.000 mp teren
f.s. 37 m
Extravilan
Agricol
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
4

720.000 €
9.97 € / mp

Ferma Legume Petrachioaia Teren 7.2 HA

Petrăchioaia

72.200 mp teren
f.s. 670 m
Extravilan
Agricol
Agenție

1 săptămână în urmă
2

16.965 €
19.50 € / mp

Vand Teren Petrachioaia 870mp

Petrăchioaia

870 mp
870 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
1

750.000 €
25 € / mp

Teren petrachioaia

Petrăchioaia

30.000 mp
30.000 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
1

62.397 €
3 € / mp

Teren de vanzare Ilfov

Petrăchioaia

20.799 mp
20.799 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
1

50.750 €
5 € / mp

Teren Extravilan Agricol Vanatori Petrachoaia

Petrăchioaia

10.150 mp
10.150 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
1

19.999 €
6.06 € / mp

3.300 mp Afumati Petrachioaia

Petrăchioaia

3.300 mp
3.300 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

22.500 €
75 € / mp

Vand teren In Comuna petrechioaia , sat surlari

Petrăchioaia

300 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
6

119.000 €
35 € / mp

Vand teren in ilfov

Petrăchioaia

3.400 mp
3.400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
2

21.000 €
42 € / mp

Teren 500 mp Petrachioaia Vanatori

Petrăchioaia

500 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
1

65.000 €
3.13 € / mp

Teren extravilan

Petrăchioaia

20.799 mp
20.799 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
9

155.000 €
25 € / mp

De vanzare terenuri Intravilan Petrachioaia IF

Petrăchioaia

6.200 mp
6.200 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
4

20 €
0 € / mp

Teren extravilan 19.900 mp, Petrachioaia, Ilfov

Petrăchioaia

19.900 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
7

30 €
0.02 € / mp

TEREN Intravilan- 1500mp la 10Km BUCURESTI, in ...

Petrăchioaia

1.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
1

115.000 €
5 € / mp

Teren agricol in com. SINESTI IALOMI?A

Petrăchioaia

23.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
7

137.500 €
55 € / mp

Petrachioaia Ilfov 2500 mp toate utilitatile Im ...

Petrăchioaia

2.500 mp teren
Agenție

7 luni în urmă

27.170 €
22 € / mp

Teren intravilan, stradal in Petrachioaia IF, c ...

Petrăchioaia

1.235 mp teren

Terenuri de vânzare în Petrachioaia, Județul Ilfov

Petrachioaia, situată în apropierea Bucureștiului, oferă un mediu liniștit și accesibil pentru cei care caută să investească în terenuri. Această zonă beneficiază de o atmosferă rurală, dar cu acces facil la capitală, ceea ce o face atractivă pentru dezvoltări rezidențiale. Imoradar24.ro a analizat piața terenurilor din Petrachioaia, iată ce trebuie să știi:

  • Prețuri medii: Prețul mediu al terenurilor este de aproximativ 57.000 euro, cu oferte ce încep de la 15.500 euro, ceea ce face zona accesibilă comparativ cu media națională de 100.489 euro.
  • Dimensiuni variate: Terenurile disponibile au o dimensiune uniformă de 2.133 m², oferind oportunități ample pentru construcții.
  • Prețuri per m²: Prețul mediu pe metru pătrat este de 23 euro, cu valori variind între 1 euro/m² și 55 euro/m², ceea ce reflectă diversitatea ofertelor.
  • Accesibilitate: Aproximativ 13% dintre oferte sunt considerate accesibile, ceea ce le face atractive pentru investitori.
  • Disponibilitate rapidă: Terenurile rămân listate în medie 122 de zile, indicând o piață activă.

Petrachioaia reprezintă o oportunitate excelentă pentru cei interesați de investiții imobiliare în terenuri, având un mix de prețuri accesibile și dimensiuni generoase. Ești pregătit să explorezi opțiunile disponibile? Descoperă acum terenurile de vânzare în Petrachioaia!