Proprietăți unice: 1
Proprietari: 1
Proprietar
Comision 0%

11 luni în urmă
2

162.000 €
527.69 € / mp

Teren de vanzare Bucuresti colentina sportului ...

Fundeni

307 mp teren
f.s. 20 m

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
1

437.500 €
175 € / mp

Teren de vanzare Str Stejarului Dobroesti

Dobroești

La ~5km distanță

2.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
5

69.600 €
232 € / mp

300m de vanzare Dobroiesti

Dobroești

La ~5km distanță

300 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 zile în urmă
10

900.000 €
90 € / mp

Dobroe?ti-Pantelimon TEREN 10.008 mp | ideal de ...

Dobroești

La ~5km distanță

10.000 mp
10.000 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
5

500 €
1 € / mp

Inchiriez Teren Dobroe?ti Ilfov Dragonul Ro?u 5 ...

Dobroești

La ~5km distanță

500 mp teren
f.s. 15 m
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
2

90 €
0.02 € / mp

Dobroesti 5000mp

Dobroești

La ~5km distanță

5.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
2

95.000 €
431.82 € / mp

Teren Strada Magnetului nr 59

Pantelimon, Sector 2

La ~5km distanță

625 m

220 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
7

25.000 €
12.56 € / mp

Raul Mare Retezat, Parcul National Retezat, Jud ...

Pantelimon, Sector 2

La ~5km distanță

1.990 mp
1.040 mp teren
f.s. 8 m
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
7

350.000 €
414.20 € / mp

Teren 845 mp, deschidere dubla, ideal dezvoltar ...

Colentina, Sector 2

La ~5km distanță

845 mp
845 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
4

75.046 €
478 € / mp

Teren cu autorizatie de constructie Colentina - ...

Colentina, Sector 2

La ~5km distanță

157 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă

150.000 €
303.03 € / mp

Colentina teren 495 mp D= 17 m

Colentina, Sector 2

La ~5km distanță

495 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
8

450.000 €
138.46 € / mp

Teren intravilan 3250mp vedere la Lacul Colenti ...

Colentina, Sector 2

La ~5km distanță

3.250 mp teren
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
5

1.390.000 €
1.450.000 €
617.78 € / mp

TEREN COLENTINA ANDRONACHE PIPERA!in curs de a ...

Colentina, Sector 2

La ~5km distanță

2.250 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă

1.400.000 €

ZONA COLENTINA I TEREN INTRAVILAN CU PUD APROBA ...

Colentina, Sector 2

La ~5km distanță

743 m

f.s. 30 m
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
7

121.220 €
380 € / mp

Teren de vânzare , 319 mp, Colentina.

Colentina, Sector 2

La ~5km distanță

319 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

244.200 €
600 € / mp

Teren cu casa demolabila - front stradal - 407 ...

Colentina, Sector 2

La ~5km distanță

407 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
7

114.400 €
440 € / mp

PROPRIETAR, Colentina, Teren de vanzare cu auto ...

Colentina, Sector 2

La ~5km distanță

260 mp
260 mp teren
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
13

5.462.500 €
115 € / mp

47500mp INTRAVILAN Pantelimon ideal investitie/ ...

Central, Pantelimon

La ~5km distanță

47.500 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
3

93.870 €
183.750 €
210 € / mp

Teren dubla deschidere 447 mp -Sos.Cernica/Pant ...

Central, Pantelimon

La ~5km distanță

447 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
4

54.900 €
183 € / mp

Teren construibil 300 mp – Str. Dunarii – utili ...

Central, Pantelimon

La ~5km distanță

300 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
1

1.850.000 €
90.24 € / mp

Teren de vanzare Pantelimon, langa Saltex, apro ...

Exterior Vest, Pantelimon

La ~5km distanță

20.500 mp
20.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
5

26.000 €
65 € / mp

Teren vanzare Cernica Pantelimon

Exterior Vest, Pantelimon

La ~5km distanță

400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
8

500.000 €
50 € / mp

Vand teren Pantelimon centura Bucuresti - A0

Exterior Sud, Pantelimon

La ~5km distanță

10.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
4

230.000 €
255.56 € / mp

Teren superb Pantelimon Lac - Lebada

Central, Pantelimon

La ~5km distanță

900 mp
900 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
5

72.000 €
184.62 € / mp

Vand teren intravilan – lot pentru casa, zona L ...

Central, Pantelimon

La ~5km distanță

390 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
2

183.750 €
419.52 € / mp

Teren dubla deschidere 875 mp -Sos.Cernica/Pant ...

Central, Pantelimon

La ~5km distanță

438 mp
438 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

300.000 €
120 € / mp

Teren intravilan de vanzare, 2500 mp, zona lini ...

Central, Pantelimon

La ~5km distanță

2.500 mp
2.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
12

1.250.000 €
66.84 € / mp

ORAS PANTELIMON-CERNICA 18.700 mp - A0 - DNCB - ...

Sud-Est, Pantelimon

La ~5km distanță

18.700 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
1

1.669.500 €
105 € / mp

Teren de vanzare Cernica-Pantelimon suprafata 1 ...

Pantelimon

La ~5km distanță

15.900 mp teren
Intravilan
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
3

50.750 €
125 € / mp

Teren intravilan 406 mp, Deschidere 14 mp, Doua ...

Central, Pantelimon

La ~5km distanță

406 mp teren
Construcții