Proprietăți unice: 17
Proprietari: 17
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
5

90.000 €
90 € / mp

Teren de vânzare – Cornetu, Ilfov – Strada Brad ...

Cornetu

1.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

4 zile în urmă
10

132.000 €
12 € / mp

Teren de vanzare

Cornetu

11.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
8

60.000 €
57.47 € / mp

Vand teren in Buda Jud. Ilfov, str. Scolii

Cornetu

1.044 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
1

15.000 €
30 € / mp

Teren în rate de la proprietar

Cornetu

500 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
5

33.000 €
60 € / mp

Teren Intravilan de Vanzare Aeroportului Cornet ...

Cornetu

550 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
6

39.500 €
74.53 € / mp

Teren Cornetu langa lac

Cornetu

539 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
3

55.000 €
55 € / mp

Teren de vanzare intravilan oras Magurele

Cornetu

1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
4

50 €
105.000 €
0.02 € / mp

Teren de vanzare, intravilan, 2100mp Magurele(C ...

Cornetu

2.100 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
6

57.281 €
49 € / mp

Teren ideal construc?ie doar 49/mp + utilita?i ...

Cornetu

1.169 mp
1.169 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
2

120.000 €
60 € / mp

Teren de vanzare langa padure, Cornetu

Cornetu

2.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
2

19.500 €
7.89 € / mp

Teren intravilan Cornetu

Cornetu

2.471 mp teren
f.s. 9 m
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
6

22.500 €
18.53 € / mp

Teren intravilan - loc de casa Mihailesti

Cornetu

1.214 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
16

60 €
0.06 € / mp

Vand teren in Buda Jud. Ilfov, str. Scolii

Cornetu

1.044 mp teren
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
5

9.500 €
23.46 € / mp

3 containere profesionale 6x3 +balcon

Cornetu

405 mp teren
Proprietar
Comision 0%

11 luni în urmă
1

15.000 €
30 € / mp

Teren intravilan 500 mp Cornetu, Ilfov, langa b ...

Cornetu

500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
4

15 €
0.01 € / mp

Teren loturi Mihailesti, Stalpu-Giurgiu

Cornetu

1.200 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

49.900 €
51.98 € / mp

Vand teren intravilan Cornetu

Cornetu

960 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
1

14 €
0 € / mp

vand teren intravilan arabil. Magurele- Ilfov

Buda

La ~5km distanță

9.023 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
2

106.100 €
20 € / mp

Vand teren Buda Ilfov

Buda

La ~5km distanță

5.305 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
7

62.700 €
60 € / mp

Vand teren in Buda Jud. Ilfov, str. Scolii

Buda

La ~5km distanță

1.045 mp teren
Construcții

Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
1

1.231 €
72.41 € / mp

Teren intravilan-Mihaile?ti, jud.Giurgiu 17,595 ...

Central, Mihăilești

La ~5km distanță

17,6 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 zile în urmă
4

24.500 €
7 € / mp

terenuri Giurgiu - Mihailesti | 7400, 5300 si 3 ...

Exterior Vest, Mihăilești

La ~5km distanță

3.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
4

1.084.860 €
45 € / mp

Particular, Vand Teren in Mihailesti, Jud. Giur ...

Exterior Vest, Mihăilești

La ~5km distanță

24.108 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
4

1.252.500 €
15 € / mp

Teren extravilan de vanzare in Mihaile?ti, Giur ...

Central, Mihăilești

La ~5km distanță

83.500 mp
83.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
7

22.000 €
1.80 € / mp

Vand teren 12200 mp, , gazeelectricitate. 22000 ...

Mihăilești

La ~5km distanță

12.200 mp teren
f.s. 44 m
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
7

104.961 €
152.265 €
10.34 € / mp

Teren Mihailesti. Intravilan, construibil. Supe ...

Central, Mihăilești

La ~5km distanță

10.151 mp teren
f.s. 23 m
Intravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
7

206.500 €
70 € / mp

Teren Bucuresti Ilfov

Clinceni

La ~5km distanță

2.950 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă

25.080 €
60 € / mp

Vinzare teren intravilan

Clinceni

La ~5km distanță

418 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
3

90 €
0.18 € / mp

Loturi de teren de vanzare

Clinceni

La ~5km distanță

500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
4

46 €
35.000 €
0.09 € / mp

TEREN 490 mp CENTRU Clinceni 24 m x 20 m /Zona ...

Clinceni

La ~5km distanță

490 mp teren

Terenuri de vânzare în Cornetu, Județul Ilfov

Cornetu, situat în apropierea Bucureștiului, oferă o oportunitate excelentă pentru cei care caută terenuri de vânzare direct de la proprietari. Această zonă beneficiază de acces facil la stațiile de metrou, ceea ce o face atractivă pentru dezvoltări rezidențiale. Iată ce trebuie să știi despre piața terenurilor în Cornetu:

  • Prețuri medii: Prețul mediu al terenurilor este de aproximativ 16.000 euro, cu oferte care încep de la 55.000 euro, ceea ce face zona accesibilă comparativ cu media națională de 58.367 euro.
  • Accesibilitate: Aproape 79% dintre oferte sunt considerate accesibile, ceea ce le face ideale pentru investitori și dezvoltatori.
  • Dimensiuni și prețuri: Prețul pe metru pătrat variază între 9 euro și 89 euro, oferind opțiuni pentru diferite bugete.
  • Disponibilitate rapidă: Terenurile rămân online în medie 36 de zile, indicând o piață activă.
  • Acces la transport: Multe proprietăți beneficiază de acces bun la stațiile de metrou, facilitând transportul către București.

Cornetu reprezintă o alegere excelentă pentru cei care caută terenuri de vânzare accesibile, cu potențial de dezvoltare. Nu rata ocazia de a explora ofertele disponibile!